GT NEB inhalaatori ravimikamber (vanale mudelile)

26.90 €
GT NEB inhalaatori ravimikamber

GT NEB inhalaatori jaoks ravimikamber (varuosa). Sobib GT NEB inhalaatori mudelile tüübinumbriga RE300960 (oma inhalaatori tüübinumbri leiad põhja alt). Kui sul on inhalaatori põhja all REF number RE300961, siis palun kliki siia ja telli uuele inhalaatori mudelile sobiv ravimikamber.

Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal. Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus. 

GT NEB inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada. GT NEB inhalaator teenib sind kauem, kui:

  • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)
  • loputad lihtsalt ravimikambri destilleeritud veega ja paned detailid puhtale rätikule kuivama.
  • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamistinhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
  • palun ära püüa kunagi GT NEB inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.
  • GT NEB inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

GT NEB inhalaatoris kasutamiseks on üks sobivamatest lahustest HUMERi soolalahus ampullides. Topeltpakiga säästad raha ja saad kokku 36 käepärast ampulli soolalahust. Humeri mereveelahuse saad avada ampulli haaval, nii ei pääse suur kogus lahust korraga riknema. 

NB! GT NEB ravimikambri garantii on 1 aasta. Sagedase kasutamise korral soovitab tootja ravimikambrit vahetada üks kord aastas - nii tagad parema ravitulemuse.

GT NEB  inhalaatori ravimikambri puhastamine

 

 

Kõrvaloleval pildil on näha, milline on puhas ravimikamber ja milline vähem kui aasta kasutatud ravimikamber, mida pole puhastatud destilleeritud veega ja on ilmselt torgitud vatitikuga või pühitud majapidamispaberiga.

 

 

 

 

 

 

26.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.