Ettevõttest

Tervisetestid.ee e-pood on Sinu parim teejuht enesediagnostikatoodete valdkonnas – kodustest tervise kiirtestidest kuni tervise jälgimiseks kasutatavate aparaatideni. Tervisetestid.ee kuulub 2008.a. loodud teadus- ja arendusfirmale Selfdiagnostics OÜ, kes töötab välja unikaalseid patenteeritud meditsiiniseadmeid haiguste varajaseks diagnoosimiseks. 

Selfdiagnostics OÜ on aastast 2009 juhtiv riigiasutuste ning apteekide tarnepartner erinevate kiirtestide ning diagnostikavahendite osas. Meie koostööpartnerite hulgas on Tervise Arengu Instituut, kaitsevägi, politsei, justiitsministeerium ning kõik suuremad apteegiketid.

 

Kodus tehtavad kiirtestid on juba pikka aega laialt kasutusel kõikjal maailmas ning nende eesmärk on anda mugavalt, kiirelt ja täpselt informatsiooni Sinu terviseseisundi kohta. Mida parem info Sul on, seda õigeimaid otsuseid saad oma tervise osas teha. Koduste tervisetestide ning mõõtmiste tulemused annavad ka arstile parema eelinformatsiooni vajalikute lisauuringute tegemiseks ja kõige tõhusa ravi määramiseks. Kiirtestidega seotud valdkonna arendamiseks teeb Selfdiagnostics valdkonna liidrina koostööd erinevate erialade arstidega.

 

Tervisetestid.ee e-poe tööpõhimõtted:

1. Toome kauba kätte hiljemalt 48 tunni jooksul, (kui tellid tööpäeval enne kella 14.00), tavaliselt saad paki kätte järgmisel tööpäeval!

2. Meil on Eesti suurim diagnostikaseadmete valik.

3. Võimalus tasuta konsulteerida meditsiinispetsialistiga meie kõikide tervisetestide, seadmete- ja diagnostikavahendite osas. Lähtume individuaalselt.

4. Kõik tooted on alati Tallinna laos olemas.

5. Anonüümne ostuvõimalus – kui Sa  tellid paki SmartPosti pakiautomaati, siis ei küsita Sinu nime ega muid isiklikke andmeid. Austame Sinu privaatsust ning ei pane pakile sisule viitavaid kleebiseid

6. Ostmine on turvaline – oleme Eesti e-kaubanduse liidu liige aastast 2016.

7. Me kunagi ei kogu ega edasta klientide delikaatseid isikuandmeid. Tellimuste andmeid töötlevad ainult selleks volitatud isikud.

 

Klienditeenindus (tellimuste komplekteerimise ja kättetoimetamise küsimused)
Tel. +372 660 4742 (E-R 9-16)
E-mail: klienditeenindus@selfdiagnostics.com

 

Meditsiinialane nõustamine (toodetega seotud küsimused, konsultatsioon)
Tel: +372 640 6006 (E-R 9-17)
E-mail: info@selfdiagnostics.com

Kontaktandmed:
Selfdiagnostics OÜ
Rävala pst 3/Kuke 2
10143, Tallinn

 

Muud andmed:
Reg.kood: 11488192
KMKR nr. EE101300654

 

 

 

Meie panustame maailma meditsiini arengusse:

Peaaegu 10 aastat on Selfdiagnostics OÜ välja arendanud uut kiirtestide tehnoloogiat.

Sellesse projekti on nende aastate jooksul investeeritud 11 miljonit eurot ning see on kaitstud 7 patendiga. Tehnoloogia väljaarendamist on omalt poolt toetanud näiteks ka EAS, Horizon 2020 programm ning Saksamaa. Nimelt asub üks osa Selfdiagnosticsi R&D keskusest Leipzigis Saksamaal.

Esimeseks uuel tehnoloogial põhinevaks koduseks kiirtestiks on samaaegselt klamüüdiat ja gonorröad tuvastav kiirtest - STD Multitest, mida saavad kasutada  nii mehed kui naised. Siiani on kodus tehtavad klamüüdiat tuvastavad kiirtestid olnud mõeldud vaid naistele. Mehed on pidanud selle maailma kõige enam levinud suguhaiguse tuvastamiseks pöörduma arsti poole, kes võtab proovi kusitist ning enamasti on see protseduur meestele üsna valulik ja ebameeldiv. STD Multitest põhineb maailmas laboratoorsete analüüside tegemise standardiks kujunenud PCR tehnoloogial (polymerase chain reaction ehk polümeraasi ahelreaktsioon). Tänu Selfdiagnosticsi patenteeritud molekulaardiagnostika NINAAT platvormile on labioritäpsust võimaldav kiirtest esimest korda suudetud panna ühekordselt kasutatavasse taskusuuruses testimisseadmesse. STD Multitest tuvastab haiguse olemasolu 30 minutiga ning tema täpsus on 97%. Test tehakse uriinist, seega on see täiesti valutu. STD Multitesti eeliseks on ka asjaolu, et ta tuvastab viiruse või bakterite olemasolu veres - see tähendab, et  inimene ei pea kõigepealt ootama, kuni tema veres hakkavad moodustuma antikehad, vaid saab testi teha üsna kiiresti peale võimalikku nakatumist. See võimaldab võrreldes seniste kiirtestidega haigusi palju varem tuvastada, mis vähendab võimalike hilisemate tüsistuste tekkimise riski. 

Edaspidi on sama tehnoloogilist platvomi võimalik kasutada ka gripiviiruse, tuberkuloosi, MRSA ja muude haiguste tuvastamiseks.

Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.