Ettevõttest

Tervisetestid.ee e-pood on Sinu parim teejuht enesediagnostikatoodete valdkonnas – kodustest tervise kiirtestidest kuni tervise jälgimiseks kasutatavate aparaatideni.

 

Tervisetestid.ee kuulub 2008.a. loodud teadus- ja arendusfirmale Selfdiagnostics OÜ, kes töötab välja unikaalseid patenteeritud meditsiiniseadmeid haiguste varajaseks diagnoosimiseks. Kiirtestidega seotud valdkonna (või sektori?) arendamiseks teeb Selfdiagnostics valdkonna liidrina koostööd erinevate erialade arstidega.

Aastast 2009 Selfdiagnostics OÜ on juhtiv riigiasutuste ning apteekide tarnepartner erinevate kiirtestide ning diagnostikavahendite osas. Meie koostööpartnerite hulgas on Tervise Arengu Instituut, kaitsevägi, politsei, justiitsministeerium ning kõik suurimad apteegiketid.

 

Kodus tehtavad kiirtestid on juba pikka aega laialt kasutusel kõikjal maailmas ning nende eesmärk on anda mugavalt, kiirelt ja täpselt informatsiooni Sinu terviseseisundi kohta. Mida parem info Sul on, seda õigeimaid otsuseid saad oma tervise osas teha. Koduste tervisetestide ning mõõtmiste tulemused annavad ka arstile parema eelinformatsiooni vajalikute lisauuringute tegemiseks ja kõige tõhusa ravi määramiseks.

Meie tööpõhimõtted:

1. Toome kauba kätte hiljemalt 48 tunni jooksul, (kui tellid tööpäeval enne kella 14.00), tavaliselt saad paki kätte järgmisel tööpäeval!

2. Meil on Eesti suurim diagnostikaseadmete valik.

3. Kõik tooted on alati Tallinna laos olemas.

3. Anonüümne ostuvõimalus – kui Sa  tellid paki SmartPosti pakiautomaati, siis ei küsita Sinu nime ega muid isiklikke andmeid. Austame Sinu privaatsust ning ei pane pakile sisule viitavaid kleebiseid

4. Ostmine on turvaline – oleme Eesti e-kaubanduse liidu liige aastast 2016.

5. Me ei kogu ega edasta klientide delikaatseid isikuandmeid. Tellimuste andmeid töötlevad ainult selleks volitatud isikud.

6. Võimalus tasuta konsulteerida meditsiinispetsialistiga meie kõikide tervisetestide ja diagnostikavahendite osas.

 

Kontaktandmed:
Selfdiagnostics OÜ
Rävala pst 3/Kuke 2
10143, Tallinn

 

Klienditeenindus (tellimuste komplekteerimise ja kättetoimetamise küsimused)
Tel. +372 660 4742 (E-R 9-16)
E-mail: klienditeenindus@selfdiagnostics.com

 

Toodete info ja konsultatsioon
Tel: +372 640 6006
E-mail: info@selfdiagnostics.com

 

Muud andmed:
Reg.kood: 11488192
KMKR nr. EE101300654

Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul.