Ettevõttest

Tervisetestid.ee e-pood on Sinu parim teejuht enesediagnostikatoodete valdkonnas – kodustest tervise kiirtestidest kuni tervise jälgimiseks kasutatavate seadmeteni.

Tervisetestid.ee kuulub 2008.a. loodud teadus- ja arendusfirmale Selfdiagnostics OÜ, kes töötab välja unikaalseid meditsiiniseadmeid ja diganoosivahendeid. Aastast 2009 Selfdiagnostics OÜ on juhtiv riigiettevõtete ning apteekide tarnepartner erinevate kiirtestide ning mõõtmisvahendite osas.

Kodus tehtavad kiirtestid on juba pikka aega laialt kasutusel kõikjal maailmas ning nende eesmärk on anda mugavalt, kiirelt ja täpselt informatsiooni Sinu terviseseisundi kohta. Mida parem info Sul on, seda õigeimaid otsuseid saad oma tervise osas teha. Koduste tervisetestide ning mõõtmiste tulemused annavad ka arstile parema eelinformatsiooni lisauuringute tegemiseks ja efektiivse ravi määramiseks.

1. Toome kauba kätte hiljemalt 48 tunni jooksul, (kui tellid tööpäeval enne kella 14.00), tavaliselt kiireminigi!

2. Meil on hea laoseis – kõik tooted on alati Tallinna laos olemas.

3. Anonüümne ostuvõimalus – kui Sa  tellid paki SmartPosti pakiautomaati, siis ei küsita Sinu nime ega muid isiklikke andmeid. Austame Sinu privaatsust ning ei pane pakile sisule viitavaid kleebiseid

4. Meilt ostmine on turvaline – oleme Eesti e-kaubanduse liidu liige aastast 2014

5. Võimalus konsulteerida meditsiinispetsialistiga meie tervisetestide ja diagnostikavahendite osas.

Kontaktandmed:
Selfdiagnostics OÜ
Rävala pst 3/Kuke 2
10143, Tallinn

Klienditeenindus (tellimuste komplekteerimise ja kättetoimetamise küsimused)
Tel. +372 660 4742 (E-R 9-16)
E-mail: klienditeenindus@selfdiagnostics.com

 

Toodete info ja konsultatsioon
Tel: +372 623 1236
E-mail: info@selfdiagnostics.com

 

Muud andmed:
Reg.kood: 11488192
KMKR nr. EE101300654

Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul.