C-reaktiivne valk (CRP) kiirtest

18.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
C-reaktiivse valgu test kodus
C-reaktiivse valgu test

C-reaktiivset valku määrav test sobib bakteriaalsete nakkushaiguste ja põletike tuvastamiseks. C-reaktiivne valk (ingl. k. CRP ehk C-reactive protein) on maksas toodetav valk, mille kontsentratsioon veres suureneb eriti kiiresti siis, kui organismis on põletik ning selle tase võib tuhatkond korda tõusta vaid loetud tundidega.

CRP on väga tundlik ja kiire indikaator, mis võib seetõttu olla abiks antibiootikumide ravi määramisel. Tervetel patsientidel on CRP kontsentratsioon alla 8 mg/l, samas kui põletikulise protsessi või ägeda infektsiooni korral võib kontsentratsioonitase ületada 100 mg/l. Kui tase jääb 8 ja 100 mg/l vahele, võib see viidata kergemale viiruslikule või bakteriaalsete infektsioonile, mida saab arsti poolt määratud sobiva ravi abil kergesti ravida.

Kui täpne on CRP test?

CRP-Screen® test on täpne ja vastava eriala spetsialistid (haiglad, laborid jne) on seda juba üle kümne aasta kasutanud. Hindamisaruannetel on tulemuste korrelatsioon standardmeetodiga vähemalt 98%. 

Kuidas CRP test töötab?

Sõltuvalt CRP kontsentrat­sioonist ilmuvad testiseadme aknasse erinevad jooned, mis võimaldavad testi tulemuste poolkvantitatiivset tõlgendamist.

Testi saad teha mugavalt kodus lahkumata, selleks on vaja vaid paar tilka sõrmeotsaverd. Tulemused on valmis 10 minutiga.

Test sobib lastele alates 2. eluaastast.

Toodetud Prantsusmaal. 

 

ManusSuurus
CRP SCREEN eesti kasutusjuhend.pdf348.07 KB
18.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.