Täikamm elektrooniline ZAP-X

19.70 €
21.90 €
Sinu võit 2.20 €
elektrooniline täikamm
elektrooniline täikamm ZAP-X
-10%

Täikamm ZAP-X on mõeldud täide ja tingude lihtsaks ja efektiivseks hävitamiseks. Elektrooniline täikamm ei kahjusta juukseid ega peanahka ning on täiesti valutu ja ohutu isegi väikelastele. Kemikaalivaba!

Täikamm on välja töötatud Prantsusmaa laboris, et aidata nii meditsiiniprofessionaalidel kui kodukasutajatel täidest vabaneda kiirelt ja efektiivselt. 

Kuidas elektrooniline täikamm ZAP-X töötab?

Kui täikamm puutub putukatega kokku, tekitavad kammi piid tänu seadmele voolu andva AAA patareile nõrga elektripinge, mida inimene  ei märka, kuid mis tapab tillukesed täid ja tingud silmapilkselt. Kuna 1,5 V patarei tekitatav vool on nõrk, on ZAP-X täiesti ohutu ega kahjusta inimorganismi. Kammimise käigus jäävad täid ja tingud valtsterasest piide taha ja eemaldatakse juustest.

Kuidas täikammi kasutada?

Enne täikammi kasutamist veendu, et juuksed on täiesti kuivad. Lülita kamm toitelülitist sisse ning kerge pinisev heli annab märku, et kamm on töövalmis. Hoia kammi peanaha suhtes 45°nurga all nii, et piide otsas asuvad mustad otsikud oleks vastu peanahka. Liigu kammiga aeglaselt ja salkhaaval läbi juuste. Kui kamm on täi leidnud, katkeb pinin hetkeks ja täi hävineb. Lõpuks kammi juuksed korralikult läbi. Loe enne kammi kasutamist kindlasti ka kasutusjuhendit!

Millised on täikammi eelised võrreldes keemiliste vahenditega (täišampoonid jt)?

Kuna täikammiga töötlemisel ei kasutata keemilisi toimeaineid, võib protseduuri teha nii tihti kui vajalik.

Kuidas täikammi hooldada?

Täikammi tuleb kindlasti pärast iga kasutuskorda puhastada. Ära kunagi kasuta seadet teisel pereliikmel enne, kui oled täikammi desinfitseerinud - nii ei levi tingud ega täid ühelt inimeselt teisele. Puhastamiseks sobib 70% alkoholilahusesse kastetud lapp, kuid ära pihusta lahust otse seadmele. Peale puhastamist ja enne järgmist kasutamist lase kammil kuivada. 

Garantii 1 aaasta. 

Täikamm Zap-X seadme ja pakendi sisu
Kamm,1X AAA tüüpi patarei, hari kammi puhastamisesks.

Päritoluriik: Prantsusmaa

19.70 €
21.90 €
Sinu võit 2.20 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.