Putukatõrjevahend Mousticare Family, 125 ml

17.95 €
135.60/L
putukatõrjevahend Mousticare Family

Putukatõrjevahend Mousticare Family tõrjub hammustavaid putkukaid nagu sääsed, kärbsed, puugid, kirbud, lestad. MoustiCare® Skin Spray on mõeldud terve pere kaitseks, sh rasedatele. Sobib ka imikutele alates 6. elukuust.

Putukatõrjevahend on rikastatud Aloe Vera’ga, millel on nahka pehmendavad ja rahustavad omadused. Sisaldab Eucalyptus Citriodora taimest pärinevat tugevat tõrjeainet.

Putukatõrjevahend Mousticare Family sobib kasutamiseks ka troopilistel ja palava kliimaga aladel, tagab efektiivse kaitse kuni 6 tunniks. Tõrjub hammustavaid putukaid (lestad, puugid, kirbud, kärbsed, sääsed) ja moskiitosid (sh tiigermoskiitod), mis võivad endaga kanda viirusi, nt malaaria ja kollapalavik, Lääne-Niiluse viirus, dengue palavik, Chikungunya viirus ja zika-viirus.

Putukatõrjevahend Mousticare Family koostis: ei sisalda sünteetilisi koostisosi, DEET’i, alkoholivaba, insektitsiidivaba.

Kasutamisjuhised
Enne kasutamist loksuta tugevalt. Pihusta ühtlaselt ja ettevaatlikult puhtale ja kuivale nahale (1 pihustus = 0,18 ml ja katab 80 cm2). Hõõru kergelt laiali. Toime algab kohe. Liighigistamise korral ja pärast vanni/dušši korda manustamist. Ära manusta nahale rohkem kui 3 korda päevas. Nädalas kulub kaheks inimese peale kaks korda päevas manustades umbes 1 pudel.

Toimeained ja nende kontsentratsioon
P-menthane 3,8 diol (PMDRBO), saadud sidruneukalüptist (Eucaliptus Citriodora), ja geranool saadud lõhnavast sidrunheinast, kontsentratsioon 20%, aaloe

Aktiivne biotsiid: Eucalyptus Citriodora tsükliliselt hüdreeritud õli.
N°CAS: 1245629-80-4. TP19
N°Inventaire Biocides: 34262
Kontsentratsioon: 20 % (m/m)

Ettevaatusabinõud kasutamisel:

Pärast käitlemist pese hoolega käsi. Väldi sattumist silma ja limaskestadele. Põhjustab tugevat silmade ärritust.

SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega.
Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Mitte kasutada, kui ollakse koostisosade suhtes allergiline. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Hävitada pakend vastavalt juhistele. Kasutage biotsiidi ohutult. Enne kasutamist lugege etiketti.

* piirkondades, kus on tõsine edasikanduvatesse nakkushaigustesse haigestumise oht (Reisimeditsiini Ühingu ja Prantsusmaa Parasitoloogia Ühingu soovitused).

Loaomanik ja loa number
Biotsiidi loa number: 1562/17
GenbaPharma, Veiveriu str. 150, LT-46391 Kaunas

Päritoluriik
Prantsusmaa

17.95 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.