KIWI Plus ravimikamber (KIWI uuele mudelile)

26.90 €
KIWI Plus inhalaatori ravimikamber

KIWI Plus inhalaatori jaoks ravimikamber (varuosa). Sobib KIWI Plus inhalaatori mudelile (ehk nn uuele KIWIle) tüübinumbriga REF 300911 (oma inhalaatori tüübinumbri leiad seadme põhjalt). Vanemale KIWI mudelile sobiva ravimikambri saad siit (REF 300950).

Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal. Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus. 

Palun puhasta KIWI Plus inhalaatori ravimikambrit korralikult! KIWI inhalaatori ravimikambri puhastamine

  • Puhasta seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust).
  • Loputa ravimikamber destilleeritud veega ja pane detailid puhtale rätikule kuivama (st ära kasuta tugeva joana langevat kraanivett ei külma ega kuumana).
  • Kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamistinhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
  • Palun ära püüa kunagi inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.

Kõrvaloleval pildil on näha, milline on puhas ravimikamber ja milline vähem kui aasta kasutatud ravimikamber, mida pole puhastatud destilleeritud veega ja on ilmselt torgitud vatitikuga või pühitud majapidamispaberiga.

 

Kui su KIWI inhalaator ei käivitu või sellest väljuv aur on ebaühtlane, siis seda tõenäoliselt ravimikambri ummistumise tõttu. Selle põhjuseks on tavaliselt kas ravimikambrisse jäänud jääkvedelik või kehv puhastamine. Seega ole hoolikas!

KIWI Plus inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

KIWI Plus inhalaatoris kasutamiseks on üks sobivamatest lahustest HUMERi soolalahus ampullides. Topeltpakiga säästad raha ja saad kokku 36 käepärast ampulli soolalahust. Humeri mereveelahuse saad avada ampulli haaval, nii ei pääse suur kogus lahust korraga riknema. 

NB! KIWI Plus ravimikambri garantii on 1 aasta. Sagedase kasutamise korral tuleb ravimikambrit vahetada üks kord aastas - nii tagad parema ravitulemuse ja inhalaatori pikaaelisuse.

26.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.