Head kliendid! Pakiautomaadid on üle koormatud ja seetõttu ei pruugi tellimused alati järgmiseks päevaks kohale jõuda!

KIWI inhalaatori ravimikamber (varuosa vanale mudelile)

Hinnangud (20) | Jaga kasutuskogemust
34.90 €
Kiwi inhalaator ravimikamber varuosa

NB! See ravimikamber sobib ainult vanemale KIWI mudelile (ümara kujuga, ostetud enne 2020. aastat).

KIWI inhalaatori jaoks ravimikamber (varuosa vanemale mudelile). Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal.  Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus. 

 

Ravimikambri kasutamisel palun jälgi, et sa ei unustaks sellele paigaldada läbipaistvat silikoonist tihendit! 

KIWI inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada. KIWI teenib sind kauem, kui:

  • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)
  • loputad lihtsalt ravimikambri destilleeritud veega ja paned detailid puhtale rätikule kuivama.
  • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamistinhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
  • palun ära püüa kunagi KIWI ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.
  • KIWIs ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

 

NB! KIWI ravimikambri garantii on 1 aasta. Sagedase kasutamise korral soovitab tootja ravimikambrit vahetada üks kord aastas - nii tagad parema ravitulemuse.

 

Vaata videost, kuidas KIWI inhalatorit ja ravimikambrit pesta ja puhastada!

KIWI ravimikambri puhastamine

 

 

Kõrvaloleval pildil on näha, milline on puhas ravimikamber ja milline vähem kui aasta kasutatud ravimikamber, mida pole puhastatud destilleeritud veega ja on ilmselt torgitud vatitikuga või pühitud majapidamispaberiga.

 

 

 

 

 

 

KIWI inhalaatoris kasutamiseks on üks sobivamatest lahustest HUMERi soolalahus ampullides. Topeltpakiga säästad raha ja saad kokku 36 käepärast ampulli soolalahust. Humeri mereveelahuse saad avada ampulli haaval, nii ei pääse suur kogus lahust korraga riknema. 

34.90 €

Tootekommentaarid

Angela

Tarne kiire ja tänu uuele ravimikambrile teeb meie Kiwi taas head tööd :)

Sigrid

Olen vàga rahul tarne oli ka kiire

Taivo

Toode saabus kiiresti ja toimib

Ramon

Tellimuse täitmine oli väga kiire ja kaup töötab!

Marek

Kiiresti kohal ja kõik toimib.

Raimo

Kaup kiire. Ooteaeg lühike. Soovitan soojalt

Evelin

Olen väga rahul. Ootasin ravimikambrit kaua ja ilusti sai ootejärjekorda panna ja tuli teavitus, kui oli laos. Uus toimib väga hästi. Hoian seda nüüd hoolsamini.

Piret

Väga rahul. Toode jõudis automaati imekiirelt ja töötab laitmatult.

Annely

Meie pere kasutab ainult teie toodet, sest ta on vaikne ja ei põrise ültse, lausa lust auru teha 7kuuse pojale ja lapselapsele! Enne kui tellisime teie toote ja siis eelmise rentisin aaptekist nii hädasti oli vaja 5päeva kuur teha auruga aga see nii põrises ja poja puikles vastu aina aga kuidagi siis saime tehtud auru. Teie Kiwi aparaadi tellisin swedbanga poonus punktide eest olen täitsa rahul tootega. Kui katki läks ülemine osa olime paanikas aga tellisime kiiresti uue ja nüüd kõik korras ja veel kohe laos ei olnud saada siis natukese pidime ootama ka jälgisin koguaeg, et millal lattu jõiab ja nüüd käes. Tänud teile!!!

Maris Silmus

Olin siiani tõesti väga rahul meeldiva ja igati abivalmi klienditeenindusega!
Ootasin ravimikambri saabumist lattu juba pikalt. Lõpuks kodulehe andmetel need ka lattu saabusid ja tellimuse tegin - kui aga pakk saabus pidin ääretult pettuma, kuna 35€ eest saadeti mulle kasutatud ravimikamber - filter oli täiesti pruunikas. Saatsin klienditeenindusele 2 kirja, ühele sain vabandava vastuse ja sooviti mulle uus ravimikamber saata. Olin nõus tingimusel, et see ravimikamber on siiski uus, mitte kasutatud. Siiani ootan lubatud ravimikambrit ja vastust kirjale, milles palusin taaskord selgitust.

Mirjam

Ei ole rahul kahjuks, ravimikamber on veidi teise kujuga kui originaalosa, väljaulatuv osa on lühem ja maskid ei püsi enam küljes. Pöördusin ka müüja poole küsimusega, aga ei mingit reaktsiooni.

Marek

Tellisin varuosa .kõik töötab ilusti väga kiirelt kohal ning hea et on tasuta transport ,soovitan teistelegi ning tellin kindlasti veel kui on vajadus

Merike

Vajasin kiirelt uut ravimikambrit ning sain juba mõne tunni pärast peale tellimuse esitamist kambrile lattu järele minna. Olen tänulik kiire ja sõbraliku teeninduse eest!

Mailis

Teenus super kiire ja korralik, väga rahul!

Taivo

Kaup saabus kiiresti. Olen väga rahul!

Taavi

Tere, väga korralik ja kiire teenindus. Ilusaid pühi

Stella

Olen väga rahul! Oluline on rõhutada, et ravimikambrit peab puhastama vaid destilleeritud veega! Esimene kamber ummistus (aga alles 7 kuu intensiivse kasutamise järel) just seetõttu, et ei puhastanud iga kord ega õige vahendiga. Soovitan kõigile! Parim aurutaja! Kaup tuli kohale kiirelt!

Sirli

Väga suur boonus, et kaup saabub kiiresti. Haiguste perioodil on töökorras inhalaator väikelastega peres hädavajalik.

Keidy Jakson

Tellisin Kiwi ravikambri ja hea mugav vahetada ja kui kiirelt tuleb kohale, lihtsalt supper.

Kaire

Kaup saabus väga kiiresti.Teenindus hea

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.