KIWI inhalaatori ravimikamber (varuosa vanale mudelile)

34.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
Kiwi inhalaator ravimikamber varuosa

Kahjuks ei ole tootja meile veel teada andnud, kas ja millal vana mudeli ravimikambrid uuesti tootmisesse pannakse. Ilmselt pole sul aega oodata kuni see info selgub, sest suured ja väikesed ninad ja hingamisteed vajavad ravimist.  Seepärast kirjuta meile info[at]tervisetestid.ee või helista 660 4742 ja leiame sulle sobiva lahenduse!

NB! See ravimikamber sobib ainult vanemale KIWI mudelile (ümara kujuga, ostetud enne 2020. aastat).

KIWI inhalaatori jaoks ravimikamber (varuosa vanemale mudelile). Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal.  Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus. 

 

Ravimikambri kasutamisel palun jälgi, et sa ei unustaks sellele paigaldada läbipaistvat silikoonist tihendit! 

KIWI inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada. KIWI teenib sind kauem, kui:

  • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)
  • loputad lihtsalt ravimikambri destilleeritud veega ja paned detailid puhtale rätikule kuivama.
  • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamistinhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
  • palun ära püüa kunagi KIWI ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.
  • KIWIs ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

 

NB! KIWI ravimikambri garantii on 1 aasta. Sagedase kasutamise korral soovitab tootja ravimikambrit vahetada üks kord aastas - nii tagad parema ravitulemuse.

 

Vaata videost, kuidas KIWI inhalatorit ja ravimikambrit pesta ja puhastada!

KIWI ravimikambri puhastamine

 

 

Kõrvaloleval pildil on näha, milline on puhas ravimikamber ja milline vähem kui aasta kasutatud ravimikamber, mida pole puhastatud destilleeritud veega ja on ilmselt torgitud vatitikuga või pühitud majapidamispaberiga.

 

 

 

 

 

 

KIWI inhalaatoris kasutamiseks on üks sobivamatest lahustest HUMERi soolalahus ampullides. Topeltpakiga säästad raha ja saad kokku 36 käepärast ampulli soolalahust. Humeri mereveelahuse saad avada ampulli haaval, nii ei pääse suur kogus lahust korraga riknema. 

34.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
Soovitatud tooted: 

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.