Tallinnas nüüd kaup kätte samal päeval Collect.Neti pakiautomaadis. Loe edasi!

Isadustest Genorama

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
140.00 €
isadustest, isaduse tuvastamine
isadustest, isaduse tuvastamineisadustest, isaduse tuvastamine

Isadustest võimaldab kindlaks teha, kas mees on lapse bioloogiline isa või mitte. Testi tulemus on alati kas positiivne (99,9...%) või negatiivne (0%) ning on täiesti usaldusväärne. Testi jaoks on vaja proovi nii isalt kui lapselt.  

Kuna laps pärib poole oma DNA-st iga bioloogilise vanema käest, see test võimaldab määrata, kas laps või pärida antud DNA profiili eeldatava isa käest. Kui kaks inimest on omavahel seotud nagu isa ja laps, näitavad nende DNA profiilid kindla geenide pärimisskeemi.​ Kui isadustesti tulemus on positiivne, siis on isa ja lapse vahel bioloogiline side. 

Isadustesti tegemine on lihtne - testikomplektis oleva pulgaga tuleb mõlemal testitaval võtta põse siseküljelt proov (täpne juhend on testiga kaasas), sulgeda see vastavasse ümbrikusse ja saata ümbrikul märgitud aadressle. Testi vastus saadetakse 5 tööpäeva pärast sinu poolt soovitud e-posti aadressile. 

NB! Mitme lapse korral tuleb tellida lisatestid vastavalt laste arvule.

140.00 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.