Vaid 15 minutit ja saad anda oma panuse koroonaviiruse peletamiseks!

Postitatud 22/03/2022 - 12:12

Tartu Ülikool kutsub osalema uut tüüpi, mugavama ja senisest täpsema koroonaviiruse testimisseadme uuringus!

 

Uuringu jaoks on vaja koroonaviirusesse nakatunute nina eesosast võetavaid tavalisi testiproove ja vastuseid lühikesele ankeedile. Uuringus  osalejal pole vaja kuhugi sõita ega teha mingeid muid toiminguid.

Kui olete nakatunud koroonaviirusesse, andke palun meile sellest allpool oleval telefoninumbril teada. Lepime Teiega kokku, millal ja kuhu saame Teile kontaktivabalt toimetada proovikogumiskomplekti koos vajaliku dokumentatsiooniga (nõusolek uuringus osalemiseks ja 3 küsimusega küsimustik). Teil tuleb võtta nina eesosast proov nagu tavalise antigeeni kiirtesti puhul, panna see koos täidetud küsimustikuga ja allkirjastatud nõusolekuga tagasi ümbrikusse ja anda see kontaktivabalt tagasi uuringu koordinaatorile.

NB! Proove on meil võimalik koguda vaid Tallinna ja Tartu elanikelt. Uuringus osalemine vabatahtlik ja tasuta.

 

Kui sa kahtlustad või juba tead , et oled nakatunud koroonaviirusesse ja soovid uuringus osaleda, siis palun helista proovi andmise koordineerimiseks tööpäeviti kella 9-16:

Mari Linsi (Tartu Ülikooli kliiniliste uuringute spetsialist)

Telefon: 517 6540

E-post: mari.linsi@ut.ee

 

Lisainfo uut tüüpi SARS-CoV-2 viirust tuvastava testi kohta 

Eesti-Saksa biotehnoloogiafirma Selfdiagnostics* on koos Tartu Ülikooli ja Saksamaa teadlastega välja töötamas koroonaviirust tuvastavat uut tüüpi testi ja arendustöö on jõudnud lõppfaasi. Uue testi eeliseks on patenteeritud tehnoloogia, mis võimaldab määrata viirust kiiremini, täpsemalt ja lihtsamalt kui senised testid.

Tule ja anna oma panus hetkel kõige innovatiivsema koroonatesti arendamisesse. Koos muudame koroonaviiruse diagnostika kiiremaks ja meeldivamaks!

 

*Selfdiagnostics on Tervisetestid.ee e-poe haldaja.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.