Prelox® meestele seksuaalse võimekuse tõstmiseks N60

49.90 €
Prelox erektsioonitabletid

Prelox® - mehe seksuaalse võimekuse taaselustamiseks mõeldud tabletid. Prelox suurendab organismi võimet saavutada ja säilitada erektsiooni. 

Prelox on ohutu, 100% looduslik toidulisand, mis sisaldab teaduslikes uuringutes heaks kiidetud kolme aktiivse toimeaine - L-arginiin, püknogenool ja tauriin - kombinatsiooni. Prelox aitab saavutada naudingut ja rahulolu, mille kogemist mees ei pidanud enam võimalikuks. 

Kuidas Prelox toimib?

Tabletid stimuleerivad vereringet ja verevoolu ning kaitsevad veresooni normaalse vananemisprotsessiga kaasneda võivate kahjustuste eest. Antud toimeainete kombinatsioon suurendab verevoolu peenise veresoontesse ja suurendab veresoonte reageerimisvõimet sellele verevoolule. See omakorda aga võimaldab paremini saavutada ja säilitada erektsiooni.

Preloxi toime saabub kohe
L-arginiini verevarustust parandav toime saabub kohe. Sellega võib kaasneda erektsiooni kvaliteedi ja kestuse esialgne paranemine. Siiski saadakse suurimat kasu Preloxi pikaaegsest kasutamisest, mis tuleneb suguelundite veresoonte seisukorra paranemisest.

Kuidas Preloxit kasutada?

Esimesel kahel nädalal võtta kaks Preloxi tabletti kaks korda ööpäevas, seega kokku neli tabletti ööpäevas. Seejärel üks tablett kaks korda päevas, et säilitada paranenud seksuaalset võimekust. Preloxi maksimaalne toime peaks saabuma pärast neljanädalast kasutamist.

Miks esimesel kahel nädalal tuleb võtta neli Preloxi tabletti ööpäevas?
Et veresoonte süsteem muutuks vastuvõtlikumaks, vajavad Preloxi koostisained toime avaldamiseks natuke aega. Samuti sõltub Preloxi esialgne tõhusus sellistest teguritest nagu vanus, suitsetamine ja üldine tervislik seisund. Suur enamus meestest täheldab positiivset muutust, kui nad võtavad ööpäevas neli tabletti. Ent pärast esimest kahte nädalat piisab täiesti ühe või kahe tableti manustamisest ööpäevas, et Prelox® avaldaks oma soodsat toimet.

Tähelepanu! Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ära ületa päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoia lastele kättesaamatus kohas!

Koostis: kaks tabletti sisaldavad: L-arginiin L-aspartaat 1400 mg, tauriin 100 mg, püknogenool 40 mg. Neli tabletti sisaldab: L-arginiin-L-aspartaat 2800 mg, tauriin 200 mg, püknogenool 80 mg.

Päritoluriik: Šveits

49.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.