LITE inhalaatori ravimikamber

15.90 €
LITE inhalaatori ravimikamber

LITE inhalaatori ravimikamber

Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal. Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus. 

Inhalaatori ravimikamber teenib sind kauem, kui:

  • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust);
  • loputad lihtsalt ravimikambri destilleeritud veega ja paned detailid puhtale rätikule kuivama (st ära kasuta tugeva joana langevat kraanivett ei külma ega kuumana);
  • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamistinhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
  • palun ära püüa kunagi Lite'i inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.

LITE inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

LITE inhalaatoris kasutamiseks on üks sobivamatest lahustest HUMERi soolalahus ampullides. Topeltpakiga säästad raha ja saad kokku 36 käepärast ampulli soolalahust. Humeri mereveelahuse saad avada ampulli haaval, nii ei pääse suur kogus lahust korraga riknema. 

NB! LITE ravimikambri garantii on 1 aasta. Sagedase kasutamise korral soovitab tootja ravimikambrit vahetada üks kord aastas - nii tagad parema ravitulemuse.

15.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.