Hüppeliigese tugi KAMILA Ortho

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
19.90 €
Hüppeliigese tugi

Hüppeliigese tugi kaitseb venituse eest ja toestab hüppeliigest. Tuge võid kasutada pärast traumat, aga ka sportimise ajal, et hüppeliigesele mitte viga teha.

Hüppeliigese toe jaoks kasutatud kangas on spetsiaalselt kootud ja ka õmblused venivad mõlemas suunas, mistõttu tundub hüppeliigese tugi mugav ega pigista liigselt.  Ka on tugi anatoomiliselt korrektse kujuga, et su jalga võimalikult stabiilselt toetada. Pehme ülaserv ei hoiab toe kindlalt paigal, kuid ei lase sellel jalale sisse soonida. 

KAMILA Ortho hüppeliigese toe materjal:

47% puuvilla
36% polüamiidi
17% elastaani

KAMILA Ortho hüppeliigese toe suurused (tihedalt ümber pahkluu mõõtes)

Small (väike) 19 - 21

Medium (keskmine) 22 - 24

Larhe (suur) 25 - 27

Extra large (väga suur) 28 - 29

 

Mis on KAMILA?

KAMILA on tugisukkpükste ja -sokkide tootmisele spetsialiseerunud Itaalia bränd, mille tooteid müüakse 40 riigis. KAMILA tootevalikus on erineva tugevusega ravi- ja tugisukkpükse, -sukki ja -põlvikuid jalaprobleemide vähendamiseks ja ravimiseks (haavanditega jalgadele, tromboosiraviks jne).  KAMILA tooted on sertifitseeritud ja väga kõrge kvaliteediga - tugi- või survefunktsioon säilib ka peale korduvaid pesemisi.

19.90 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.