Hüppeliigese tugi KAMILA Ortho

16.90 €
19.90 €
Sinu võit 3.00 €
Hüppeliigese tugi
-15%

Hüppeliigese tugi kaitseb venituse eest ja toestab hüppeliigest. Tuge võid kasutada pärast traumat, aga ka sportimise ajal, et hüppeliigesele mitte viga teha.

Vali rippmenüüst sobiv mudel - beež on Ortho ja sinine on Sport mudel. Mõlema mudeli tehnilised näitajad, koostis jm on samad, erinevus on lihtsalt värvis.

Hüppeliigese toe jaoks kasutatud kangas on spetsiaalselt kootud ja ka õmblused venivad mõlemas suunas, mistõttu tundub hüppeliigese tugi mugav ega pigista liigselt.  Ka on tugi anatoomiliselt korrektse kujuga, et su jalga võimalikult stabiilselt toetada. Pehme ülaserv ei hoiab toe kindlalt paigal, kuid ei lase sellel jalale sisse soonida. 

KAMILA Ortho hüppeliigese toe materjal:

47% puuvilla
36% polüamiidi
17% elastaani

KAMILA Ortho hüppeliigese toe suurused (tihedalt ümber pahkluu mõõtes)

Small (väike) 19 - 21

Medium (keskmine) 22 - 24

Large (suur) 25 - 27

Extra large (väga suur) 28 - 29

 

Mis on KAMILA?

KAMILA on tugisukkpükste ja -sokkide tootmisele spetsialiseerunud Itaalia bränd, mille tooteid müüakse 40 riigis. KAMILA tootevalikus on erineva tugevusega ravi- ja tugisukkpükse, -sukki ja -põlvikuid jalaprobleemide vähendamiseks ja ravimiseks (haavanditega jalgadele, tromboosiraviks jne).  KAMILA tooted on sertifitseeritud ja väga kõrge kvaliteediga - tugi- või survefunktsioon säilib ka peale korduvaid pesemisi.

16.90 €
19.90 €
Sinu võit 3.00 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.