Taganemisõigus

Taganemisõigus

Me loodame, et meie tervisetestide või meditsiiniseadmete või muude toodete ostmisel astusid tubli sammu parema tervise poole. Kui aga leiad, et ostetud toode ei sobi, võid selle 14 päeva jooksul tagastada.

Palun pane tähele, et hügieenikaalutlustel ei tohi tervise kiirtestide karbid olla avatud ega muude toodete puhul avatud karpe või tooteid katvaid hügieenipakendeid. Tagastatav kaup peab sisaldama kõiki kauba pakendis sisaldunud esemeid.

Võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 punkt 41 tulenevalt ei kuulu tagastamisele (st kaotad taganemisõiguse) avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend) tooted. Erandiks on olukord, kui 

a)pakend on saanud kahjustada transpordi käigus ning toote kättesaamisel kullerteenuse vahendusel või postiasutuses on tehtud vastav märge saatelehele või

b)pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel oled viivitamatult teatanud Tervisetestid.ee e-posti aadressile info@selfdiagnostics.com, et saabunud kaup on vigastatud pakendiga. 

Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Sa oled saanud asja füüsiliselt enda valdusesse.

  • Taganemisõiguse kasutamiseks teavita meid oma otsusest taganeda kõnesolevast lepingust kas

a)e-kirja teel info@selfdiagnostics.ee ;

b) saates selle postiga aadressil Selfdiagnostics OÜ, Veerenni 40a, 10138, Tallinn  

E-kirja või tavaposti teel taganemisavaldust saates võid selleks kasutada ka lisatud taganemisavalduse tüüpvormi (PDF / DOCX)

  • Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui saadad teate taganemisõiguse kasutamise kohta ära enne taganemistähtaja lõppu.

Lepingust taganemise tagajärjed

  • Kui Sa taganed kõnesolevast lepingust, tagastame Sulle kõik saadud maksed, sealhulgas kättetoimetamiskulud (välja arvatud täiendavad kulud, mis tulenevad Sinu valitud kättetoimetamise viisist, mis erineb meie pakutud kõige odavamast tavapärasest kättetoimetamise viisist) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva möödumisel.
  • Teeme nimetatud tagasimaksed kasutades sama makseviisi, mida kasutasid makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui oled sõnaselgelt andnud nõusoleku teistsuguse makseviisi kasutamiseks; igal juhul ei kaasne Sulle sellise maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu.
  • Tagastatav asi tuleb peale taganemisavalduse esitamist üle anda või saata aadressil Selfdiagnostics OÜ, Veerenni 40a, 10138, Tallinn viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel päevast, mil taganemisavalduse esitasid. Erandina, kui tellisid kaubad SmartPOSTi pakiautomaati, saate need nädala jooksul tasuta tagastada, kasutades pakiautomaadi tagastuskoodi. SmartPOSTil kehtib tagastuseks sms-sõnumiga saadud uksekood, millega paki said.

Võime keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni oleme lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või oled esitanud tõendid asja tagasi saatmise kohta.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.