Müügitingimused

TEENUSE OSUTAMISE JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE TINGIMUSED

Tervisetestid.ee veebipoe haldaja Selfdiagnostics OÜ  (registrikood 11488192) asukohaga Veerenni 40a, 10138, Tallinn, tel 660 4742 ja e-kiri info[at]selfdiagnostics.com (edaspidi nimetatud Teenuse osutaja), ja klient, kes vormistab Tervisetestid.ee veebipoes tellimuse ning identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi nimetatud Ostja), sõlmivad käesoleva Tervisetestid.ee kasutuslepingu (edaspidi nimetatud Kasutusleping).

1. VEEBIPOOD

1.1. Tervistetestid.ee on veebipood, mille vahendusel toimub toodete müük Ostjale.

1.2. Tervisetestid.ee on Teenuse osutajale kuuluv domeen ja kaubamärk.

2. ÜLDSÄTTED

2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel võlaõigusseadusest, teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning Kasutuslepingus kokkulepitust.

2.2. Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse Tervisetestid.ee teenusesse muudatusi.

2.3. Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta Kasutuslepingu tingimusi, ilma et tal oleks kohustus teatada sellest Ostjale.

2.4. Tervisetestid.ee pakutavaid tooteid müüakse füüsilistele ja juriidilistele isikutele.

2.5. Ostja kinnitab, et ta on vähemalt 18-aastane ning et ta on teovõimeline ja tema teovõimet ei ole piiratud.

3. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE 

3.1.Kuvatavate toodete juurde on reeglina märgitud, kas kaup on laos, otsas või on seda võimalik tellida. Tervisetestid.ee kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või Tervisetestid.ee programmides.

3.2. Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab Tervisetestid.ee töötaja Ostjaga ühendust, pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või tagastab raha Ostjale. Raha tagastatakse (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 2-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse tühistamisest. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 päeva. 

3.3. Tervisetestid.ee poes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. Tervisetestid.ee poes olevad tootekirjeldused ei ole ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

3.4. Ostja valib välja soovitud tooted, sisestab tellimuse täitmiseks nõutud andmed. Vastavalt sellele, kas tegemist on anonüümse tellimusega või mitte, võivad andmeteks olla: eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, elektronposti aadress, kättetoimetamise viis ja aadress, postiindeks ning tasub toote eest valitud viisil (pangalink või pangaülekanne).

3.5.Ostja avaldab ja kinnitab, et ta soovib ja nõustub maksma kogu toote ostuhinna enne Teenuse osutajapoolset tellimuse täitmist. Kui Ostja valib tasumiseks maksmise pangalingi kaudu, siis kohustub Ostja koheselt tellimuse vormistamise käigus pangalingi kaudu toote ostuhinna ära tasuma. Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.6. Tellimuse esitamisel Ostja kinnitab, et ta on teadlik ohtudest, mis võivad kaasneda toodete kasutamisega, vale hooldusega või ebaõige käsitlemisega;

3.7. Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed. Teenuse osutaja ei vastuta tellimuse täitmisel Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

4. HINNAD

4.1. Kõik Tervisetestid.ee veebipoes olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest vastavalt valitud tarneviisile. Kui toote juures ei ole märgitud teisiti, siis on kuvatav tavahind viimase 30 päeva jooksul  kehtinud hind ja kuvatav soodushind viimase 30  päeva madalaim hind.

4.2. Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta veebipoes kuvatavaid hindu. Kui Teenuse osutaja on muutnud hindu pärast Ostja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima Ostjale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

5. KOHALETOIMETAMINE

5.1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

5.2. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

5.3. Kauba saatmiskulud kannab ostja (kui ei ole märgitud teisiti) ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

5.4. Eesti sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

5.5. Erandlikel juhtumitel (toote juures on märge, et hetkel on kaup laost otsas ja tellimus täidetakse kauba jõudmisel lattu) on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

5.6. Vastavalt Ostja soovile on võimalik tooted kätte toimetada ühel järgmistest viisidest:

Itella SmartPost pakiautomaati  

TASUTA 

Tööpäeval enne 14.00 tehtud tellimuste kättetoimetamine on järgmisel tööpäeval. 

Reedel enne kella 14.00 tehtud tellimused jõuavad Itella pakiautomaati üldjuhul laupäeval.    

Omniva postkontorisse  

 TASUTA  

Tööpäeval enne 14.00 tehtud tellimuste kättetoimetamine on järgmisel tööpäeval.                                          

Kulleriga kätte (koju või kontorisse)  

5.90 €

Tööpäeval enne 10.00 tehtud tellimuste kättetoimetamine 1-2 tööpäevaga                                         

AINULT TALLINNAS kiirkuller 4 tunniga 

   5.90 €

Tellimus peab olema tehtud tööpäeval enne kella 14.00, siis on kättetoimetamine SAMAL TÖÖPÄEVAL. Teenus ei laiene Tallinnat ümbritsevatele valdadele.

 

6. TAGANEMISÕIGUS

6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

6.2. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tervisekaitse ja hügieeni põhjustel tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuse, omadustes ja toimimises veendumiseks. Pakend ei tohi olla avatud – toode peab olema originaalpakendis (vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele) ja tooteid kattev hügieenipakend avamata.  Tagastatav kaup peab sisaldama kõiki kauba pakendis sisaldunud esemeid. Erandiks on olukord, kui 

a)pakend on saanud kahjustada transpordi käigus ning toote kättesaamisel kullerteenuse vahendusel või postiasutuses on tehtud vastav märge saatelehele või

b)pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel oled viivitamatult teatanud Tervisetestid.ee e-posti aadressile info@selfdiagnostics.com, et saabunud kaup on vigastatud pakendiga. 

6.3. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Teenuse osutajal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

6.4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit (PDF / DOCX) ning saata see e-posti aadressile  info[at]tervisetestid.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

6.5. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

6.6. Kauba tagastamise kulud kannab ostja välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Tagastatav asi tuleb peale taganemisavalduse esitamist üle anda või saata aadressil: Selfdiagnostics OÜ, Veerenni 40a, 10138, Tallinn viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel päevast, mil taganemisavalduse esitati. Erandina, kui telliti kaubad SmartPOSTi pakiautomaati, saab need nädala jooksul tasuta tagastada, kasutades pakiautomaadi tagastuskoodi. SmartPOSTil kehtib tagastuseks sms-sõnumiga saadud uksekood, millega pakk saadi.

6.7. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva möödumisel kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood teeb tagasimaksed kasutades sama makseviisi, mida kasutati makse tegemiseks.

6.8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

6.9. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

6.10. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

7. TAGASTAMISELE MITTEKUULUVAD TOOTED

7.1. Hügieenikaalutlustel ei ole võimalik tagastada sukki, sokke, näomaske jms.

8. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

8.1. Teenuse osutaja vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale. Sellest esimese 12 kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Teenuse osutaja kohustus.

8.2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Teenuse osutaja poole, saates e-kirja aadressile info[at]tervisetestid.ee või helistades telefonil: 660 4742

8.3. Teenuse osutaja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

8.4. Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Teenuse osutaja vastutab, parandab või asendab Teenuse osutaja puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Teenuse osutaja Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

8.5. Teenuse osutaja vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 5 päeva jooksul.

9. OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil ja juriidilise kohustuse täitmiseks  (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Kui e-posti andmed on loovutatud uudiskirjaga liitumise eesmärgil, siis kasutatakse neid otsepostituskirjade saatmiseks ning lugejate eelistuste analüüsimiseks ning veebilehe täiendamiseks. 

Teenuse osutaja kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) tellimuse haldamiseks ja töötlemiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi).

 • Teenuse osutaja edastab isikuandmeid nagu nimi, telefoninumber ja e-posti aadress lao- ja veoteenust pakkuvatele ettevõtetele selleks, et pakkida ja kohale toimetada kaupa. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
 • Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
 • Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
 • Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse veebilehe täiendamiseks, ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks, kliendieelistuste analüüsimiseks ning uute toodete ja teenuste arendamiseks.
 • Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.
 • Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.
 • Kliendi eraldi antud nõusoleku alusel võib Tervisetestid.ee otseturustuse korras edastada turunduslikke teadaandeid (uudiskiri, kampaaniapakkumised, loosimised, rahuloluküsitlused vms) telefoni, e-posti, SMS-i ja teiste e-kanalite teel. Kliendil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, samuti keelduda reklaamist ja pakkumistest, saates vastava teate e-postile info[at]tervisetestid.ee. Info reklaamist ja pakkumistest loobumise võimaluse kohta on ka elektrooniliselt edastatud pakkumise või reklaami juures.
 • Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
 • Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.
 • Isikuandmete kustutamiseks või otseturundusels antud nõusolekute tagasivõtmiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel (info [at]tervisetestid.ee). Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui 30 päeva jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.
 • E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt 30 päeva aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse:

 • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
 • kauba kohaletoimetamise aadress;
 • pangakonto number;
 • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
 • klienditoe andmed.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga. 

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.
 

10. VAIDLUSTE LAHENDAMINE

10.1. Kui ostjal on Teenuse osutaja osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@tervisetestid.ee või helistada telefonil: 660 4742

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

10.2. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole (vaata siit).

10.3. Isikuandmete töötlemisega seotud järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Küpsiste kasutamise info

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.