Lisagarantii

Mis on Tervisetestid.ee lisagarantii?
Tervisetestid.ee TASUTA lisagarantii* (vt lisagarantiiga toodete loetelu allpool) annab Sulle meie e-poest soetatud toodete puhul kindlustunde, kui toode peaks ootamatu rikke tõttu katki minema. Oleme valinud oma poodi tehnilistelt näitajatelt ja töökindluselt väga usaldusväärsed tooted, mis on läbinud ulatusliku kontrolli ja mida on müüdud tuhandeid. Kuid me ei taha oma klientide tervise osas mitte millegagi riskida. Seadusest tulenevalt on sul õigus esitada pretensioon kahe aasta jooksul alates seadme ostmise päevast ning sul on õigus nõuda toote parandamist või kui see pole võimalik, selle asendamist uuega. Seadme parandamine võib võtta aega, kuid haigus ei hüüa tulles ja sina või sinu lähedane vajab kiiret paranemist, mitte seadme remondi ootamist.

Lisagarantii annab sulle võimaluse ostu sooritamise kuupäevast alates 24 kuu jooksul saada mittetöötava seadme asemel TÄIESTI UUE TOOTE sinu kontaktivõtule järgneva tööpäeva jooksul. See tähendab, et meie ei tee seadmele garantiiremonti, vaid vahetame selle välja! 

Kui sinu Tervistetestid.ee e-poest soetatud tootele laieneb meie lisagarantii (vt allpool olevat loetelu), siis palun võta meiega kõigepealt ühendust meie klienditeenindusega telefonil 660 4742 või kirjuta info@tervisetestid.ee. Seejärel kontrollime me su ostu andmeid ja palume, et saadad katkise toote meile tagasi. Tagastuskulud kannab Tervisetestid.ee. Samal tööpäeval saadame sulle välja asendustoote sinu poolt valitud pakiautomaati või postkontorisse. 
Lisagarantii ei tühista seadusega ette nähtud pretensiooni esitamise õigust. 

Millistele toodetele kehtib lisagarantii?
- Inhalaatorid: KIWI, GT NEB, LITE, MiniMax, Rossmax Tulp.  
- Inhalaatorite varuosadele laieneb samuti lisagarantii neile ettenähtud aja jooksul (nt ravimikambrid ja maskid 1 aasta).
- CHICCO.
- Kõik MyBaby tootesarja tooted: GT NEB, pudelisoojendaja, rinnapumbad, kaal, termomeetrid.
- Õhuniisutajad: Essentia, Humi-Rainbow.
- Vererõhuaparaadid: Rossmax, Nissei, UH80EH, U80K.
- Muud seadmed: jalavann, GlucoCheck, EasyTouch, Rossmax HA500 termomeeter, Breastlight rinnalamp

Lisagarantii tingimused
1.    Kui meil ei ole võimalik mis tahes seadet täpselt sama tootega asendada, jätame endale õiguse asendada see vastavate või paremate tehniliste omadustega tootega. Kui soovid raha tagasi, siis maksame selle sulle välja 5 tööpäeva jooksul. 
2.   Lisagarantii ei laiene kolmandatele seadmetele, mis saavad kahjustada garantiialuse toote rikke või vale kasutamise tõttu.  
3.    Lisagarantii ei kehti juhul, kui oled omavoliliselt lasknud toodet parandada või kasutanud tootja poolt mitte ettenähtud viisil. Tervisetestid.ee jätab endale õiguse sellisel juhul toote asendamisest keelduda.
4.    Lisagarantii kehtib juhul, kui sul on esitada ostuarve, mis tõendab, et see on ostetud meie või meie volitatud edasimüüja käest.

Me ei tee asja keeruliseks ja seisame alati kliendi hea tervise eest! Võta meiega kohe ühendust, kui vajad abi. Leiame sulle sobiva lahenduse. 

1. jaanuar 2020.a.
Tervisetestid.ee e-poe haldaja on Selfdiagnostics OÜ, Veerenni 40a, 10138 Tallinn. Telefon 660 4742 . E-post: info@tervisetestid.ee

 

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.