Head kliendid! Pakiautomaadid on üle koormatud ja seetõttu ei pruugi tellimused alati järgmiseks päevaks kohale jõuda!

viola® SUPERVARAJANE rasedustest alates 8. päevast 2 tk + tupe pH test 2 tk/pakis

Hinnangud (1) | Jaga kasutuskogemust
18.50 €
SUPERVARAJANE rasedustest Viola
tupe ph test

Tellimisel saad kaasa vaginaalse ehk tupe mikrofloora pH kiirtesti!

Viola Supervarajane rasedustest on kaks korda tundlikum teistest rasedustestidest ja võimaldab Sul tuvastada rasedust juba 8. päeval pärast viljastumist.

Viola Supervarajase rasedustesti eelised

Rasedustesti ülikõrge tundlikkus tähendab, et test tuvastab rasedust isegi minimaalse hormooni  olemasolul  uriinis – tasemel vaid 5 IU hCG/l. See tähendab, et saad testi teha isegi mitu päeva enne järgmise menstruatsiooni algust.

Mida tähendab testi  kõrge tundlikus?

hCG (koorioni gonadotropiin) on hormoon, mida leidub terve naise uriinis. Mitteraseda naise puhul on see alla 3 IU/l. hCG hormooni tase hakkab tõusma juba esimestel raseduspäevadel. Raseduse 10. nädalaks on see tase umbes 230 000 IU/l. Pärast lapse sündi langeb hCG hormoonitase paari nädalaga normaalsele tasemele. 

Kuidas Sa testi kasutad?

Test vii läbi esimese varahommikuse  uriiniga, kuna see sisaldab kõige kõrgemas kontsentratsioonis hCG hormooni. Testida saad testipulgaga, hoides seda uriinijoa all 2-3 sekundit, või kogudes uriini topsi. Testipulk lase topsi kogutud uriini sisse 3 sekundiks. Tulemused on lugemiseks valmis 2 minuti pärast.                                                                                     .                                                             

Pakend sisaldab kahte eraldi pakitud rasedustesti, lisaks kingime Sulle Viola tupe pH kiirtesti!

 

18.50 €

Tootekommentaarid

Kadri

Ma olen konkreetselt just seda rasedustesti teinud. Testi tegemine on ilmselt sama lihtne kui iga muu rasedustesti puhul. Aga ma valisin just selle testi, sest see on kõige tundlikum. Kuna oli just lapse planeerimine käsil, siis tahad ikka ju vastust võimalikult varakult teada saada. Mina saingi kaks õrna joont ja toas jookseb nüüd ringi rõõmus poisipõnn. Ma olen sama testi teistele ka soovitanud, kel lapseplaneerimine käsil.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.