Vastsündinu komplekt

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
229.00 €
269.69 €
Sinu võit 40.69 €
vastsündinu komplekt
-15%

Säästa raha ja jalavaeva! Selle vastsündinu komplektis on 5 vajalikku toodet, mis aitavad värskel emal end beebi esimestel päevadel ja elukuudel rahulikumalt tunda. Suurepärane idee katsikule minemisel kingituseks kaasa võtta!

 

Komplektis on järgmised tooted. 

 

KIWI Plus inhalaator koos Humeri soolalahusega

KIWI Plus on Eestis kõige populaarsem võrkterhnoloogiaga inhalaator - emade ja laste lemmik. See inhalaator on kerge, hääletu ning töötab ühe laadimisega kuni 220 minutit. KIWI toodetav on aur on väga tihe ning selle osakesed on hästi väikesed - nii pääseb aur sügavale hingamisteedesse tõhusat leevendust pakkuma. Selle inhalaatoriga tohib manustada ka ravimeid. KIWI Plus inhalaatoril on Allergialiidu tunnustus. 

Humeri isotooniline merevesi (nn soolalahus, 0,9% NaCl) on  enim ostetud esmaabivahend lapsele või täiskasvanule nii viirustest kui allergiast põhjustatud nohu puhul!Sisaldab looduslikke mineraalaineid ja mikroelemente (magneesium, vask, kuld, hõbe, mangaan jne) lahjendamata kujul.Pakendatuna käepärastesse ühe doosi sisaldavatesse ampullidesse, on sul inhlaatorisse kallamiseks alati värske lahus käepärast. Võid kasutada ka lihtsalt ninna tilgutamiseks sekreedi pehmendamiseks ja kergemaks nuuskamiseks. 

 

Beebikaal MyBaby BAMBY

See on väga tundlik kaal imikute ja kuni 20 kg kaaluvate väikelaste kaalumiseks. Beebikaalul on 4 sensorit, mis teeb kaalu eriti tundlikuks ja võimaldab last kaaluda kuni 5-grammise täpsusega. BAMBY beebikaalu eeliseks on funktsioon, mis tuvastab kaalumise ajal automaatselt parima hetke näidu fikseerimiseks - seetõttu saad täpse tulemuse isegi siis, kui laps kaalul liigutab. Beebikaal on valmistatud vastupidavast purunemiskindlast materjalist, mida on lihtne puhastada.

 

Elektriline rinnapump MyBaby Mamy Milk

See on pehme, silikoonist massaažipadjaga pump, mis imiteerib lapse imemisrütmi ja -survet. See aitab piimal rinnast paremini erituda ja seetõttu on rinnapumba kasutamine mugavam. Rinnapump on BPA vaba! Sujuv, astmevaba imemise intensiivuse reguleerimine aitab piima õrnalt väljutada ning eriti pehme silikoonist massaažipadi suurendab piima eritumist, mõjub kerge massaažina ning ei ärrita nahka. On kerge, kompaktne ja lihtne kasutada. Saab käsitseda ka ühe käega, kui vajad teist kätt imiku hoidmiseks.

 

Chicco antibakteriaalsed rinnapadjad 30 tk

Chicco rinnapadjad Natural Feeling sarjast aitavad sul rinnaga toitmise ajal takistada bakterite levikut rinnahoidjas ning vältida nahaärritusi. Eriline antibakteriaalne kangas takistab rinnahoidjas bakterite paljunemist ning on ka mehaaniline tõke, mis kaitseb rindu. Ülihea imavusega mikropärlid tõmbavad vedeliku endasse ning takistavad selle lekkimist pinnale, hoides nahka ühtlaselt kuivana. Välimine hingav kiht laseb nibudel ja nahal hingata ning ennetab nahaärritusi.

 

229.00 €
269.69 €
Sinu võit 40.69 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.