Head kliendid! Pakiautomaadid on üle koormatud ja seetõttu ei pruugi tellimused alati järgmiseks päevaks kohale jõuda!

Väsimuse põhjuste tuvastamise testide pakett

Hinnangud (1) | Jaga kasutuskogemust
148.00 €
väsimuse tuvastamise põhjuste pakett

Väsimuse põhjuste tuvastamise pakett koosneb 5 eraldi testist, mis võivad sul aidata paremini aru saada oma kehva enesetunde põhjustest. Selle asemel, et leevendada sümptomeid, püüa hoopis kindlaks teha väsimuse tegelikud põhjused ja asu parema enesetunde ja tugevama tervise nimel tegutsema. 

Testide tulemused saad teada mugavalt, kiirelt ning kodust lahkumata.  

Kui oled väsinud, on see sümptom – sinu organism annab märku, et ta on sisse lülitanud kaitsereaktsiooni, et samal ajal võidelda mingite teda ohustavate teguritega. Sageli on raske jälile saada, mis täpselt igapäevase eluviisi juures väsimust põhjustab (ehk mis need ohustavad tegurid on) ja ükshaaval erinevate faktorite välistamine on väga ajamahukas ja kurnav. Seetõttu on mõistlik teha korraga mitu testi, mis näitavad kätte õige suuna olukorra parandamiseks.

5 laialt levinud väsimuse põhjust:

  • uneprobleemid, mille põhjuseks võib olla sinu geneetilistele eeldustele mittevastav unerežiim, unepuudus vm;
  • rauapuudus, mis esineb kuni 40% viljakas eas olevatel naistel, sageli ka taimetoitlastel ja suure koormusega treenijatel;
  • hormonaalsed probleemid – eelkõige kilpnäärme alatalitus, mida esineb igal 8. naisel;
  • toitumisest tulenevad probleemid - nt toidutalumatus. Talumatus mõne toidusuhtes võib põhjustada vaevusi, mida on raske toitumisega seostada (sh ka väsimus);
  • puukborrelioos, mille puhul väga suur osa nakatunutest kurdavad tugevat väsimust.

 

Väsimuse põhjuste tuvastamise pakett koosneb viiest iseseisvast testist. 

Tsöliaakia (gluteenitalumatuse ehk gluteenoenteropaatia) test. Teraviljades sisalduvate valkude (gluteen) toimel tekkiv  reaktsioon tekitab peensoole limaskestas kroonilise põletiku. Tsöliaakia võib olla põhjuseks erinevatele terviseprobleemidele, sh ka krooniline väsimus, sagedased peavalud, ärrituvus aga ka mitmed naha-, liigeste-, lihaste- ja sooleprobleemid.

Une geenitest aitab sul mõista oma geenide mõju:

  • ööpäevarütmile.  Kui palju magamatus sind mõjutab? 
  • söömiskäitumisele – kas või kuidas see on seotud sinu kehamassiindeksiga, kolesteroolitasemega või raskustega teatud toite vältida;
  • sportlikule sooritusvõimele;
  • füüsilisele ja vaimsele tervisele. 

Kilpnäärme alatalituse tuvastamise test. Test näitab, kas verre eritub õige kogus kilpnäärmehormoone ja ega pidev väsimus, külmatunne, kaalutõus jms pole põhjustatud kilpnäärme alatalitusest. Alatalitus võib avalduda igas eas, kuid eriti oluline on seda naistel testida peale 35. eluaastat.

Rauavaeguse tuvastamise test. Selle testi peaks aeg-ajalt tegema kõik kuni 50aastased naised, sest ligi pooltel naistel esineb ühel või teisel eluetapil rauavaegus. Kuna rauavaeguse sümptomeid on raske muudest probleemidest eristada (väsimus, kahvatus, peavalud, õhupuudus võiva olla mitme haiguse sümptomid), on ainuke välistusvõimalus rauavaeguse testi tegemine.

Puukborrelioosi tuvastamise test. Puukborrelioos on üks salakavalamaid haigusi, mis enamasti peidab end tugeva väsimuse, liigese- ja peavalude ning väikese palaviku taha. Kuna nahal olnud puuk võis märkamata jääda, siis tasub väsimuse korral teha ka borrelioositest.

Kuidas teste tehakse?

Kõik testid tehakse sõrmeotsaverest ning torge ei ole valus (pigem sarnane sääsetorkele). Enne testide tegemist ei ole vaja muuta oma menüüd või vältida oma tavapäraste ravimite võtmist. Teste võib teha igal kellaajal.

Kui testide vastused mingit probleemi ei tuvasta, kuid tugev väsimus kestab, pöördu palun oma perearsti poole. 

148.00 €

Tootekommentaarid

Kerli

Kiired ja lihtsad kodused testid. Avastasin endal rauapuuduse selle testiga.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.