Väsimuse põhjuste tuvastamise pakett XL

Hinnangud (1) | Jaga kasutuskogemust
224.90 €
väsimuse põhjuste tuvastamine XL pakett

Väsimuse põhjuste tuvastamise pakett koosneb 5 eraldi testist, mis aitavad sul paremini aru saada oma kehva enesetunde põhjustest. Selle asemel, et leevendada sümptomeid, tee kindlaks väsimuse tegelikud põhjused ja asu parema enesetunde ja tugevama tervise nimel tegutsema. 

Testide tulemused saad teada mugavalt, kiirelt ning kodust lahkumata. 

Paketi ostmisel säästad raha võrreldes testide ükshaaval ostmisega. 

 

Kui oled väsinud, on see sümptom – sinu organism annab märku, et ta on sisse lülitanud kaitsereaktsiooni, et samal ajal võidelda mingite teda ohustavate teguritega. Sageli on raske jälile saada, mis täpselt igapäevase eluviisi juures väsimust põhjustab (ehk mis need ohustavad tegurid on) ja ükshaaval erinevate faktorite välistamine on väga ajamahukas ja kurnav. Seetõttu on mõistlik teha korraga mitu testi, mis näitavad kätte õige suuna olukorra parandamiseks.

5 laialt levinud väsimuse põhjust:

  • uneprobleemid, mille põhjuseks võib olla sinu geneetilistele eeldustele mittevastav unerežiim, unepuudus vm;
  • rauapuudus, mis esineb kuni 40% viljakas eas olevatel naistel, sageli ka taimetoitlastel ja suure koormusega treenijatel;
  • hormonaalsed probleemid – eelkõige kilpnäärme alatalitus, mida esineb igal 8. naisel;
  • toitumisest tulenevad probleemid - nt toidutalumatus. Talumatus mõne toidusuhtes võib põhjustada vaevusi, mida on raske toitumisega seostada (sh ka väsimus);
  • puukborrelioos, mille puhul väga suur osa nakatunutest kurdavad tugevat väsimust.

 

Väsimuse põhjuste tuvastamise pakett koosneb viiest iseseisvast testist.

NutriSmart toidutalumatuse test. Tuvastab toitained (57 erinevat - 90% enamlevinud toiduainetest), mis põhjustavad immuunsüsteemi reageerimise neile IgG antikehade tootmisega.  Toidutalumatus võib olla põhjuseks erinevatele terviseprobleemidele, sh ka väsimus, aga ka mitmed naha-, liigeste-, lihaste- ja mao- ja sooleprobleemid.

Une geenitestaitab sul mõista oma geenide mõju:

•    ööpäevarütmile. Kui palju magamatus sind mõjutab? 
•    söömiskäitumisele – kas või kuidas see on seotud sinu kehamassiindeksiga, kolesteroolitasemega või raskustega teatud toite vältida;
•    sportlikule sooritusvõimele;
•    füüsilisele ja vaimsele tervisele. 

Kilpnäärme alatalituse tuvastamise test. Test näitab, kas verre eritub õige kogus kilpnäärmehormoone ja ega pidev väsimus, külmatunne, kaalutõus jms pole põhjustatud kilpnäärme alatalitusest. Alatalitus võib avalduda igas eas, kuid eriti oluline on seda naistel testida peale 35. eluaastat.

Rauavaeguse tuvastamise test. Selle testi peaks aeg-ajalt tegema kõik kuni 50aastased naised, sest ligi pooltel naistel esineb ühel või teisel eluetapil rauavaegus. Kuna rauavaeguse sümptomeid on raske muudest probleemidest eristada (väsimus, kahvatus, peavalud, õhupuudus võiva olla mitme haiguse sümptomid), on ainuke välistusvõimalus rauavaeguse testi tegemine.

Puukborrelioosi tuvastamise test. Puukborrelioos on üks salakavalamaid haigusi, mis enamasti peidab end tugeva väsimuse, liigese- ja peavalude ning väikese palaviku taha. Kuna nahal olnud puuk võis märkamata jääda, siis tasub väsimuse korral teha ka borrelioositest.

Kuidas teste tehakse?

Kõik testid tehakse sõrmeotsaverest ning torge ei ole valus (pigem sarnane sääsetorkele). Enne testide tegemist ei ole vaja muuta oma menüüd või vältida oma tavapäraste ravimite võtmist. Teste võib teha igal kellaajal.

Kui testide vastused mingit probleemi ei tuvasta, kuid tugev väsimus kestab, pöördu palun oma perearsti poole. 

224.90 €

Tootekommentaarid

Tiuks

Kahtlesin kõvasti selles paketi väärtuses, hind ei ole just odav, aga sain kinnituse oma kahele kahtlusele. Võrreldes 2 kuu taguse ajaga kui testi tegin on mul praegu juba palju parem olla. Tõsi muidugi et ka muudatuste tegemine pole olnud lihtne, aga see pole enam testipaketi süü :) Ühesõnaga - kui su kaebused on umbmäärased, siis arst sulle kindlasti neid teste komplektina ei määra, aga ise saad küll niimoodi ühtteist välja uurida.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.