Vähiriskide tuvastamise pakett naisele

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
169.00 €
vähk naistel

Naise vähiriskide paketis oleva 2 testi ja ühe aparaadiga saad tuvastada, kas sul võib olla tekkinud probleeme, mis viitavad soolevähi, maovähi või rinnavähi võimalusele. Need 3 vähiliiki on naistel kõige sagedamini esinevate pahaloomuliste kasvajatega haiguste hulgas.

Neil haigustel on pahatihti üks sarnane omadus – varases staadiumis ei põhjusta nad kas üldse mingeid kaebusi või on need suhteliselt vähemärgatavad ja tunduvad inimesele endale „ohutud“. Seetõttu ei pöörduta ka arsti poole ja nii avastatakse haigus mõnikord päris hilises etapis. Kuid näiteks soolevähk on üks paremini ravitavaid kasvajalisi haigusi, kui selle ravi saab alustada varakult.

Kui sul on vanust üle 40 aasta, võiksid teha vähiriskide teste kord aastas ning oma rinnakudet kontrollida kord kuus. 

1. Rinnalamp BreastLight rindade kontrollimiseks 

Usaldusväärne ning lihtsasti töötav seade on mõeldud naistele mugavaks rinnakoe kontrollimiseks kodus. BreastLight valgustab tugeva ja ohutu LED valguse abil Sinu rinnakudet ning tumedad varjud või laigu annavad märku sellest, kui Sinu rinnakoes on mingeid võimalikke anomaaliaid. BreastLight rinnalamp on väike ning kompaktne, seda on lihtne kasutada, mugav hoiustada ning puhastada.

Naised peavad rindu kontrollima üks kord kuus, soovitavalt kohe peale menstruatsiooni. Seda ka juhul, kui ei esine ühtegi kaebust! Kuid paljude naiste jaoks on raske meelde jätta, kuidas kuust kuusse rinnakude käe all tundub või mis on mügarik ja mis mitte. Siin võibki appi lisavahendina appi tulla BreastLight. Kombineerides rindade manuaalset kontrolli BreastLightiga, õpid oma rinnakudet korralikult tundma ja nii on võimalik varakult avastada rinnakoes tekkinud muutusi. Eriti hoolikas pead rindade kontrollimisel olema pärast 30. eluaastat, kuid peaaegu 80% vähkidest leitakse üle 50aastastel naistel.

2. Soolestiku peitvere test

Soolestiku polüübi kiirtest võimaldab varakult tuvastada võimalikku soolestiku peitverd ehk haigusseisundit.

Jämesoolevähk on nii Euroopas kui Eestis pahaloomuliste kasvajate hulgas naistel teisel kohal peale rinnavähki. Igal aastal haigestub Eestis jämesoolevähki peaaegu 1000 inimest. Järsult suureneb risk haigestuda jämesoolevähki üle 40aastastel.

3. Maohaavandi ehk Helicobacter pylori test 

Kiirtest võimaldab tuvastada Helicobacter pylori (“H.pylori”) bakteri, mis on peamine gastriidi ja maohaavandite põhjustaja. 

Arvatakse, et pea 90% maovähi juhtumitest on põhjustatud Helicobacter pylori poolt. Eestis kannab ligi 80% elanikkonnast oma organismis seda bakterit, mis paljunedes limaskestarakkude vahel, kahjustab seedetrakti ülaosa limaskesta, põhjustades seal kroonilist põletikku. Kuigi seda ei juhtu  sagedasti, võib mõnel inimesel (sõltuvalt geneetilistest iseärasustest, elustiilist jm) siiski lõpuks selles piirkonnas arenema hakata vähk. 

Kui nii kiirtest kui ka arsti poolt läbiviidud uuringud on andnud positiivse vastuse, siis ei ole põhjust muretsemiseks, kuna arsti poolt määratud raviga (antibiootikumidega) on võimalik bakter hävitada. 

169.00 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.