Sterisept Ready to Use desovahend, 1000 ml

7.90 €
7.90 €/L
Sterisept Ready to Use desovahend

Sterisept Ready to Use on alkoholivaba kiirdesinfektsiooni- ja puhastusvahend meditsiiniseadmete ning alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja puhastamiseks. Sobib ka klaviatuuride ja aparaatide ekraanide ning korpuste puhastamiseks. Mugavas pihustiga pudelis on 1000 ml kasutusvalmis vahendit. 

Sterisept Ready to Use eelised

Toode ei sisalda alkohole, aldehüüde ega biguaniide (PHMB) ning sobib tervishoiuasutustes kõikide veepesu taluvate pindade puhastamiseks. Tänu spetsiaalsele koostisele on tootel head desinfitseerivad ja ka puhastavad omadused.

Sterisept Ready to Use on laia bakteritsiidse (sh. MRSA, VRE), mükobakteritsiidse (sh. Mycobacterium avium ja Mycobacterium terrae), fungitsiidse ja pärmseentevastase toimega, samuti omab toimet viirustesse (sh. HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Rota, Noro) ja spooridesse (sh. Clostridium difficile).
Sterisept Ready to Use on sobiv ka kontamineerunud meditsiiniinstrumentide leotamiseks ja eeldesinfektsiooniks. Kirurgiliste instrumentide steriliseerimiseelne töötlemine on oluline samm tõhusa ja ohutu steriliseerimisprotseduuri tagamiseks. Protseduur vähendab mikroobset saastumist ning eemaldab instrumentidelt vere, koed ja muud orgaanilised jäägid.

Sterisept Ready to Use sobib kasutamiseks järgmiste pindade ja instrumentide töötlemiseks: roostevaba teras, klaas, alumiinium, vask, messing, keraamika, PVC, kumm, plastik, silikoon, nahkpinnad ning akrüül- ja pleksiklaas.

Kus ja kuidas Sterisept Ready to Use vahendit kasutada?
Vahendit võib kasutada

  • haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operatsioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete transpordivahendites, laboratooriumites;
  • mitteinvasiivsete, alkoholi mittetaluvate meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks;
  • patsiendi ja kliendiga seotud pinnad, nagu voodiraamid ja madratsid;
  • läbivaatuse instrumendid;
  • opeartsioonisaali pinnad;
  • kuvöösid, vannid ja protseduurikärud;
  • klaviatuurid ja aparaatide ekraanid ning korpused;
  • hambaravi- ja veterinaarkliinikutes ning ilu-ja terviseteenuseid pakkuvates ettevõtetes.

Kuidas Sterisept Ready to Use desovahendit kasutada?
Sterisept Ready to Use on kasutusvalmis toode. Kanna pinnale nii, et kogu pind oleks desinfektsioonivahendiga ühtlaselt kaetud. Toimeaeg minimaalselt 60 sekundit või vastavalt efektiivsusele erinevate mikroobide suhtes (vt. Tabel). Toodet saab pinnale kanda kas pihustades või pühkides immutatud rätikuga.

Pihustamist soovitatakse vaid raskesti ligipääsetavate kohtade töötlemiseks. Pihustatakse ca 30cm kauguselt pinnale ja seejärel kantakse lapiga ühtlaselt pinnale.

Pühkimisel lapiga niisuta eelnevalt kiudkangas piisava koguse tootega ja pühitakse pind. Pindadelt ja instrumentidelt, mis töötlemisjärgselt puutuvad kokku inimese või toiduga, tuleb peale toimeaja möödumist eemaldada niiske lapiga desinfektsioonivahendi jäägid.

Sterilisatsioonieelne kirurgiliste instrumentide töötlus: kontamineerumise ja orgaaniliste jääkide kuivamise vältimiseks pihustada vastavasse anumasse kogutud kasutatud instrumendid üle Sterisept Ready to Use ́ga viisil, et kõik instrumendid oleksid korrektselt niisutatud. Seejärel jätkata steriliseerimisprotsessiga vastavalt instrumenditootja juhenditele.

ETTEVAATUSABINÕUD:
Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Vältida sattumist keskkonda. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt ohtlike jäätmete või vastavate pakendite või pakendijäätmete eeskirjadele.

Toode vastab EN13727, EN14561, EN13697, EN13624, EN14476, EN14348, EN13704 nõuetele.

Omab CE märgistust vastavalt Meditsiiniseadmete Direktiivile. 
 

7.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.