Rossmax X5 PARR vererõhuaparaat Bluetooth

72.90 €
Rossmax X5 Bluetooth. Šveitsi disain
Rossmax X5 Bluetooth mansetihoidikugaRossmax X5 Bluetooth andmeside

Rossmax X5 PARR Bluetooth on töökindel ja paljude funktsioonidega vererõhuaparaat, millega mõõdad vererõhku ja pulsisagedust lihtsalt ning kiiresti – vaid ühe nupuvajutusega. Rossmax X5 PARR Bluetooth vererõhuaparaadiga saadud mõõtmistulemused on ülimalt täpsed ning on samaväärsed andmetega, mida saab koolitatud tervishoiutöötaja professionaalseid seadmeid ja stetoskoopi kasutades. Andmeedastus on võimalik Bluetoothi kaudu.

Rossmax X5 PARR BT vererõhuaparaat võimaldab täpsemat suhtlemist perearstiga
Sa saad vererõhu mõõtmisel kogunevaid andmeid edastada ka arstile või pereõele, kes saab vajaduse korral kiirelt nõu anda ja/või muuta sinu raviskeemi. Vererõhuaparaadile on võimalik alla laadida mugav ja lihtne arvutiprogramm andmete salvestamiseks ja edastamiseks. Tarkvara ühildub PC arvutiga (tarkvara saad alla laadida siit: Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10). Andmeedastus on võimalik ka Bluetoothi abil (siit Android Google Play; siit AppStore). Kui soovid aparaati ühendada arvutiga USB juhtme abil, saad selle osta siit.
 

PARR TEHNOLOOGIA

Pulsi arütmia (PARR) tehnoloogia tuvastab konkreetselt pulsi arütmia esinemise, sealhulgas kodade virvenduse (AFib) ning kodade ja/või vatsakeste varajased kokkutõmbed (PC). Südame rütmihäired vajavad arstiabi, seega on varajane diagnoosimine ülitähtis. PARR-tehnoloogia tuvastab rütmihäired regulaarsete vererõhu mõõtmiste ajal kasutaja sekkumiseta ja mõõtmist pikendamata.

 

Rossmax X5 BT annab hoiatuse südamearütmia ja võimaliku infarkti kohta - AFib
See vererõhuaparaat suudab tuvastada kodade virvendusarütmiat (AFib), mille järel suureneb trombide tekkeoht ning mis võib viia vereringeseiskuseni. Ka annab aparaat märku, kui on oht ekstrasüstolite ehk südame lisa- ehk vahelöökide tekkeks. Nii saad jälgida ka ohtlikumate kõrvalekallete tekkevõimalust, õigeaegselt reageerida ning võtta tarvitusele abinõud infarkti ennetamiseks.
Ekraanil on kergesti jälgitav ka kõrgvererõhutõve riskiastme värviline indikaator

 

Maailma juhtiv tehnoloogia enneaegsete vatsakeste kontraktsioonide (PC) tuvastamiseks. Enneaegsed kontraktsioonid / tahhükardia / bradükardia

  • Kiireim tehnoloogia. 42 sekundit
  • Kõige mugavam mõõtmismeetod. Ühe nupuvajutusega
  • Kõrge täpsus. 74-100%
  • Tõestatud tehnoloogia. Sobib > 95% patsientidele

Hüpertensiooniohu märgutuli

Maailma Terviseorganisatsioon liigitab vererõhuvahemikud kuue erinevasse astmesse. Sellel seadmel on olemas uuenduslik kõrge vererõhu ohu märgutuli, mis teavitab visuaalselt sinu mõõtmistulemuste eeldatavast ohutasemest (optimaalne/normaalne/ kõrge normaalne/1. astme hüpertensioon/2. astme hüpertensioon/3. astme hüpertensioon), tehes mõõtmistulemuste tähenduse arusaadavaks.

 
Ära riski ebatäpsete mõõtmistulemustega! Rossmax X5 Bluetooth aitab vältida mõõtmisvigu 3 erineval moel.
1. Manseti vale paigaldamine õlavarrele on üks levinumaid põhjusi, miks vererõhu mõõtmisel saadakse vale tulemus. Selle vältimiseks on seadmel kontrollfunktsioon, mis annab märku, kui pead mansetti kohendama. Spetsiaalne tehnoloogia tagab, et mansett täitub õhuga just õigel määral, seda pole vaja korduvalt täita või täituvust reguleerida.
2. Lisaks on seadmel kontrollfunktsioon, mis annab märku, kui sa end mõõtmise ajal liigutad ning lõpetab ise mõõtmise õigel hetkel. Vajadusel soovitab seade korrata mõõtmist õigesti.
3. Et sa võiksid olla täiesti kindel, et mõõtmistulemus on tõesti täpne ja seda ei seganud ükski faktor, arvutab vererõhuaparaat alati ka kolme viimase mõõtmise keskmise. Samasugune lähenemine on ka arstidel vererõhu mõõtmisel.
 
Rossmax X5 BT vererõhuaparaati soovitavad ka spetsialistid
Nii Euroopa Hüpertensiooni Ühing kui ka Briti ja Iiri Hüpertensiooniühing on kinnitanud, et seadmes kasutatud tehnoloogia vastab nende kõrgetele nõudmistele.
 
Mõõda vererõhku mugavalt ja ära lase mõõtmisandmetel kaduma minna!
•    Mõõtmisandmeid saad aparaadiga spetsiaalse rakenduse abil kanda üle arvutisse ja/või jagada oma raviarstiga kiireks ja mugavaks raviskeemi korrigeerimiseks või konsultatsiooni saamiseks.
•    Vererõhu ja pulsisageduse mõõtmine toimub ühe nupuvajutusega.
•    Aparaadi mälus on kokku 120 kohta 2 kasutajale (salvestatakse nii kuupäev kui kellaaeg).
•    7 päeva keskmine hommikune/õhtune tulemus.
•    LCD ekraan on suur ja mugav -  69 x 78 mm.
•    Standardsuuruses (24-40 cm) mansett on lateksivaba (oluline lateksiallergia korral).
•    Seadmel on mugav "pesa" manseti hoidmiseks - nii püsib see kenasti seadmega koos ega jää kuhugi vahele ega alla. 
•    Vererõhuaparaadiga on kaasas mugav kott.
•    Seadet saad mugavalt kasutada ka vooluvõrgust - adapteri saad juurde osta siit
•    Aparaat lülitub automaatselt välja 1 minut peale viimast nupuvajutust.

 

Rossmax X5 BT vererõhuparaadi tehnilised omadused:
•    Töötab nii patareidel kui vooluvõrgust. Patareid on tootega kaasas.
•    Mõõtevahemik: 30 kuni 260 mmHg, pulss 40 kuni 199 lööki minutis.
•    Garantii 5 aastat.
•    Tootjamaa: Šveits.

See vererõhumõõtja vastab Euroopa eeskirjadele ja kannab CE-märgist “CE 0120”. Seadme kvaliteet on kinnitatud ja vastab EÜ Nõukogu direktiivi 93/42 /EMÜ (meditsiiniseadmete direktiiv), I lisa olulistele nõuetele ja kohaldatavatele harmoniseeritud standarditele.
 

Rossmax X5 BT vererõhuaparaadi kasutusjuhend

Vaata Rossmax X5 videot (inglise keeles).

72.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.