Rinnalamp rindade iseseisvaks kontrolliks BreastLight

Hinnangud (1) | Jaga kasutuskogemust
149.00 €
rindade kontrollimine
Breastlight rinnaanalüsaatorrinnalamp

Mis on BreastLight rinnaanalüsaator?

Seade on mõeldud naistele mugavaks rinnakoe kontrollimiseks kodus. BreastLight valgustab tugeva ja ohutu LED valguse abil Sinu rinnakudet ning tumedad varjud või laigu annavad märku sellest, kui Sinu rinnakoes on mingeid võimalikke anomaaliaid.

Naised peavad rindu kontrollima üks kord kuus, soovitavalt kohe peale menstruatsiooni. Seda ka juhul, kui ei esine ühtegi kaebust! Kuid paljude naiste jaoks on raske meelde jätta, kuidas kuust kuusse rinnakude käe all tundub või mis on mügarik ja mis mitte. Siin võibki appi lisavahendina appi tulla BreastLight. Kombineerides rindade manuaalset kontrolli BreastLightiga, õpid oma rinnakudet korralikult tundma ja nii on võimalik varakult avastada rinnakoes tekkinud muutusi. Eriti hoolikas pead rindade kontrollimisel olema pärast 30. eluaastat, kuid peaaegu 80% vähkidest leitakse üle 50aastastel naistel. 

 

Mida täpselt BreastLight rinnaanalüsaator mulle näitab?

BreastLight ei ole diagnostikaseade - ta ei diagnoosi ega avasta vähki. BreastLight valgustab rinnakudet ning selle valguse käes paistavad rinnas olevad veresooned ning kapillaarid tumedate joontena - see on normaalne olukord. Kuid kui selle valguse käes märkad rinnas olevaid tumedaid laike või varje, siis need võivad viidata anomaaliatele. Need anomaaliad ei pruugi viidata pahaloomulise kasvaja olemasolule. Üheksal juhul kümnest ei ole need vähi ilmingud, vaid kergekujulised haigusseisundid (tsüstid, hematoomid vm), mida on sageli võimalik ravida. Kuid tumedad laigud või varjud võivad viidata ka olukorrale, mille puhul on väga oluline, et pöördud võimalikult kiiresti arsti poole! Arsti juurde tuleb ruttu minna ka siis, kui märkad rinnanibudest tulevat eritist, muutusi rinnanibul või kujus või tajud rinnas käega tuntavat mügarikku.

Anomaaliad rindades võivad esineda isegi siis, kui  Sul ühtegi kaebust ning ebamugavustunnet ei ole.

Mida varem tõsised probleemid leitakse, seda paremad on paranemisvõimalused. Seetõttu ongi oluline regulaarselt oma rindu kontrollida, et võimalikke muutusi varakult avastada.

 

Kuidas BreastLight töötab? 

Pahaloomuliste kasvajate algusetapil kasvab nende piirkonna verevarustus. Tekivad uued veresooned - seda protsessi nimetatakse angiogeneesiks. BreastLightiga rinnakudet valgustades ongi võimalik märgata tumedaid laike või varjusid, mis võivad viidata selliste piirkondade olemasolule.

BreastLight kasutab puutetundlikku tehnoloogiat, mis tagab täisvõimsusel valgustuse vaid siis, kui seadme lääts puudutab nahka.  BreastLight kiirgab nähtava valguse lainepikkust, mis on igati turvaline ning ei tekita mingit kahju Sinu nahale ega rinnakoele. 

 

Tunne oma rindu!

Arstid soovitavad naistel rindu katsumise teel kontrollida üks kord kuus - et oleks võimalik avastada mügarikke, mida varem selles rinna piirkonnas pole olnud. Kuid paljude naiste jaoks on raske meelde jätta, kuidas kuust kuusse rinnakude käe all tundub või mis on mügarik ja mis mitte. Siin võibki appi tulla BreastLight.

Kui BreastLight juhib tähelepanu mingile anomaaliale, peaksid võimalikult kiiresti arsti poole pöörduma. Need võivad olla täiesti ohutud muutused, kuid seda peab teile kinnitama arst. Kui arst määrab lisauuringud ning selle tulemused viitavad vähile, on sul väga suur tõenäosus saada õigeaegselt edukat ravi. Rinnavähi ravi on viimasel ajal kiiresti arenenud ning selle tulemusena paranevad ka rinnavähi patsientide ellujäämisvõimalused.

Kasuta BreastLighti oma igakuise rinnakontrolli osana. Eestis avastatakse igi 600 rinnavähijuhtumit aastas ja neist  1/3 on kaugelearenenud staadiumis.

 

NB! Naistel, keda on kutsutud rutiinsetele rinnauuringutele, tuleb seal kindlasti osaleda. Breastlight ei asenda korralist mammoloogilist uuringut. Breastlight ei ole mõeldud asendama kodust rindade manuaalset kontrolli.

 

Korduma Kippuvad Küsimused - KKK

1. Kas BreastLighti tohib kasutada rinnaga toitmise ajal? BreastLight ei sobi kasutamiseks rinnaga toitmise ajal. Seade on küll ohutu, kuid rinnad on piima täis ja seetõttu pole muutused selgelt näha.

2. Miks ma pean BreastLighti valgustugevust kasutamise ajal muutma? Rindade tihedus sõltub vanusest, suurusest, hormonaalsetest muudatustest ja menstruaaltsüklist. Mida tihedamad on rinnad, seda inetnsiivsemat valgust on vaja. Liiga tugeva või nõrga valguse puhul pole veresooned selgelt näha, seega säti valgustugevust vastavalt vajadusele.

3. Kas seadet tohib kasutada implantaatide puhul? BreastLighti võivad kasutada naised, kel on implantaadid või kes on läbinud lumpektoomia.

4. Kas BreastLight on ohutu? BreastLight on täiesti ohutu, kuna kasutab LED lambis kindlat lainepikkust.

5. Kui suuri anomaaliaid seade avastab? Kliiniliste katsete käigus avastas BreastLight enamiku üle 2 cm suurustest kasvajatest. Alla 2 cm suurustest kasvajate puhul tuvastas seade üle 50%.

6. Kardad, et BreastLighti kasutamise ajal leiad midagi, mis tekitab sinus hirmu? Väike ebamugavustunne eriti seadme esmakordsel kasutamisel pole ebatavaline. Kuid aja jooksul õpid oma rindu paremini tundma ja oskad paremini muudatusi märgata. BreastLight ei ole diagnostikaseade ja mure korral pöördu alati arsti poole. 

7. Miks osta BreastLight, kui ma kontrollin oma rindu kord kuus ja käin regulaarselt mammogrammis? Sa on olnud väga vastutustundlik! Me usume, et mammogrammid on parim viis rinnavähi varajaseks avastamiseks ning BreastLight ei mõeldud seda asendama. Kuid mammogrammide tegemise vahepeal võib paljugi muutuda. Kuna BreastLighti saad sa kasutada oma kodus, privaatselt ja mugavalt just siis, kui ise tahad, on sul täielikum kontroll oma rindade tervise üle. Just siis, kui tunned, et vajad meelerahu või tahad mõnda palpatsioonil tundunud piirkonda üle kontrollida. Nii saad ka varem pöörduda arsti poole, kui sulle midagi muret teeb. 

 

Seadme info

Toodetud Suurbritannias.

Seadme garantii 2 aastat. Breastlight rinnalambile laieneb Tervisetestid.ee lisagarantii.

Tutvu BreastLight kasutusjuhendiga, mille leiad allpool pdf-failina.

 

ManusSuurus
PWB Breastlight Booklet_EST_kyljendatud_30112015.pdf3.15 MB
Breastlight Booklet_RUS 15.12.2015.pdf813.07 KB
149.00 €

Tootekommentaarid

Irina

Kasutada on lihtne, tulemused selged, soovitan.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.