Respiraator FFP3, 5 tk

42.90 €
8.58 / tk
Respiraator FFP3 

Respiraator FFP3 on mõeldud kaitseks õhus lenduvate tahkete osakeste ja vedelikepõhiste aerosoolide, viiruste bakterite jms vastu (kaitsetase 99%). Respiraatoril on väljahingamisklapp. Vastab standardile: EN149:2001+A1:2009. III kategooria iskukaitsevahend. Karbis on 5 maski.

Mudel: MX-2014V

Kuidas FFP3 respiraatorit kasutada?

  • Võta respiraator pakendist välja vahetult enne kasutamist - enne, kui sisened saastunud keskkonda. FFP3 respiraatori kasutamine
  • Respiraatori õigeks paigaldamiseks palun loe maskiga kaasasolevat kasutusjuhendit. Valesti paigaldatud mask ei anna tõhusat kaitset! Palun pane tähele, et habe vähendab maski tõhusust.
  • Ära kasuta respiraatorit kauem kui 8 tundi.
  • Kui respiraatori kasutamise ajal tunned, et hingata on raske (mask võib olla ummistunud) või tunned saasteaine lõhna või maitset. 
  • Kui oled saastunud keskkonnas viibimise ajal respiraatori eemaldanud, pead selle välja vahetama (sama maski uuesti kanda ei tohi).
  • Nahaga kokku puutudes võib tundliku nahaga inimestel põhjustada allergilisi reaktsioone.
  • Ära kasuta aegunud respiraatorit (kontrolli kuupäeva pakendilt). Lubatud kasutusaeg on 3 aastat alates valmistamise kuupäevast.

 

Respiraatori paigaldamise juhend 
1. Võta respiraator ühe käe peopessa nii, et ninaosa on sõrmeotste kohal. Lase peapaeltel vabalt käe all rippuda.
2. Hoia respiraatorit lõua all nii, et ninaosa on suunatud üles.
3. Vii ülemine pael üle pealae ja alumine pael kõrvadest madalamale.
4. Paelad ei tohi olla keerdus.
5. Mõlemat kätt kasutades vormi ninaklambrit vastu ninajuurt, et tagada tihedalt istuvus ja hea hermeetilisus. Kui pigistad ninaklambrit vaid ühe käega, võib respiraator toimida vähem tõhusalt.
6. Enne töökohta sisenemist tuleb näo ette pandud respiraatori hermeetilisus üle kontrollida.
7. Kui tunned, et alumine pael on liiga lõdvalt, võib teha paela sisse sõlme.

 

Tootja info:

Meixin on kvaliteetsete isikukaitsevahendite tootja, mille tehased on saanud heakskiidu vastavalt Euroopa isikukaitsevahendite standarditele. Perioodilised kontrollid tootmises, kvaliteetsete materjalide ja kaasaegsete tehnoloogiate kasutamine tagavad töökindla, vastupidava ja kasutajasõbralikud toodangu: respiraatorid ja maskid (Tamrex OÜ). 

42.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.