PARANIT aerosool täide ja tingude hävitamiseks. 100% tõhus toime!

19.10 €
191.00 €/L
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
täide ja tingude tõrje lastel
Paranit aerosool hävitab täid ja tingud ning mõjub juba 15 minuti jooksul.
 
Paranit aerosooli eelised
 • hävitab täid ja tingud ning mõjub 15 minuti jooksul;
 • kliiiliselt testitud ja tõhusus kinnitatud;
 • lihtne kasutada;
 • tilkumisvaba;
 • ei sisalda putukamürke ning seetõttu ei teki täidel resistentsust;
 • mitte ainult ei lämmata, vaid ka kuivatab peatäid ja tingud;
 • ei sisalda piiritust, parabeene ega aroomiaineid;
 • komplekti kuulub peenepiiline täikamm.

Kuidas Paranit aerosooli kasutada?
Paranit aerosooli kasutamine on mugav ja see on väga tõhus. Tänu aerosooli kujule saate Paraniti pihustada just nii palju, kui vaja ja just sinna, kuhu vaja.
 
1. Kontrolli peatäide olemasolu.

Kasuta kaasas olevat peenepiilist täikammi ja kontrolli põhjalikult iga pereliikme juukseid (parem on kontrollida kuivi jookseid), soovitatavalt päevavalguses. Esmalt kammi juuksed läbi (sõlmede eemaldamiseks), seejärel kontrolli juukseid salkhaaval. Kontrolli juuksejuuri, kõrvade taguseid ning kukalt - tihtipeale leitakse just nendest piirkondadest täisid ja tinge. Puhasta kamm peale iga kasutuskorda kuumas seebivees, et vältida edasist nakatumist. 

Ravida tuleb kõiki, kellelt leidsid peatäisid, samal päeval, et vältida taasnakatumist. 

2. Kanna peale Paranit aerosool. 
Hoia pihustit ligikaudu 10 cm kaugusel juustest ning pihusta ettevaatlikult piisavas koguses Paranit lahust ühtlaselt kuivadele juustele. Hoolitse selle eest, et katad kõik juuksed ja peanaha. Masseeri hoolikalt juurtest juukseotsteni, pöörates erilist tähelepanu kaelale ja kõrvade tagusele alale. Lase seista 15 minutit. See on eduka ravi eesmärgil oluline.
 
3. Pese juuksed.
Kanna otse kuivadele juustele piisav kogus Paranit ravijärgset shampooni või tavalist shampooni. Shampoonita põhjalikult ning loputa seejärel veega (väldi külma vee kasutamist). Korda pesu.
 
4. Eemalda täid ja munad. 
Enne juuste kuivatamist kasuta Paranit täikammi, et eemaldada täid ja tingud. 
 • Kammi märjad juuksed täikammiga. 
 • Jaota juuksed 4 sektsiooni: otsmikust kuklani ning seejärel ühest kõrvast teiseni. Pikkade juuste puhul võid iga sektsiooni patsi siduda. 
 • Käsitle iga sektsiooni, isoleerides väikesed juukselokid nii, et peanahk on nähtav. 
 • Kammi iga juukselokki, alustades peanahale võimalikult lähedalt. 
 • Kammi kasutades eemalda iga leitud täi ja/või ting. 
 • Iga munavaba juukselokk tuleks asetada ühele küljele. 
 • Mistahes taasnakatumise vältimiseks, puhasta kamm peale iga lokki puuvillase padjakese või palliga ning kammi alati pealaest allapoole. 

5. Vajadusel korda ravi 7 päeva möödudes. 

Kontrolli 7 päeva pärast kuivadest juustest täide olemasolu. Vajaduse korral korda ravi. Ravi kordamisel ei esine mingeid riske.

 
NB! Ära unusta puhastada ümbritsevat keskkonda!

Puhasta riided, voodilinad ja rätikud ning muud esemed (mütsid, harjad, kammid, patsikummid jne.), mis olid otseses kontaktis peaga, pestes neid vähemalt 60°C juures. Puhasta eluruumid ja auto hoolikalt tolmuimejaga ning seejärel viska tolmuimeja tolmukott minema. Esemeid võib panna ka 2 - 3 päevaks suletud kotti, sest peatäi hukkub ilma toiduta. Teata ka kooli/lasteaeda, et vältida puhangut ja/või taasnakatumist.

Kui peres on kasvõi üks nakatunu, tuleks hoolikalt kontrollida kõikide pereliikmete juukseid! Ainult ühe pereliikme ravimisest ei ole kasu, sest toimuda võib taasnakatumine.

Mis on täi?

Peatäi on väike tiivutu putukas, kes elab vaid juustes ning toitub verest. Täiskasvanud täi on 3-4 mm pikkune ja elab ligikaudu 30 päeva. Emane täi muneb selle aja jooksul 200 kuni 300 muna. Tingud kooruvad 7 päevaga ning saavad täiskasvanuks 10 päevaga. Toitudes eritavad täid peanahka sülge, mis võib põhjustada ülitundlikkuse reaktsiooni, mis väljendub tugeva sügeluse ja ärritusena. Diagnoos kinnitatakse põhjaliku juuste läbivaatuse ajal, mille käigus otsitakse täide või kergemini märgatavate tingude esinemist.

Igaüks meist võib nakatuda täidega, kuigi tihedamini võivad need olla lastel. Peatäid levivad inimeselt inimesele otsese kontakti teel ehk peadega kokku puutudes ning kui jagadkse salle, kamme, mütse, jalgrattakiivreid jne. Täidega nakatumine lasteaedades ja koolides on väga tavaline. Täid tunnevad ennast hästi nii pikkades kui ka lühikestes juustes. Nad eelistavad puhtaid, mitte musti juukseid.
 

Koostisosad: mineraalõli ja dimetikoon (4%). Dimetikoon katab ja täidab täide hingamissüsteemi, mis lämmatab täide hingamissüsteemi.

 
Hoiatused ja ettevaatusabinõud: ärge kasutage toodet inimestel, kellel esineb allergiaid mistahes toote koostisosa suhtes ning alla 2-aastastel lastel.
 
Rasedus ja imetamine: Paranit aerosooli kasutamine ei ole rasedatele naistele vastunäidustatud. 
Loe enne toote kasutamist põhjalikult pakendi infolehte. 
 
Pakendi sisu: 100 ml flakoon + täikamm
 
Päritoluriik: Belgia
 

 

19.10 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.