Ovulatsioonitest süljest Geratherm Ovu Control

47.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
Ovulatsioonitest süljest Geratherm Ovu Control
Ovulatsioonitest korduvkasutatav Geratherm Ovu Control

Ovulatsioonitest Geratherm® Ovu Control on mõeldud viljakate ja viljatute päevade kindlakstegemiseks kodustes tingimustes. Süljest tehtavat ovulatsioonitesti Geratherm võid kasutada piiramatu arv kordi. Testi tegemine on lihtne ja tulemuse saad kiirelt. Ovu Control on usaldusväärne, täpne ja hügieeniline.

Umbes 14 päeva pärast viimase menstruatsiooni algust ja 15 päeva enne järgmise menstruatsiooni algust tõuseb organismis östrogeenitase, mille tõttu vabaneb munarakk munasarjadest - see on ovulatsioon. Kuna munarakku on võimalik viljastada ainult umbes 24 tunni jooksul pärast ovulatsiooni, on naistel, kel soovivad rasestuda, õige aja tabamine väga oluline. Kuna mehe seemneraku eluiga on maksimaalselt 72 tundi, siis on viljastumine võimalik umbes 2 päeva enne ja 1 päev pärast munaraku vabanemist.

Kuidas süljest tehtav ovulatsioonitest töötab?

Ovu Control tuvastab enne ovulatsiooni ja ovulatsiooni ajal toimuvat muudatust. Nö viljakate päevade ajal suureneb koos östrogeenisisalduse tõusuga süljes ka soolasisaldus. Neil soolakristallidel on justkui sõnajalalehe-laadne struktruur ja seda mustrit on on enne ovulatsiooni võimalik selgelt märgata. Nö mitteviljakatel päevadel see muster tänu progesterooni tõusule kaob ja asendub killustikulaadse mustriga. Vt. pilte toodega kaasas olevalt infolehelt. Erinevatel naistel võib muster olla erinev. Ka sina võid erinevate tsüklite ajal märgata mõnevõrra erinevat mustrit, kuna hormonaalne tase võib olla erinev. 

Kui täpne on ovulatsioonitest Geratherm Ovu Control?

Kui jälgid täpselt instruktsioone, siis on testi täpsus 98%. 

 

Kuidas Geratherm Ovu Control ovulatsioonitesti teha?

Enne testi tegemist loe korralikult kasutusjuhendit! 

Testi tegemine on lihtne! Testi soovitatakse teha hommikuti enne hommikusööki või hambapesu. Testilääts tuleb korpusest välja võtta, läätsele tuleb kanda sülg ja jätta see 10-15 minutiks kuivama. Peale seda aseta lääts tagasi Ovu Controli korpusesse, vajuta nupule ja spetsiaalsest avast näed testi tulemust. Loe kasutusjuhendit enne testi tegemist! Võid tulemuste salvestamiseks pidada nö päevikut. 

 

Ovulatsioonitesti Geratherm Ovu Control pakendi sisu:
1 test

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ära kasuta toodet rasestumisvastase vahendina. Mõned ravimid või hormoonravimid, samuti ka suitsetamine, ägedad põletikud suus või kurgus, ja alkoholi tarvitamine võib ajutiselt muuta sülje koostist ning seeläbi mõjutada tulemust. Rinnaga toitmise ajal või hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite kasutamise ajal võib test anda ebatäpse tulemuse. 

 

Geratherm Ovu Control ovulatsioonitesti valmistaja:

Geratherm Medical AG, Fahrenheitstraße 1, 98716 Geschwenda, Saksamaa

47.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.