Otsikute / lisaharjade komplekt Philips Sonicare lastele Standart, 2 tk

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
12.90 €
16.90 €
Sinu võit 4.00 €
-24%

Puhastab ja kaitseb kasvavaid naeratusi!

Lapsesõbralik puhastamine
Reljeefne kuju sobib väikeste laste hammastale ning pehmed harjased teevad puhastamise õrnaks. Samuti on hambaharjapea tagaosa kummist, et hambapesu oleks ohutum ja meeldivam.

Kuni 75% tõhusam kui käsihambahari Philips Sonicare lastele

Kliiniliselt on tõestatud, et Philips Sonicare For Kids hambaharjapea eemaldab hambakattu paremini kui käsihambahari. Pakkuge oma lastele kohe algusest peale paremat kaitset hambakatu eest ja rõõmsamaid hambaarstikülastusi.

 

Tänu tipptasemel puhastamisele võetakse igast sekundist maksimum.

Philipsi Sonic-tehnoloogia võimaldab teil saada maksimaalne tulemus selle lühikese ajaga, mil laps hambaid peseb. Lisaks kujunevad lapsel välja tervislikud harjumused ja ta omandab täiusliku hambapesutehnika.

 

Philips Sonicare lasteleLoodud tagama parimat ultraheli liikumist

Sonicare'i harjapead on ülitähtsad Philipsi keskses tehnoloogias, mis hõlmab kõrgsageduslikke, suure amplituudiga harjaliigutusi rohkem kui 31000 korda minutis. Ultrahelitehnoloogia suunab võimsuse käepidemest harjapea tippu. Tulemuseks on dünaamiline ja sujuv liikumine, mille käigus suunatakse vedelik sügavale hammaste vahele ja igemepiirile, et puhastamine oleks alati ülipõhjalik, ent samas õrn.

 

Sobib kõikidele Philips Sonicare’i kinniklõpsatavatele hambaharjadele Philips Sonicare lastele lisahari

Philipsi Sonicare For Kidsi hambaharjapea on käepideme külge klõpsatav, et see püsiks selle küljes kindlalt ning et seda oleks lihtne pesta ja hooldada.

 

Osa veelgi parematest suu tervishoiu harjumustest

Nagu kõigil ehtsatel Philips Sonicare hambaharjapeadel on ka selle hambaharjapea kasutamine hammastel ja igemetel õrn. Iga harjapea on läbinud kvaliteedikontrolli, et tagada ülihea tulemus ja vastupidavus. Meeldetuletusharjased tagavad tõhusa puhastuse Esmapilgul ei pruugigi seda märgata, kuid harjapead kaotavad oma jäikuse ja kuluvad tavapärase igakuise kasutamise käigus aegamisi. Philipsi sinised meeldetuletusharjased muutuvad valgeks ja tuletavad teile meelde, et on aeg hambaharjapea välja vahetada. Parima tulemuse saavutamiseks vahetage hambaharja pea välja iga kolme kuu järel.

 

Philips Sonicare lastele harjade lisainfo

Kahene komplekt
STANDART suurus
Kinniklõpsatav

Sobib harjale: Philips Sonicare lastele 

12.90 €
16.90 €
Sinu võit 4.00 €
Soovitatud tooted: 

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.