Head kliendid! Pakiautomaadid on üle koormatud ja seetõttu ei pruugi tellimused alati järgmiseks päevaks kohale jõuda!

Ninaaspiraator BABYDoo MX6 One

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
49.90 €
ninaaspiraator BabyDoo
ninapuhastaja BabyDooelektriline ninaaspiraator BabyDoo

Ninaaspiraator BABYDoo MX6 on väike, väga hügieeniline ja mugav elektrooniline ninapuhastusseade, mis aitab beebi ninast eritised eemaldada kiiresti ja lapsele suuremat ebamugavust tekitamata. Selle aspiraatori suurimaks eeliseks on võimalus kasutada füsioloogilist lahust (nn soolalahust), mis aitab ninaeritist pehmendada.

Esimesel eluaastal hingavad beebid ainult nina kaudu ja seetõttu võib nende ninaõõnde märkamatult koguneda tolmu või õietolmu, seal võivad endale mugava sooja pesa teha viirused ja bakterid. Mõnel lapsel on esimesel paarl eluaastal ka väga sagedasti nohu, kuid korralikult nina nuuskama õpitakse tavaliselt alles kolmeaastasena. Ummistunud nina teeb hingamise raskemaks ja seetõttu võib su beebi halvasti magada või süüa. Seetõttu on väga oluline, et puhastad ninaõõnt regulaarselt.

Ninaaspirator BABYDoo MX6 One on suurepärane lahendus, sest saad füsioloogilise lahuse abil lapse ninaõõnt niisutada ja sekreeti pehmendada. Seejärel on eritis kergemini eemaldatavad. Nina puhastamise protsess on õrn, kiire ja hügieeniline - selleks kulub vaid paar sekundit.

Kuidas BABYDoo MX6 ninaaspiraatorit kasutada?

  • Pese enne ja pärast seadme kasutamist käsi, et vältida haigelt lapselt nakkuse saamist.
  • Kergita seadme kasutamise ajal beebi pead, et tal oleks ninast eritise väljaimemise ajal kergem hingata. Ära suru seadet sügavale ninasõõrmesse, piisab, et see on ninasõõrme juures. Ühest ninasõõrmest puhastades tuleb teine kinni suruda.
  • Kui hoiad soolalahuse difuuseri nuppu 1-2 sekundit all, imemine seiskub ja beebi ninasse piserdatakse soolalahust. Imemine jätkub, kui nupu vabastad. Soolalahust võib igal imemiskorral pihustada ainult üks kord mõlemasse ninasõõrmesse. Liigse soolalahuse koguse kasutamine võib kahjustada lapse keskkõrva. Ime kogu soolalahus kindlasti välja, et see ei satuks lapse bronhidesse.
  • Imemisaeg ninasõõrme kohta 8 sekundit (kui laps tunneb tugevat ebamugavustunnet, lõpeta imemine koheselt).
  • Viska hügieenilised korgid iga kord pärast kasutamist ära. Pese seade ettevaatlikult seebiveega puhtaks.
  • Steriliseeri BABYDoo® MX6-One tavapärase kasutamise korral kord päevas.
  • Kui laps on külmetunud, kasuta BABYDoo® MX6 ninaaspiraatorit sageli, eriti enne lapse lutipudeliga toitmist, et ta saaks söömise ajal hingata.
  • Ära kasuta ninaaspiraatorit, kui beebi ninaõõnes on ärritus.
  • Palun loe enne ninapuhastaja kasutamist põhjalikult läbi pakendis olev kasutusjuhend.

Humer soolalahusKõige mugavam ja hügieenilisem on kasutada BABYDoo ninaaspiraatoris Humeri soolalahust, mis on mugavates 5 ml ampullides. See kogus mahub täpselt ninaaspiraatori soolalahuse täitepudelisse. NB! Soolalahust võib suure ja kiire bakteriaalse saastumise ohu tõttu steriilsetes pudelites hoida maksimaalselt 24 tundi. 

Komplektis soolalahust kaasas ei ole, seeõttu soovitame, et ostad Humeri soolalahuse siit!

 

Palun pane tähele, et ninaaspiraatori ei ravi nohu, ta aitab ainult vedelat sekreeti eemaldada. Ninaaspiraatorid ei sobi kõva ninaeritise eemaldamiseks (nö kõvade kollide eemaldamiseks). Beebi nina on väga õrn ja veresoonte seinad väga õhukesed. Seega ei tohi aspiraatori imemistugevus olla väga suur, et beebi nina mitte kahjustada. BabyDoo maksimaalne imemisjõud on 50 kPa, mis on võrreldav teiste müügil olevate aspiraatorite imemistugevusega.

 

BABYDoo ninaaspiraatori komplekti kuulub:
- kolm hüpoallergeenset silikoonotsakut
- kolm 5 ml steriilset pudelit
- kaks tagavarasilikoontihendit
- 25 ühekordselt kasutatavat korki
- Kaks AA 1,5 V patareid

Laadi siit alla BABYDoo MX6 One ninaaspiraatori kasutusjuhend (pdf-formaadis). 

 

BABYDoo ninaaspiraator on toodetud Prantsusmaal. Tegemist on meditsiiniseadmega.

 

49.90 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.