Kataloogis MUST REEDE kõik -20% (jah, isegi soodushindadest)! Kasuta ostukorvis koodi: MUST Pakkumine kehtib kuni 29.11, kuid mõnda toodet on piiratud koguses!

Magneesium Kelasin Bertil, N200

16.59 €
magneesiumitabletid KELASIN Bertil's

Magneesiumitabletid Kelasin Bertil on magneesium-aminohappekelaadi tabletid. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste ja närvisüsteemi talitlusele. 

Magneesium on oluline mineraalaine, mis aktiveerib mitmeid elutähtsaid funktsioone. Magneesiumi kõige tähtsamad ülesanded on osalemine lihaste kokkutõmbumises, närvisüsteemi talituses ja rakkude energeetilises ainevahetuses. Ka valkude ainevahetus sõltub magneesiumist. Samuti osaleb see sadades ensüümreaktsioonides ja on oluline soolade tasakaalu (naatrium/kaalium) reguleerija.

Liikumisest põhjustatud tugev higistamine, tugev uriinieritus ja alkoholi tarbimine tõstavad vedelikukadu ja suurendavad samal ajal vajadust magneesiumi järele.

Kellele magneesiumitabtetid Bertil's Kelasin sobivad?

  • Igas vanuses naistele ja meestele
  • Tervisesportlastele ja aktiivsetele sportlastele
  • Rasket füüsilist tööd tegevatele inimestele
  • Inimestele, kes kasutavad kehast vedelikku väljutavaid ja urineerimist soodustavaid ravimeid (nt diureetikumid)
  • Oma südame tervisest hoolivatele inimestele
  • Eakatele

Magneesiumist on abi lihaskrampide leevendamisel 
Magneesium hoiab ära lihaste tõmblemist ja krampe. Magneesiumi võtmine õhtul aitab tagada rahuliku une, sest aitab keha lõõgastada.

Magneesiumil on mõju südamele
Paljud teaduslikud uuringud on näidanud, et magneesium tugevdab südamerütmi regulaarsust. Magneesiumi ülesanne rakkude energia tootjana ja närvi-lihasimpulsside vahendajana on väga oluline ka südame toimimise seisukohast.

Magneesiumi puhul on oluline tema imendumine
Selleks, et mineraalained oleksid kasulikud peavad nad seedetraktist organismi imenduma. Verre imendudes on mineraalained alati seotud valkude koostisosadega ehk aminohapetega. Seetõttu on sobivate aminohapetega õigesti seotud ehk aminohappokelaadi kujul olev mineraalaine kohe imendumisvõimeline.

Hea imenduvusega mineraalaine on maole hea. Mõnede kangetele mineraalaine-preparaatidele omased tüüpilised kõhuvaevused on tingitud asjaolust, et ained ei imendu piisavalt peensoole vereringesse. Mitte-imendunud mineraalaine jõuab jämesoolde, kus see võib põhjustada ärritust ja isegi kõhulahtisust.  Kelaadi kujul olevad mineraalained imenduvad alati hästi ja need ei mõjuta tarbitud toidus sisalduvate teiste mineraalainete imendumist.

Usalda maailma juhtivat tootjat!
Bertil´s health toidulisandit Bertil’s Kelasin Magneesium toodetakse USA ettevõtte Albion Laboratories Inc. poolt kvaliteetsest aminohappekelaadist. Pikaajaliste uuringute ja tootearenduse tulemusena on töötatud välja patenteeritud tootmisprotsessid. Albioni kelaatide biosaadavust on kliiniliselt uuritud.

 

Kui palju Kelasin Bertil magneesiumitablette võtta?
Alates 14. eluaastast 2 tabletti 2 korda päevas või 4 tabletti õhtul.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 4 tabletti sisaldab:
340 mg magneesiumi (91%*).
1 tablett sisaldab 85 mg magneesiumi (23%*).
*%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Magneesiumtablettide koostisosade loetelu:
magneesiumdiglütsinaat 69%, magneesiumoksiid, mahuaine tselluloos, happesuse regulaator trikaltsiumfosfaat, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator rasvhapete magneesiumsoolad.
Ei sisalda laktoosi, suhkrut ega loomset päritolu aineosi. Gluteenivaba.

Hoiatused
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Maksimaalse päevase annuse (4 tabletti) tarbimiseks konsulteeri eelnevalt oma tervisenõustajaga.

Netokogus
200 tabletti

Bertil's Magneesium Kelasin tablettide tootja:
Oy Valioravinto Ab
68600 Pietarsaari/Jakobstad
Soome

16.59 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.