Linex forte kapslid N16

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
8.90 €
Linex forte

Linex forte kapslid sisaldavad bifodobaktereid ja laktobatsille, mis aitavad säilitada hape-alus tasakaalu soolestikus ning tagavad seeläbi seedeensüümide töö ja normaalsed seedeprotsessid. Lisaks takistavad kahjulike bakterite kasvu ja tõstavad immuunsust.

Soole mikrofloora tervislikku tasakaalu võib rikkuda terve rida tegureid, näiteks viiruslikud ja bakteriaalsed sooleinfektsioonid, mikroobivastane ravi (nt antibiootikumid), reisimine teistesse riikidesse või alkoholi tarvitamine. Sarnaseid tagajärgi eelpool mainitud seedehäiretele võivad põhjustada ka ebaõige toitumine ja stress. Soole mikrofloora tasakaalu häire võib avalduda kõhupuhituse, kõhulahtisuse või kõhukinnisusena.

Linex forte tselluloosikapslid sisaldavad elusaid lüofiliseeritud Lactobacillus'e ja Bifi dobacterium'i perekonna piimhappebaktereid, millele on lisatud inuliini koos oligofruktoosiga.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 kapsel päevas, eelistatuna söögi ajal. Vajadusel võib annust suurendada maksimaalselt 3 kapslini päevas.
Alla 12-aastastele lastele soovitame Linex Baby't.
Lastele, kes ei suuda kapslit neelata, tuleb kapslis olev pulber lahustada vees või mahlas teelusika peal.

Sisaldus päevase annuse kohta
Üks Linex forte kapsel sisaldab: 60 mg piimhappebakterite (1x109 Lactobacillus acidophilus, DSM 13241 ja 1x109 Bifi dobacterium animalis subsp. lactis, DSM 15954) segu pulbrina

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Üks kapsel sisaldab: 60 mg piimhappebakterite segu pulbrina (1x109 Lactobacillus acidophilus, DSM 13241 ja 1x109 Bifi dobacterium animalis subsp. lactis, DSM 15954); Raftilose sinergin 1 (sisaldab 90 - 94% inuliini ja 6 - 10% oligofruktoose ? glükoosi, fruktoosi, sahharoosi); stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos; veevaba dekstroos; emulgaator mikrokristalne tselluloos; kartulitärkis; paakumisvastane aine magneesiumstearaat; toiduvärvid titaandioksiid ja kollane raudoksiid.

Hoiatused
Nagu ka teised bakterid on piimhappebakterid tundlikud antibiootikumidele. Seetõttu soovitame teil võtta Linex fortet mitte enne, kui antibiootikumide manustamisest on möödunud kolm tundi.

Ärge võtke Linex forte kapsleid alkoholi ega kuumade jookidega.
Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Ärge kasutage
pärast säilivusaja lõppu! Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus
kohas!

Säilitamistingimused
Säilitada originaalpakendis, temperatuuril kuni 25 °C.

Linex forte netokogus
Netokogus 16 kapslit, netomass 4,72 g.

Tootja, pakendaja, turustaja
Lek Pharmaceuticals d.d., Verovškova 57, Ljubljana, Sloveenia

Linex forte päritoluriik
Sloveenia

8.90 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.