Kuumaauru inhalaator New Vapinal

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
142.00 €
Kuuma auru inhalaator
NEW VAPINAL on roostevabast terasest boileriga kuuma auru inhalaator, mis töötab 230V / 50Hz elektritoitel. See seade toodab sooja auru läbi vihmuti (piserdi) ja ettevõtmissüsteemi. Seade on võimeline katlas tekkinud auru segama kuumaveeallika põhimõttel, võttes vee kõrval asuvast pudelist.
 
 
 
Kuidas kasutada?
1) Seadme boiler täidetakse 800 ml destilleeritud või demineraliseeritud veega.
2) Seadme kõrval olevale alusele paigaldatakse mineraalveega pudel, millesse viiakse ühendusvoolik.
3) Seade lülitatakse käima ja oodatakse kuni seade üles soojeneb. Selleks kulub umbes 10 minutit.
4) Patsient istub seadme ette, 20-40 cm kaugusele ja hakkab auru sisse hingama. 1 l vee inhalatsioon kestab umbes 15 minutit.
 
Seade on eelkõige kasutamiseks koos Salsomaggiore soolaseguga (ei kuulu kompleti). Et ennetada hingamisteede haigusi tehakse Salsomaggiore soolasegust vesilahus ja hingatakse kord päevas, kümme päeva järjest. Selliseid ravikuure tehakse kord sügisel ja kord kevadel.
 
Sellist ravimeetodit on kasutatud Itaalias, Salsomaggiore Sanatooriumis juba aastakümneid ja see on osutunud väga efektiivseks. Sellest annab tunnistust see, et tegu on sealse Haigekassa poolt tasustatud teenusega.
New Vapinal teeb selle ravimeetodi võimalikuks ka Sinu kodus!
 
 
Inhalaatori eest hoolitsemisel järgi palun seadme kasutusjuhendit - nii on seadme kasutamine hügieeniline ja pikeneb tema eluiga.
 
Tootja: Ca-Mi S.r.l., Itaalia
Garantii - 2 aastat
142.00 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.