Klamüüdia kiirtest naisele topeltpakk

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
54.90 €
67.80 €
Sinu võit 12.90 €
klamüüdiatest topeltpakk
-19%

Klamüüdia test võimaldab Sul lihtsalt ja vaid 15 minutiga tuvastada klamüdioosi, mis on Eestis kõige enam levinud seksuaalsel teel leviv infektsioon. Testi täpsus on 98,3% võrreldes labori meetmega.

Nakkuse saamisest haiguse avaldumiseni kulub  keskmiselt  3-14 päeva. Sümptoomid (haigustunnused) võivad avalduda kohe peale nakatumist või palju kuid hiljem, ravimata latentse infektsiooni puhul võib haigus reaktiveeruda kuid aga ka aastaid hiljem. 

Tee klamüüdia test, kui Sul on klamüüdia tunnused või kui Sa kuulud riskigruppi:

  • oled seksuaalselt aktiivne ja vahetad partnereid (klamüdioos ehk klamüüdia esineb enamasti just noortel meestel ja naistel);
  • seksuaalakti käigus ei kasuta alati kondoome;
  • suurenenud tupevoolus;
  • veritsemine, limamädane voolus pärast seksuaalvahekorda;
  • valu alakõhus; valu urineerimisel:
  • meestel võib peenisest tulla eritist või on urineerimine valulik

 

Milline oht on klamüüdial naise tervisele?

Klamüüdia on sugulisel teel edasikantav haigus, mida põhjustab rakusisene parasiit Chlamydia trachomatis. Ravi puudumine võib põhjustada munajuhade ja munasarjade põletikku, emakakaelapõletikku, kusitipõletikku, viljatust, suureneb risk emakavälisele rasedusele ja enneaegsete sünnituste esinemisele.

Klamüdioos (klamüüdia) võib esineda paljudel ilma kaebusi tekitamata, nii võib nakkus olla avastamata aastaid. Klamüüdia infektsioon kulgeb kirjanduse andmetel asümptomaatiliselt (kaebusi põhjustamata) 70% naistest. Kaebused võivad olla ka lühiaegsed, nii et nakkust kandev inimene võib neid mitte tunda.

 

Kuidas klamüüdia testi teha?

Testi proov tuleb võtta emakakaelalt  kaasasoleva vatitampooniga (vt lehel olevat kasutusjuhendit).
Pakend sisaldab: 1 testkassetti, 1 steriilset vatitampooni tupeproovi võtmiseks, puhverlahust ja kasutusjuhendit eesti ja vene keeles. Komplektis saad 2 pakendi. 

 

Kui klamüüdia test on positiivne?

Konsulteerige alati arstiga enne mistahes meditsiinilise otsuse tegemist! Positiivse testi tulemuse korral pöörduge kindlasti  oma arsti poole, et vältida tõsiseid tüsistusi ning alustada raviga. Peale ravikuu tee uus test ning ole kindel, et infektsioon on täielikult välja ravitud.

 

NB! Kui sul oli võimalus nakatuda klamüüdiasse, võis olla võimalus nakatuda ka mõnesse muusse suguhaigusesse. Suguhaiguste testikomplektiga saad tuvastada korraga mitu haigust!

Suguhaiguste XL testikomplekt naistele

Suguhaiguste XL testikomplekt meestele

   
Health Care klamüüdia test kasutusjuhend.pdf 2.21 MB
54.90 €
67.80 €
Sinu võit 12.90 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.