KIWI Plus inhalaator

Hinnangud (13) | Jaga kasutuskogemust
99.90 €
uus KIWI inhalaator
KIWI Plus inhalaatorKIWI Plus inhalaator karbigaKIWI Plus inhalaator maskidKIWI Plus inhalaatori otsakud

KIWI inhalaator on Eestis enimmüüdud võrkinhalaator. Uus mudel on tehniliselt veelgi täiuslikum ja kannab nime KIWI Plus. Tänu 2. põlvkonna ravimikambrile on pihustatavad ravimiosakesed väiksemad kui paljudel teistel võrkinhalaatoritel ning ravimikamber vastupidavam. Ravimi või soolalahuse aur jõuab kiiresti ja sügavale hingamisteedesse ning pakub hingamisprobleemide korral tõhusat leevendust. 

KIWI Plus on üks parimate tehniliste näitajate ja kasutusmugavusega võrkinhalaator Eestis.

KIWI Plus inhalaator on mõeldud ravimite või soolalahuse inhaleerimiseks lastel alates 1. elukuust. Seadmes tohib kasutada kõiki ravimeid (sh ka hormoone), välja arvatud õli  või hüaluroonhapet sisaldavaid või setetega lahuseid. Inhalaator on läbinud katsetused salbutamooli, budesoniidi ja ipratroopiumbromiidiga ning seadmele on andnud oma tunnustuse ka Eesti Allergialiit.

 

Uue KIWI inhalaatori eelised:

 • pihustatava auru osakesed on väga väikesed (1,51hingamisteed ja inhalaator μm) ning pääsevad sügavale hingamisteedesse (eriti oluline alumiste hingamisteede põletike korral); 
 • ainulaadne ninaotsak, mida saad kasutada kinnise nina puhul ja ninaeritiste pehmendamiseks (sobib ka nt ninakõrvalkoobaste või kõrvaprobleemide korral);
 • huulik kurguprobleemide puhul kasutamiseks; 
 • liitiumaku, mis peab ühe laadimisega vastu kuni 220 minutit;
 • BPA/DEHP-vaba (bisfenooli- ja ftalaadivaba);
 • maskid on spetsiaalsest SoftTouch materjalist, mis hoiab väga hästi oma kuju nina ja suu ümber ega lase aurul kaduma minna;
 • väljutab aerosooli väga kiiresti (0,30 ml/min), mille tõttu on inhalaatori mõju kiire;
 • KIWI inhalaator on hääletu (vaiksem kui sosin).

 

Ainulaadne isepuhastusrežiim teeb seadme eest hoolitsemise mugavaks! 

Uus KIWI on üks vähestest võrkinhalaatoritest, mil on spetsiaalne 30-sekundiline isepuhastusrežiim. See eelis aitab sul seadet töökorras hoida ja vähendada ravimikambri ummistumise riski. Palun ära kunagi puuduta seadme ravimikambrit sõrme, vatipulga ega lapiga, sest see võib rikkuda ravimikambris oleva võrgu. Palun puhasta KIWI inhalaator kohe peale igat kasutamiskorda destilleeritud veega ja ära jäta kunagi soola- või ravimilahust seadme ravimikambrisse. Nii teenib KIWI sind kauem.  

Vaata videost järele, kuidas kasutada KIWI Plus inhalaatori isepuhastusrežiimi!

 

KIWI Plus inhalaatori tehnilised andmed ja komplekti sisu 

 • ​pihustatavate osakeste suurus MMAD (EN 13544-1) 1,51 μm (osakeste mõõtmisel on jälgitud vastavust Euroopa prEN13544-1 standardile);
 • aerosooli väljumiskiirus (EN 13544-1) 0,30 ml/min;
 • aerosooli väljund (EN 13544-1) 1,58 ml;
 • pihustamismaht 0,30 ml/min (2 ml NaCl 0,9%);
 • ravimikambri maht 8 ml, ravimi jääkmaht 0,1 ml;
 • müratase 38,2 dB (A) - vaikne nagu sosin;
 • automaatne puhastusrežiim;
 • liitiumakud/kasutamisaeg: umbes 220 minutit ühe laadimisega; kokku 300 täistsüklit ehk 1100 tundi (aku ei ole vahetatav);
 • komplektis 2 maski (mask lastele alates 1. elukuust ja täiskasvanute mask), spetsiaalne ninaotsak (vt kõrvalpilti), laadija ning kõva vutlar seadme turvaliseks hoidmiseks;
 • universaalne alalisvooluadapter komplektis (100-240 V / 50-60 Hz).
 • KIWI Plus inhalaatoril on 2-aastane garantii. Lisaks on seadmel ka Tervisetestid.ee tasuta lisagarantii.

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia

NB! KIWI ravimikambri garantii on 1 aasta. Sagedase kasutamise korral soovitab tootja ravimikambrit vahetada üks kord aastas - nii tagad parema ravitulemuse.

 

KIWI inhalaatoris kasutamiseks on üks sobivamatest lahustest HUMERi mereveelahus ampullides. Topeltpakiga säästad raha ja saad kokku 36 käepärast ampulli. Ampullide eeliseks on see, et väärtuslik lahus ei jõua rikneda!

 

 

Hoia inhalaatori mask puhtana ja desinfitseeri see peale kasutamist korralikult - eriti viiruste perioodil. Selleks sobib suurepäraselt Chemi-Pharmi Bacticid pindade desovahend.

99.90 €

Tootekommentaarid

Teele

Juba kiwi esimene mudel oli super .
Kuna laps ei soovi ise auru saada siis kiwi võimaldab teha auru öösel ja ei ole oluline mis asendis. Patareidega kasutamise võimalus on lihtsalt suurepärane . Olen toodet reklaaminud kõikidele oma tuttavatele .
Ise endal olen ka nohu saanud lihtsaks haiguseks kasutades kiwit. Eelnevalt oli nohu kõige hullem haigus. Nüüd ei lähe enam silmadki paiste .
Meie pere kiidab taevani !
Ja tarne on väga kiire.
Aitäh

Maarika

Tõeliselt hea abimees külmetusekorral väikelastele - vaikne, kerge, lihtne kasutada, väike, hea igalepoole kaasa võtta, erinevad otsikud, mugav laadida . Algul tundus hind ehk liiga kõrge, kuid omadustepoolest on see inhalaator igati seda hinda väärt.

Mary

Mugav ja väike ning väga vaikne. Jäin rahule, soovitan.

Marleen

Väga vaikne ja efektiivne. Laps on valmis istuma ja seadet hoidma. Saime köhale ja nohule leevenduse paari kasutuskorraga. Soovitan soojalt!

Kristin

Väga rahul olen. Pisike lubab nii ilusti auru teha tänu kiwi inhalaatori vaikselt töötamisele ja tema kompaksusele

Paula

Oleme uskumatult rahul. Masin on nii vaikne võrreldes meie eelmise masinaga. Auru tuleb palju. Lihtne ja mugav kasutada igas asendis ja igal pool. Super!

Helena

Kuna varasem inhalaator ei töötanud ja mõtlesin proovida Kiwit. Inhalaator on hea ja lihtne lapsel hoida. Helistasin klienditeenidusse ja neiu oli väga abivalmis ja ütles et panevad teele kohe kui tellimus saabub. Elan Tallinnas ja tellimus tuli kohale vähem kui 2 tunniga!!! Aitäh!

Kristi

Tõeliselt vaikne ning efektiivne! Sai ära katsetatud ning toimetab väga hästi.

Andres

Jäime väga rahule, soovitan soiojalt!

Andres

Jäime väga rahule, julgelt soovitan!

Liisi

Tõesti ongi vaikne ja väike, väga mugav kasutada. Väga rahul.

Maiu

9punkti 10st. Üks funktsioon- isepuhastusfubktsioon ei tööta. Ning tervisetestid.ee ei ole suutnud mulle mitu päeva vastata ja olukorraga tegeleda...

Maarja

Mugav, väike ja vaikne inhalaator. Hetkel oleme küll väga rahul.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.