Head kliendid! Pakiautomaadid on üle koormatud ja seetõttu ei pruugi tellimused alati järgmiseks päevaks kohale jõuda!

KIWI ja GT-NEB inhalaatori imikute mask

Hinnangud (8) | Jaga kasutuskogemust
16.90 €
KIWI inhalaatori mask imikutele XS suurus

Mugava vormiga ning vastupidavast materjalist mask sobib KIWI, GT-NEB, MINIMAX, LITE ja teiste inhalaatoritega kasutamiseks.

Selle maski puhul on kontakt imiku näoga tihedam ja inhalaatori ravitoime suurem.

Maski suurus on Pediatric Large (väikese näoga vastsündinule ei pruugi sobida). 

Toodetud Itaalias. 

Pilt on illustratiivne.

 

16.90 €

Tootekommentaarid

liina

väga raske on seda maski
GTNEB inhalaatoriga ühendada - peab kuidagi peale venitama. lihtsam on kasutada juba
GTNEB kaasas olevat väikelaste maski.

Kristel

Toode ei vasta kirjeldusele. Kahjuks on mask minu 2-kuusele beebile ikka väga suur. Veider, et paki peal on kirjas, et suurus on large. Mask on paras täiskasvanule, katab kenasti suu ja nina. Lisaks ei sobitu see mask GT-Neb inhalaatoriga. Ma ei kujuta ette, et kui suure jõuga seda sinna otsa peaks suruma, et seda kinnitada. Õnneks on mul kodus ka suurem Omroni inhalaator, millele see mask sobitub ja seega on võimalik seda tulevikus sellega kasutada.

Liis

Gtneb inhalaatoriga olen väga rahul. Minu laps on astmaatik ning saame ilusti sellega hakkama. Ainus asi, et öösel voodis unepealt on keerulisem, kuna pikali aparaati panna ei saa. Aga Ventolini tuleb haiguse ajal teha lausa 4h tagant, seega paratamatult jääb osa kordi öösse. Küsimus oleks selle imiku maski oaas. Kui suurele lapsele see sobib veel? Mul tüdruk 2a ja see laste mask ei sobi ravimite manustamiseks üldse, kuna avad on suured ja ka näoga ei haaku hästi ning suur osa ravimi aurust läheb raisku. Hetkel olen maski kinni teipinud arsti soovitusel.

Marjaana

XS mask sobib beebile väga hästi. Mask on lõbusa disainiga ning inhalaator ise vaikne. Seega ei teki pisikesel mingit hirmu aurutamise pärast. Olen ostuga rahul.

Caty

Kiidan xs maski. Hoiab tihedalt kinni ja ei tule ära.
Lastele ja täiskasvanutele mõeldud maskis olen kohutavalt pettunud. Mask tuleb aparaadi küljest liiga kergelt ära ja lisaks pakendis oma kuju kaotanud.
Lastemaskiga ei saa naljalt lapsele auru teha kui laps ikka liigutab vms tuleb kohe otsast ära. Pettumus on suur.

Katya

Tellisin 2018 aasta novembris Tervisetestid.ee e-poest KIWI inhalaatori ja imikumaski. Andsin toodetele ka tagasisidet: nii inhalaatoriga kaasas olnud maskid kui ka imikumask haisesid minu meelest väga tugevalt ning see häiris väga toote kasutamist.
Minuga võeti ühendust ning uuriti esinenud probleemi kohta ja paluti tagasisidet. Sain nõu, et maske võiks loputada ja mõnda aega õhu käes hoida. Loputasin neid korduvalt ja tuulutasin väga pikalt. Nüüd olen inhalaatorit teist korda kasutanud ning maskide lõhn ei sega enam inhalaatori kasutamist. Võin öelda, et olen tootega rahul.

Tervisetestid.ee

Täname kogemuse jagamise eest! Tõsi, pakis olevad makskid soovitatakse enne esmast kasutamist pesta nõudepesuvahendiga ning korralikult ära loputada.

Siret

Minu arust on mask liiga suur minu beebile ja lisaks väga jubedalt haiseb keemia ja kummi järgi .

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.