KIWI inhalaator

Hinnangud (131) | Jaga kasutuskogemust
99.00 €
KIWI inhalaator allergialiit tunnustab
KIWI inhalaatori kasutamineparim inhalaator lasteleKIWI inhalaator adapteriga

Laost otsas! Soovitame selle asemel GT NEB inhalaatorit, millel on veelgi paremad tehnilised näitajad (pihustatavad osakesed on väga väikesed) ja mis on läbinud ka katsetused Tallinna Lastehaiglas. Klõpsa siia ja veendu ise: GT NEB inhalaator.

KIWI on väga väike ja hääletu inhalaator igasuguste ravimite inhaleerimiseks. Emade ja laste lemmik. 

KIWI on tõhus abivahend kui sul või lapsel on nohu, köha, astma, bronhiit või muud hingamisteede haigused, aga kasuta julgelt ka allergia korral hingamisteede vaevuste leevendamiseks.  

 

Allergialiidu tunnustusAlates 2018. aasta juunist on KIWI inhalaatoril esimese võrktehnoloogiaga inhalaatorina Eesti allergialiidu tunnustuse märk! 

 

 

Kui lapsel on köha või nohu, siis ta ei maga öösel ja on viril päeval. Köha puhul on hingamisteed kuivaks muutunud ja kui lisandub ka nohu, hingab laps läbi suu. Nii muutuvad limaskestad järjest kuivemaks ja see ajab omakorda veelgi enam köhima. Inhalaatorist tulev aur viib limaskestadeni rohkem niiskust, turse alaneb, ärritus väheneb ja enesetunne paraneb. KIWIst väljuv veeaur on äärmiselt tihe ja rikkalik ning auruosakeste mõõt nii väike, et aur pääseb sügavale hingamisteedesse. 

 

 KIWI inhalaatori eelised:Inhalaator köha ja nohu ravimine

 • kiire ja tõhus (2 ml ravimit pihustub 6 minutiga);
 • täiesti hääletu inhalaator sobib ideaalselt lastele, kes kardavad kompressorinhalaatori mürinat (NB! saad kasutada ka lapse magamise ajal);
 • laste jaoks näeb KIWI välja kui lõbus mänguasi, mistõttu on nad meelsamini nõus seda kasutama;
 • kaitsefunktsioon - seade lülitab end välja peale 20-minutilist töötamist;
 • töötab ka juhtmeta, st patareidel - mugav kasutada lapse voodis, diivanil, õues, autos vms;
 • ravimikamber on vastupidavast materjalist ning peab vastu ka löökidele ja kukkumistele;
 • ravimikamber on BPA vaba (bisfenoolivaba) ja KIWI maskid on DEHP-vabad (ftalaadivabad).

 

KIWI inhalaator kasutab uusimat ja innovatiivseimat tehnoloogiat Inhalaator köha janohu ravimiseks

 • KIWI inhalaator töötab võrktehnoloogial, mis ühendab endas kompresssor- ja ultraheliinhalaatorite tehnoloogia parimad omadused. 
 • KIWI inhalaatoris muudetakse veeauru või ravimi osakesed hästi väikseseks ja nii jõuavad nad sügavale hingamisteedesse.  
 • KIWI inhalaatoriga saab manustada paljusid ravimeid, kaasa arvatud hormoone!
 • KIWI inhalaatorit tohib kasutada ka siis, kui laps on pikali asendis (nt magamise ajal). Kui teha seda kompressorinhalaatoriga, siis voolab sellest ravimilahus välja. KIWI inhalaatori puhul seda aga ei juhtu.

 

Milline inhalaator valida?

Kui kahtled, kas valida KIWI inhalaator, GT NEB inhalaator või midagi muud, siis aitab sind INHALAATORITE VÕRDLUSTABEL. 

 

Paar lihtsat nippi KIWI  inhalaatori hooldamiseks! KIWI inhalaatori puhastamine

KIWI inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada. KIWI teenib sind kauem, kui:

 • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust);
 • loputad lihtsalt ravimikambri destilleeritud veega ja paned detailid puhtale rätikule kuivama;
 • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamist inhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust ja inhalaator püsib hügieenilisemana;
 • palun ära püüa kunagi ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada;
 • Võrktehnoloogiaga inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

KIWI inhalaatori komplekt

KIWI inhalaatorit saab kasutada nii patareitoitel (AA suuruses, Alkaline-tüüpi) kui ka võttes voolu vooluvõrgust. Vooluadapter on seadmega kaasas!

 • 2 maski (1 täiskasvanute mask ja 1 laste mask)
 • huulik
 • vooluadapter
 • kandekott
 • patareid. 

KIWI inhalaatori lisatarvikud

inhalaatorile imikute maskKui soovid maske või ravimikambrit osta, siis ka need on meil laos olemas. Lisaks on võimalik juurde osta ka spetsiaalne XS-suuruses mask imikule.

 

KIWI inhalaatoril on 2-aastane garantii

Koostöös KIWI tootjaga on meil võimalik pakkuda KIWIle väga head garantiiprogrammi. Kui KIWI kasutamisel peaks sul vähemgi probleem tekkima, siis võta julgelt kohe meiega ühendust! 

 

KIWI inhalaatori tehnilised näitajad

 • Kaal: 104 grammi.
 • Töötab 2 AA patareiga järjepanu kuni 2 tundi (oma klassi parim);
 • Seadme suurus: 4,9 cm x 4 cm x 11 cm. (See on  umbes ühe tikutopsi laius ja kahe tikutopsi kõrgus!)
 • Pihustatavate osakeste suurus MMAD (EN 13544-1) 4.5 µm 
 • Aerosooli väljumiskiirus 0,27 (ml/min) 1min
 • Aerosooli väljund 1.79 ml
 • Ravimi jääkmaht < 0,1 ml

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia.

 

 KIWI inhalaatoris kasutamiseks on üks sobivamatest lahustest HUMERi soolalahus ampullidesTopeltpakiga säästad raha ja saad kokku 36 käepärast ampulli soolalahust. Humeri mereveelahuse saad avada ampulli haaval, nii ei pääse suur kogus lahust korraga riknema. 

 

 

 

 

Kui sa ei tea, millist inhalaatorit valida, siis aitab parima valiku teha inhalaatorite võrdlustabel!

ManusSuurus
KIWI kasutusjuhend-EST_RUS_mai 2018.pdf2.23 MB
99.00 €

Tootekommentaarid

Anna

Ostsin kiwi veebruaris, tellisin kohe ka imikumaski, kuid 2kuuselt sellega aurutades, siis uppus beebi nägu sinna ikka täitsa ära ja pidin kasutama teist maski. Masin on küll vaikne ja mugav kasutada, kuid juba eelpool mainitud, siis mask tuleb kergesti inhalaatori otsast ära.
Praegu maadleb tüdruk köhaga ja avastasin, et masin enam ei töötagi, lahus lihtsalt voolab välja.

Marii

Mul on kodus ka Omron inhalaator. Võrreldes Kiwi-ga on Omron ikka tunduvalt häälekam, kuid mu lapsukese jaoks on Omroni hääl just väga-väga uinutav. Kiwi kasuks räägib võimalus seda kaasas kanda ning inhalaatorit liikudes kasutada (kõhukotis), AGA millegipärast saavad masinal patareid ikka VÄGA ruttu tühjaks. Pidin 3 päeva jooksul neid vahetama 2 korda ning inhalaator ei olnud sugugi nüüd nii tihedas kasutuses... Ehk tuleb garantiisse pöörduda. Kaasas olnud patareid olid tühjad ning nendega sai masin töötada väga vähe. Kiwi on väike ja kompaktne, Omron aga küllatki suur. Kiwit saab ka külili olekus kasutada (kui laps magab). Kiwi-ga kaasasolnud maskid on beebile ikka väga suured. Beebimaski taha aga jäi pisikese lutt pidevalt kinni ning tõmbas selle lapselt suust, mis aga beebile sugugi ei meeldinud. Auru tuleb Kiwist korralikult! Kasitab küllaltki ruttu soolalahused ära. Seega kokkuvõttes- nii ja naa. Ehk leiab Kiwi meil rohkem kasutust tulevikus. Kuna meil oli terve pere nohune, oli iseenesest mugav mitut inhalaatorit korraga kasutada.

JÜRI

Olen väga rahul nii teeninduse kui inhalaatoriga!

Iren

Olen väga rahul tootega. Kiwi inhalaator on ime vaikne ja just meile sobiv.

Yuliya

Minu pool hinnang 1. Ei ole rahul.
Mask tuleb pidevalt küljest ära, väga kergesti tuleb ära ka ravimi dosaator.

Helle

Tegemist tõesti vaikse ja kerge inhalaatoriga, oleme rahul

Marjaana

Olen tootega väga rahul. Kasutust on leidnud terves peres. Vaikne, mugav kasutada ja hooldada. Soovitan soojalt!

Ines

Tellisin Kiwi oma nohusga maadlevale beebile (4-kuune) ja meeldib, et seade in juhtmevaba ja lihtne kasutada. Positiivne ka see, et erinevalt teistest imikute toodetest, läheb seda vaja ka hiljem ning toodet saab kasutada terve pere. Kuna kaasas on kaks maski, siis leidis kohe kasutust ka suurem mask vanemal lapsel köha leevendamiseks. Tõhus ja vajalik toode igasse majapidamisse. Soovitan!

Sirje

Olen ostuga väga rahul. Väga mugav, vaikne ja käepärane.

Viive

Meie laps, kes varem pelgas inhalaatorit, võttis selle kohe omaks. Täiesti hääletu, kerge, mugav käes hoida.

Kadri

Paneksin sellele tootele hindeks 2, eelkõige seetõttu, et hinna ja kvaliteedi suhe ei ole paigas. Tõsi - inhalaator töötab vaikselt, kuid seadet ei ole mugav kasutada, eriti rapsiva väikelapsega. Maski ja seadme ühendus on väga vilets - mask tuleb pidevalt küljest ära. Väga kergesti tuleb ära ka ravimi dosaator. Seega aurutamine näeb välja nii, et ühe käega peab kuidagimoodi hoidma paigal nii maski kui ka dosaatorit. Kommentaariumis valitseva ülistuslaulu tõttu olid ootused laes, kuid pidin hoopis pettuma - nii kallil seadmel jätab kasutusmugavus ja disain vägagi soovida.

Tervisetestid.ee

Tere Kadri! Täname antud tagasiside eest KIWI kastamise ning lastemaski osas. Sel põhjusel KIWI tootja soovitab ning ka meie pakume eraldi varuosana imikumaski vanusele 0+, mis sobib isegi väikelapse näole ning inhaleerimisel püsib paigas.

Pille

Väga rahul! Tõest vaikne, kuigi mingit häält ta siiski teeb, aga see on pea olematu. Hea, et saab ka ilma juhtmeta kasutada! 5+

Evelin

Olen tootega väga rahul. On vaikne ja kiiresti käsitletav. Just puhkudel, kus lapsel tekib köhahoog ja vaja kiiresti mask ette panna. Meeldib ka see, et on pisike ja saab igale poole kaasa võtta.

Gelit

Olen tootega rahul. Hea väike kaasas kandmiseks ja auru tuleb ka palju. Ainuke häiriv faktor on, et otsikud tulevad liiga kergelt auru tegemise ajal küljest.

Vilma

Väga hea toode, kompaktne, vaikne ja mugav ning lihtne kasutada.

Kelli

Supper toode lihtsalt !!!

Epp

Sain oma 2.5 aastase poja selle tootega inhalaatorit kasutama. Ta keeldus kõikidest inhalaatoritest, kartis paaniliselt auru. Toode on nii vaikne ja pisike, et laps harjus lõpuks auruga. Kellel pole õnnestunud inhalaatorite kasutamine, soovitan seda toodet.

Kattre

Olen tootega väga rahul, vaikne ja käepärane. Laps võttis ka omaks:)

Birgit

Olen tootega väga rahul...Haiguste ajal aitab hästi ja Isegi laps laseb sellega auru teha. Inhalaator väga vaikne ja mugav. 5+ Tõesti :) :)

Ave

Väga mugav ja lihtne kasutada ja olen tootega üli rahul..ainuke miinus, et patareid saavad tõsti üli kiirelt tühjaks.

Alex

5+++++++++
The best purchase in 5 year!

Ele

Kiidan väga Kiwit. Toode, millesse tasub investeerida. Vaikne, mugav, praktiline ja väga vajalik gripihooaegadel. Teenindus on ülikiire, sain toote kohe järgmisel päeval kätte, super :)

Marite

Toode vastab ootusele. Tarne kiire st järgmine päev.

Tervisetestid.ee

Head KIWI kasutajad! Meil on rõõm lugeda teie kommentaaridest, et KIWI vastab ootustele ning meie klienditeenindus ning tarnekiirus on heal tasemel. Täname teid vastu jagatud kasutajakogemuse eest!

Merit

Oleme oma Kiwiga väga rahul. Mugav, vaikne, vajadusel juhtmevaba ja lastel mõnusalt käepärane.
Tellimuse tegin olude sunnil telefoni teel, suhtlemine oli meeldiv, teenindaja väga vastutulelik ja abivalimis. Toote saime ka kiiresti kätte, täpselt nii nagu tol hetkel lubati ja vaja oli. Selle konkreetse toote ostmist siit, julgen soovitada iga kell!

Teele

Väga lihtne ja mugav kasutada. Patareide kulumine on ebaühtlane- näitab et patareid tühjad, kuid peale pisikest pausi võib samade patareidega teha veel mitu korda auru. (Oleme proovinud erinevate patareidega)
Kätte saamine kiire ja tellimuse tegemine mugav!!!

Soovitan!

Merle

Mõtlen selle masina soetamist, loodan et on seda väärt.

Kati

Hea ja kompaktne, ainult pareid said ùllatavalt kiiresti tùhjaks

Cätly

Suurepärane toode nii lastele kui täiskasvanutele. Laps saab endale ise kenasti auru teha ja seda on ülimugav reisile kaasa võtta. Väga mugav ka lennukis hingamisteede niisutamiseks. Lihtne kasutada ja puhastada!

Siret

Väga rahul tootega. Väike ja hääletu. Ainul maskide üle saab nuriseda. Väga vastik keemia ja kummi lõhn on juures

Janika

Olen super rahul

Delia

toode töötab vaikselt, kuulda on vaid väike sisin. Saab kasutada patareidega. Häirib, et maski kasutades pean ma olema üsna pikalt sundasendis - pea lükatud kuklasse ja käsi näo kohal aparaati näo ees hoidmas, sest muidu ei tule auru. Mõnevõrra on parem olukord huulikut kasutades - saab ainult aparaati kaldes hoida. Ka tilgub sealt kuskilt seda vedelikku vahelt välja. Auru tuleb tegelikult aparaadist vähe, ma ei ole kindel, kas ette nähtud hooldusviis on piisav, et ummistust ära hoida. Ka ei leidnud infot, mitu korda järjest võib auru teha (n. kas võib 5 ja 5 ml vedelikku ära aurustada)

Delia

Toote sain kätte väga kiiresti, juba järgmisel päeval peale tellimist. Aparaat on tõesti vaikne, väike ja kerge. Kostub ainult väike susin. Kuna mul oli varem masin, mis mürises nagu traktor, siis mõtlesin algul, et susin tähendab, et kuskil on mingi takistus. Küll aga häirib mind asjaolu, et pean aparaati kasutades hoidma pead enamuse ajast kuklas, samal ajal, kui käsi hoiab toodet näo ees. See käib just eelkõige maski kasutamise kohta. Suule mõeldud otsikuga on veidi lihtsam. Ka ei leidnud ma infot, kas toodet võib kasutada nii tihti kui tahan, või peab olema kindel paus peale seda, kui 8 ml on ära hinganud.

Heidi

Väga hea ost. Paha ainult jah et maskid nii lopergused. Kasutan ilma maskita.

marianne

Olen tootega väga rahul,hea mugav vaikne, eelnev inhalaator oli selline millega sai ainult siis teha kui pistikus oli, aga Kiwi omaga sellist muret pole ja lapsed saavad väga hästi seda ise kasutada ja ei pea ootama tunde ennem kui ravim otsa saab, olen väga rahul ja super asi ☺️

Iivika

Super toode! Kompaktne ja mugav kasutada. Beebi kinnine ja kuiv nina sai koheselt leevendust ja öised ärkamised vähenesid tunduvalt. Oleme ülimalt rahul. Kiire kohaletoimetamine ja väga meeldiv ning abivalmis klienditeenindus!

Kaili

Ma pole kunagi vist ühtegi tehnikavidinasse armunud esimesest silmapilgust... mina ja lapsed kiidame!!!
Lisaks imekiire teenindus! Kiitused!

Carolys

Väga mõnus ja vaikne toode. Patareidega mugav kasutada ka siis kui voolupistikut lähedal ei ole. Jõudis kohale ühe päevaga!

Anneli

Väga mugav ja vaikne,samas tuleb korralikult auru. Soovitan!

Kati

Väga rahul. Vaikne ja saab kasutada igas asendis, ei pea magavat last süles püsti asendis hoidma ega muid trikke tegema.

Svetlana

Kiidan

Tiia

Kiire teenindus, ja väga super inhalaator.

Marek

Väga vaikne ja toimib hästi. Kohale tuli samuti väga kiiresti. Olen väga rahul.

Kerli

Vaikne ja mugav kasutada. Lapsed armastavad seda!

Kadi

Väga hea ja kvaliteetne toode, igati oma hinda väärt. hea väike, saab igale poole hõlpsalt kaasa võtta, kuna on variant kasutada ka patareitoitel. vaikne, meie beebi laseb teha auru tänu sellele ka ärkvel olles. Ainult kiidusõnad.

Sigrid

Olen tootega väga rahul. Super mugav, vaikne ja kompaktne inhalaator. Teenindus oli kiire ja väga meeldiv.

Pille

Väga hea aparaat. Väike , hääletu, töötab patareidega j Kohe tuleb palju auru

Marie

Ülimalt rahul nii teeninduse kui inhalaatoriga!

Gerda N.

Meie perekonna uus lemmik . Lapsed ei karda kuna see on nii vaikne . Igatahes ei kahetse ostu

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.