KIWI inhalaator - klientide lemmik!

Loe kommentaare (58) / Lisa enda kommentaar
Hind: €99.00
Tavahind: 
€125.00
Hinnavõit: €26.00
KIWI inhalaator allergialiit tunnustab
KIWI inhalaator laste lemmikparim inhalaator lasteleinhalaator KIWI hääletu
-21%
Küsi meilt toote kohta

Humer undioses soolalahus

KIWI stardikomplekt kuni 21. oktoobrini soodsamalt ! Kui tellid KIWI inhalaatori, saad kingituseks juurde karbi Humeri isotoonilist mereveelahust ampullides (kokku 18 ampulli), mida inhalaatoris kasutada. Humeri lahust võid kasutada ka imikutel, see on steriilne ega sisalda säilitusaineid. (Pakkumine ei kehti Swedbanki preemiaprogrammi tellimustele)

 

KIWI inhalaator on väga väike ja hääletu inhalaator igasuguste ravimite inhaleerimiseksKIWI on emade ja laste lemmik ning enimmüüdud uusima võrktehnoloogiaga inhalaator Eestis!

KIWI on väike, aga võimas inhalatsiooniravi aparaat, mis on sobilik nohu, köha, astma, bronhiidi jt kroonilise hingamisteede haiguste puhul. KIWI on tõhus abivahend ka allergia korral hingamisteede vaevuste leevendamiseks.  

KIWIst väljuv veeaur on äärmiselt tihe ja rikkalik. Tänu Euroopa teadlaste ja inseneride põhjalikule tööle ja läbimõeldud disainile on suudetud inhalaatoriga pihustatavate osakeste mõõt teha nii väikeseks, et aur pääseb sügavale hingamisteedesse.

 

Allergialiidu tunnustusAlates 2018. aasta juunist on KIWI inhalaatoril esimese võrktehnoloogiaga inhalaatorina Eesti allergialiidu tunnustuse märk! 

 

 

KIWI inhalaatori eelised:

 • kiire ja tõhus (2 ml ravimit pihustub 6 minutiga);
 • täiesti hääletu inhalaator sobib ideaalselt lastele, kes kardavad mürinat või juhul, kui soovid inhalaatorit kasutada lapse magamise ajal;
 • tänu ümarale kujule ja mittelibisevale pealispinnale on ka väikesel lapsel mugav ja turvaline seda käes hoida (ka sellega ringi joostes, sest seadmel ei ole teravaid nurki ega servi); laste jaoks näeb seade välja kui lõbus mänguasi, mistõttu on nad meelsasti nõus seda kasutama;
 • kaitsefunktsioon - seade lülitab end välja peale 20-minutilist töötamist;
 • töötab ka juhtmeta, st patareidel - mugav kasutada lapse voodis, diivanil, õues, autos vms;
 • mahub igasse käekotti;
 • lihtne kasutada ja puhastada;
 • ravimikamber on vastupidavast materjalist ning peab vastu ka löögidele ja kukkumistele;
 • töötab 2 AA patareiga järjepanu kuni 2 tundi (oma klassi parim);
 • komplektis 2 maski (täiskasvanute mask ja laste mask), huulik, vooluadapter, kandekott ja patareid.

 

KIWI inhalaator kasutab uusimat ja innovatiivseimat tehnoloogiat

 • KIWI inhalaator töötab võrktehnoloogial, mis ühendab endas kompresssorinhalaatorite ja ultraheliinhalaatorite tehnoloogia parimad omadused. Just tänu võrktehnoloogiale on KIWI praktiliselt hääletu.
 • KIWI inhalaatoris muudetakse veeauru või ravimi osakesed hästi väikseseks ja nii jõuavad nad sügavale hingamisteedesse. Köha puhul aitab aur vedeldada tekkinud sekreeti ning hoida hingamisteed niiskena. Nii väheneb ärritusköha, alaneb turse ja ka sekreeti on kergem välja köhida. Seetõttu mõjub inhalaatori kasutamine ka nohu leevendavalt. 
 • KIWI inhalaator on ka väga ökonoomne ja suudab kasutada kogu ravimikambrisse valatud ravimi- või muu lahuse. Nö jääklahuse kogus, mida seade ei suuda enam pihustada, on väga väike - vähem kui 2 tilka (0,1 ml - parim oma klassis).
 • Erinevalt ultrahelitehnoloogiaga inhalaatoritest (samuti hääletud) saab KIWI inhalaatoriga manustada kõikvõimalikked ravimeid, kaasa arvatud ka hormoone!
 • KIWI inhalaatorit tohib kasutada ka siis, kui laps on pikali asendis (nt magamise ajal). Võrreldes kompressorinhalaatoritega on see suur eelis. Nimelt voolab külili olevast kompressorinhalaatorist ravimilahus välja. KIWI inhalaatori puhul seda aga ei juhtu.

 

Paar lihtsat nippi KIWI  inhalaatori hooldamiseks! KIWI inhalaatori puhastamine

KIWI inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada. KIWI teenib sind kauem, kui:

 • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)
 • loputad lihtsalt ravimikambri destilleeritud veega ja paned detailid puhtale rätikule kuivama.
 • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamistinhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
 • palun ära püüa kunagi KIWI ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.
 • KIWIs ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. 

 

Hea teada!

KIWI inhalaatorit saab kasutada nii patareitoitel (AA suuruses, Alkaline-tüüpi) kui ka võttes voolu vooluvõrgust. Vooluadapter on seadmega kaasas!

KIWI inhalaatoril on kaasas mugav kandekott.

 

KIWI inhalaatoril on 2-aastane garantii.

Koostöös KIWI tootjaga on meil võimalik pakkuda KIWIle väga head garantiiprogrammi. Kui KIWI kasutamisel peaks sul vähemgi probleem tekkima, siis võta julgelt kohe meiega ühendust! Klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis!

 

KIWI inhalaatori tehnilised näitajad.

Kaal: 104 grammi.

Seadme suurus: 4,9 cm x 4 cm x 11 cm.

Pihustatavate osakeste suurus MMAD (EN 13544-1) 4.5 µm

Kestvus 1 komplekti patareidega umbes 2 tundi pidevalt töötades.

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia.

 

KIWI maaletoojana on meil olemas ka KIWI inhalaatori lisatarvikud.

Kui soovid osta maske juurde (seadet ostes on kaasas 1 mask lapsele ja 1 mask täiskasvanule) või ravimikambrit, siis ka need on meil laos olemas. Lisaks on võimalik juurde osta ka spetsiaalne mask imikutele. Vaata:

 

Humer Unidose 5 tkOSTA SIIT KIWI INHALAATORI JAOKS HUMER SOOLALAHUSE HULGIPAKK (5 karpi) ERITI SOODSALT!

 

 

 

 

ManusSuurus
KIWI kasutusjuhend-EST_RUS_mai 2018.pdf2.23 MB
Hind: €99.00
Tavahind: 
€125.00
Hinnavõit: €26.00

Tootekommentaarid

Andre

Proovkommentaar

Andres

Väga effektiivne aparaat. Ülivaikne (praktiliselt hääletu). 5+

Anna-Liisa

5+, väike, vaikne ja kompaktne

Anna-Liisa Kikajon

5+, hea väike, vaikne, kompaktne

Anne

Olen väga rahul inhalaatoriga. Hea, et on vaikne ja väike. Seda saab kaasa võtta ning patareide pealt teha auru ka autos ja matkal.

Anatoli

Vaga rahul !!! Vaike , mugav , kompakne kasutada . Koik asja voib teha , valmistada . Ja panna toole , mugavus .

Ahto

Väga hea inhalaator - väike ja vaikne. Kauba saime kiiresti kätte.

Anett

5+
Väga vaikne, ei võta hoiustamisel ruumi, juhtmevaba kasutamine. Tekitab rohkelt auru

Kalli

Olen tootega väga rahul ja julgen soovitada teistele. Inhalaator väga vaikne ja mugav. Teenindus oli ülikiire ja korralik. Tänud!

Kairi

Kõik on täiesti tõsi mis räägitakse! Olen samuti väga rahul!

Ellu

Kõik kiitsid meeletult. Otsustasin, siis endale/lapsele soetada . No ei ole olemas vist paremat asja, kui Kiwi. Väga lihtne ja mugav kasutada. Eriti hea on teha lapsele voodis, kui ta magab. Samuti oleme kasutanud seda autosõidu ajal. Soovitan tõesti kõigile. Oleme terve perega väga rahul selle ostuga ! :)

Merike

Väga väike, kerge ja hääletu. Lihtne lahti võtta, kokku panna. Ideaalne reisile kaasa võtmiseks.

Triin

Olen tootega väga rahul. Teenindus oli kiire ja korralik.

Siiri

KIWI inhal. väga hea toode. Ja kiire teenindus 1 tööpäev. Olen rahul

Maria

Olen väga rahul! Vaikne, mugav kasutada. Lapsed (3 ja 6) saavad ilusti ise aurutatud :)

Ene

Meeldib, et on väike, vaikne ja saab ka ilma juhtmeta kasutada. Üllatusin, et tellimus täideti nii kiiresti. Tänan!

Merlin

Olen kuulnud Kiwi inhalaatori kohta palju kiidusõnu. Tõesti on ta oma kiidusõnu väärt, olen tootega väga rahul. Kõige enam meeldib see, et ta on vaikne ning tänu sellele saab kasutada öösiti.

Anna

Väike, kompaktne, mugav ja vaikne.

Reet

Mugav, vaikne, käepärane. Kahjuks saime kasutada ainult paar päeva, enne kui võrk ära ummistus - hooldatud vastavalt juhendile. Ka maskid on pakendistvälja võttes täielikult vormist väljas ja nippi, kuidas neid uuesti vormida saaks, juhendis ei ole.

Margit

Oleme tootega väga rahul. Kiire teenindus ja väga kerge hääletu inhalaator. Suur eelis, et töötab patareidel. Lapsesõbralik.

Olesja

Tellimus on jõudnud järgmisel päeval nagu lubati.
Kerge, lihtne kasutada (kasutasime peamiselt kui laps magas). Hetkel ei leia vigu. Oleme rahul ostuga.

Kai

Olen väga rahul. Vaikne ja laps kes eelnevalt kartis inhalaatorit, teeb sellega nüüd ise omale auru.

Indrek

Ülihea inhalaator! Ainsaks miinuseks on see, et mask ei püsi korralikult küljes, tuleb väga kergesti lahti. Aga siiski teeb oma töö kenasti ära! Väga rahul!

Jaanika

Toote sain kätte järgmisel tööpäeval, nagu oli lubatud, ja olin nii kiire teeninduse üle siiralt õnnelik!!!! Inhalaator ise on väike ja väga mugav kasutada. Töötab vaikselt, nii et saan lapsele auru teha ka siis kui ta magab. Väga rahul:)

Annika

Väga rahul, lastel mugav kasutada just patareidega, ei pea kuskil seinakontakti juures istuma sellega. Auru tuleb korralikult, ei leki, juhtmevaba.

Irma

Väga hea toode. Teenindus ka super.

Mari-Liis

Pole veel palju jõudnud kasutada, aga juba võib öelda järgmist: toode on kerge ja kompaktne, seega lihtsasti kaasaskantav. Meeldib ka see, et saab kasutada nii juhtmega kui patareidega. Kiire ja tõhus!

merle Koit

ok

Marian

Väga kiire tarne, ärgmisel päeval sain kätte! Super hea teha lapsele kui magab, sest ta ei kuule seda üldse...ja laps ise hoiab ka seda ilusasti käes. Mugav ja praktiline! 5+

Liisa

Väga mõnus pisike ja vaikne, hea kaasa võtta kui kuskile minek on. Teenindus oli üllatavalt kiire ja pisike shokolaad meeldiv üllatus

Kaie

"Klientide lemmik" tiitel on sel tootel küll auga väljateenitud. Tõesti suurepärane väike inhalaator - käepärane ja peaaegu hääletu. Julgen soovitada! Olen oma ostuga väga rahul.

Karin

Suurepärane asi , NII VAIKNE (p m hääletu) ja lihtne hooldada!
Soovitan tõesti

Karin

Super hea, nii lihtne hooldada, VAIKNE! Soovitan kindlasti!

Mai-Ly

Väga mugav ja laste suur lemmik. Hea igale poole kaasa võtta ja vaikselt kasutada. Väga rahul ostuga.

Helina Hilimon

Eelnevalt oli koju soetatud ka suur inhalaator, aga auru tegemine ei sujunud kuidagi ja kui päevad niigi lärmakad, siis veel aparaat möirgab.....ja üks lastest ei lasknud auru teha. Otsustasin riskida ja KIWI soetada ja ma ei kahetse!
Pisike, armas, vaikne, mugav. Saab kasutada nii vooluvõrgus kui ka patareidega. Mugav kasutada kodus, reisil, autos , kus iganes.
Väga rahul olen!
Teenindus kiire, lihtne, meeldiv- aitäh :)
Parimat!

Evelin

Väga hea ja vaikne inhalaator. Olen rahul. Minu 6 kuu vanusele ka meeldib

Kris

Olen väga rahul. See ei mürise ning ei hirmuta seega beebit ära. Samuti on mugav, et sellel ei ole juhet või voolikut, mida laps kiskuma võib hakata.

Mariliis

Mega kiire teenindus, öösel kell 4 sain kirja, et pakk on teel ja hommikuks oli kohal! Kiwiga olen rahul, kõik teised teevad väga valju lärmi aga see on mõnusalt hääletu. Ja pole mingeid juhtmeid ega kümmet eri detaili, millega mässata.

Teili

Kaup väga kiirelt kohal.
Toode ise on väike, vaikne, mugav kasutada.
Kokkuvõtes kõik super ja 100% rahulolu garanteeritud.

Kaire

Ostsin selle inhalaatori siinsete kommentaaride põhjal ja eelnevalt olin lugenud head selle aparaadi kohta. Aparaat on tõesti vaikne, kuulda on ainult auru sisinat. Meeldib ka see, et on mõnus pisike ja hea kasutada ilma juhtmeta. Miinuseks vb see, et maski osa tuleb liiga kergelt lahti ja ei meeldi, et kondens hakkan tilkuma.

Lii Peetsalu

Super toode! Algul laenasin sõbrannalt ning tellisin ka oma perele. Ainuke asi, mida mainida on see, et kui kasutada huuleotsikut, siis hakkab ühenduskohast vett tilkuma. Muus osas etteheiteid pole, töötab vaikselt ning mugav kasutada.
Teenindus oli väga kiire!

Janeli

Toodet on väga mugav kasutada olenemata kohast, kus sa parasjagu viibid. Meeldib veel ka see, et tegemist on väga vaikse tootega.

Kadri

Oleme väga rahul tootega. Nii mõnus väike ja kerge inhalaator ja tellimus teostati väga kiirelt.

Aili

Olen väga rahul tootega. tellimus teostati kiirelt juba teisel päeval sain paki kätte. :)

neleri

Olen väga rahul. Oli ennem Microlife´i kompressoriga ja masin jäi hätta 2 ml ravimite manustamisega minu enneaegsele lapsele. Seega sa ostetud siit keskonnast uus ja olen meeldivalt üllatunud. Oleks seda kõike ennem teadnud oleksin kohe KIWI valinud. Kõige väiksem mask on minu beebile natuke suur, et see on ainuke väike kriitika aparaadi osas.
Väga meeldib ka see et aurutopsik on kaldega, seega kogu ravimi saab laps korralikult kätte, et ei pea midagi leiutama nagu vana masinaga.
Teenindus on kiire ja sain omale vajaliku masina juba järgmisel päeval kätte!
Aitäh!

Eele

Olen tootega väga rahul. Võrreldes eelmise Laica kompressorinhalaatoriga on kasutusmugavus suurepärane. Väike, kerge, vaikne.

Mariann

Ma kuulsin inhalaatoritest alles siis, kui mu esimene laps oli vast kuskil 6kuune, kuid ma ei osanud neist midagi arvata. Teised kiitsid, et see toode on tõeline abimees, kui keegi haigeks jääb. Ma suhtusin esiti sellesse tootesse skeptiliselt ja õnneks laps oli terve esimesel eluaastal, mistõttu ma ei ostnudki inhalaatorit enne, kui põnn lõpuks peale esimest eluaastat köhima hakkas (köha läks, kuid oli taas tagasi nii nädalaga ja see kestis üle kuu nii). Arstide soovitusel ostsin siis inhalaatori ära, kuid enne kaalusin pikalt erinevaid firmasid - Omron pidi ka väga hea olema, kuid mu laps keeldus auru sisse hingamast, mistõttu otsustasin osta Kiwi - sellega õnnestub lapsele auru teha ka une pealt. Kiwit on väga mugav kasutada ning see on mõnusalt kompaktne - soovitan seda teistelegi.

Jane

Nõustun kõigiga kes eelnevalt kõnelenud, super asi. Olen proovinud ka esimese lapsega Omroni jänkut, no vahe on üüratu. Kiwi on müravaba, väike, aur on kuidagi peenem, ei jää nägu vesiseks, nagu Omroni omaga. Ei pea laps kohal istuma, pole tüütuidjuhtmeid, minu 5 kuusele lapselegi meeldis, sai kenasti aur tehtud. Teenindus ka e poes super, kiiresti kohal ja komm oli ka pakis, väga armas :)

heidy

Olen tootega väga rahul. Teenindus oli ülimalt kiire ja korralik. Kindlasti kasutan saiti vajadusel ka edaspidi! :)

Aveli

Kiwi on meie peres suur abimees nii väikestele kui suurtele :) Beebile on hea auru teha ka siis kui ta sööb, kasutamata näomaski. Mees teeb mul enda nohu raviks samuti auru. Mulle meeldib, et Kiwi on nii vaikne ja käepärane. Ainuke miinus on see, et patareisid sööb masin korralikult kuid õnneks saab seda kasutada ka vooluvõrgus. Lisaks mulle meeldib see, et Kiwi on väga stiilne, seda hoiaks lihtsalt kujunduselemendina riiulis... Loodan, et on ka vastupidav ja teenib meie pere kaua.

Jaga oma kasutuskogemus selle tootega

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.