Kiudaineterikas soolepuhastus Detox

25.20 €
Kiudaineterikas soolepuhastus Detox

Soolepuhastuseks mõeldud Detox sisaldab suurel hulgal kiudaineid, mis puhastavad soolestikku ja nii toimib soolestik paremini.Sisaldab ka muid kasulikke aineid, mis soodustavad seedemahlade aktiivsust, tõhustavad ainevahetust, parandavad soolestiku miklofoorat ning pehmendavad väljaheidet.

ECOSH Detox soolepuhastus sisaldab psülliumi e. kõrbe teelehe seemnete kesta ja linaseemneid mis on ühed parimad ja külluslikumad looduslikud kiudainete allikad, mis sisaldavad suurel hulgal nii vees lahustuvaid kui lahustumatuid kiudaineid. Taimedes esinevad kiud pehmendavad väljaheidet, milletõttu soolestik toimib paremini. Samuti puhastavad nende kiud tõhusalt soolestikku, sidudes endaga kahjulikke ühendeid.

  • Kurkum soodustab keha seedemahlade aktiivsust ning aitab säilitada maksa funktsioone.
  • Mustikas on hea ainevahetuse aktiveerija sisaldades mitmeid kasulikke looduslikke suhkruid, orgaanilisi happeid, vitamiine C, B1, B2, PP, karotiini, park- ja pektiin-, värv- ja mineraalaineid nagu mangaan ja raud.
  • Piimhappebakterid toetavad soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.
  • Piparmünt lõõgastab soole tööd ja annab tootele meeldiva aroomi.

 

ECOSH Detox soolepuhastuse pulbri koostis.

Kõrbe teelehe (Plantago psyllium, P.ovata) seemnete kestad, linaseemned (Linum Usitatissimum) osaliselt purustatud, kurkum (Curcuma longa) pulber, mustikas (Vaccinium myrtillius) pulber, piparmünt (Mentha x piperita) pulber, piimhappebakterid: L. acidophilus, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. casei, L. salivarius, L. helveticus, B. bifidum, B. lactis,B. breve, B. longum, B. Infantis.

 

Päevane annus 1 supilusikatäis sisaldab:
Sisalduv toimeaine: 1 spl/6g 260g kohta
Psüllium 4,62 g 200g
Linaseemned 0,8 g 35g
Mustikas 0,35 g 10g
Kurkum 0,11 g 5g
Piparmünt 0,11 g 5g
Piimhappebakterite segu 0,11 g 5g

ECOSH Detox soolepuhastuse pulbri kasutamine: 1 supilusikatäis päevas koos klaasi vee, mahla või hapendatud piimatootega.

Kogus: 260 grammi.

25.20 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.