Kinkekaart väärtusega 25€

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
25.00 €
kinkekaart 25 €

Suurepärane väärtus!

Igaühe meist on võimalik oma tervise jaoks rohkem ära teha, kui me saame ise lihtsamate probleemide korral oma tervist kontrollida. Meie kodus tehtavad kiirtestid on lihtsad kasutada, usaldusväärsed ja nende läbi viimisega saab hakkama igaüks. Kõikide testide juures on korralikud kasutusjuhendid.

Oma diagostikaseadmete valikul oleme lähtunud põhimõttest, et kõik nad peavad olema äärmiselt kvaliteetsed ja võimaluse korral multifuntsionaalsed (et seadme asutusvõimalus oleks lai).

Parim valik!

Meie e-poes on peaaegu 300 toodet. Nende hulgas on kodused kiirtestid, mis aitavad teil leida vastuse terve hulga terviseprobleemide puhul ja aitavad otsustada, kas ja millist meditsiinilist abi te vajate. Meil on ka väga hea valik inhalaatoreid, vererõhuaparaate, kraadiklaase ja muid kodus vajalikke seadmeid. Meie tootevaliku eest vastutab apteekes, kes täpselt teab, millised on erinevate seadmete eelised ning milline aparaat kellele ja millise probleemi puhul kõige paremini sobib.  

Kinkimine on lihtne!

Tervisetest või diagnostikaseade on hea kingitus oma lähedastele. Paljud meie tooted sobivad ka koduapteegi varustamiseks. Vali sobiva väärtusega kinkekaart ja saadame selle Sulle või otse kingisaajale postiga või e-maili teel!

25.00 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.