Head kliendid! Pakiautomaadid on üle koormatud ja seetõttu ei pruugi tellimused alati järgmiseks päevaks kohale jõuda!

Kõrvadušš earClin lastele

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
12.90 €
laste kõrvade puhastamine earClin kõrvadušš
kõrvadušš lastele
Kõrvadušš earClin on mõeldud laste kuulmekanali puhtana hoidmiseks ja liigse kõrvavaigu eemaldamiseks. Liigse kõrvavaigu tõttu võivad lapse kuulmekanalis hakata vohama bakterid, mis võib suurendada kõrvapõletike tekkimise riski. 
 
Liigne kõrvavaik on nii laste kui täiskasvanute  jaoks tõsine probleem, mis võib mõjutada ka kuulmist. Sageli muretseb selle probleemiga kimpus olev inimene ka oma väljanägemise pärast, kui liigne kõrvavaik tikub kõrva välispinnale ja mõjub ebaesteetiliselt. earClin kõrvadušš aitab kõrvast üleliigse vaigu välja loputada. Nii ei kogune kuulmekäiku baktereid ja see vähendab kõrvapõletiku tekkimise ohtu. Kõrvaduši kasutamine on lihtne, see on õrn ja efektiivne.
 
earClin kõrvadušš - kuidas seda kasutada?
Kõrvaduši kasutamiseks läheb vaja veidi leiget vett ja juba seadmes sees olevat õrnatoimelist seepi. Üks kõrvaduši seade kestab umbes 30 päeva. 
1. Pigista imiotsikut sellesse leige vee tõmbamiseks (max 40⁰C). Vesi seguneb earClin kõrvaduši alumises osas paikneva seebiga.
2. Kalluta oma pead, aseta kõrvaduši otsik kuulmekanali juurde ja pigista. Lase seebilahusel kõrvavaiku pehmendada ning kalluta pea tagasi, et vesi välja voolaks.
3. Kasuta tühja kõrvadušši, et kõrva õrnalt õhku sisse puhuda - nii saad kõrva kuivaks.
 
NB! Kuulmekanalite vatipulkadega puhastamine võib kujundada endast riski, kuna selle käigus pigem lükatakse kõrvavaik veelgi sügavamale. Kui sisestad tiku liiga sügavale kõrva, riskid kuulmekile perforeerimisega. Seepärast on earClin kõrvadušš õrn ja efektiivne vahend liigsest kõrvavaigust vabanemiseks!
 
12.90 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.