Head kliendid! Pakiautomaadid on üle koormatud ja seetõttu ei pruugi tellimused alati järgmiseks päevaks kohale jõuda!

Intiimpesuvedelik LACTACYD pumbaga 200 ml

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
7.40 €
Lactacyd intiimpesugeel seebivaba 200 ml

LACTACYD on naiste õrnatoimeline intiimpesuemulsioon, mis aitab hoida ja kaitsta pH-taset ja leevendada põletiku sümptomeid, vähendada ebamugavust ja ebameeldivat lõhna. Ei sisalda seepi, on piisavalt õrn, et seda saaks iga päev kasutada.

LACTACYD intiimpiirkonna pesuemulsioon toetab ja kaitseb intiimpiirkonna loomulikku seisundit ja pH tasakaalu. Väldib ärrituste ja muude ebamugavusnähtude teket. Unikaalne seebivaba koostis on sobiv igapäevaseks kasutamiseks

Selleks, et meie intiimpiirkond saaks täita isekaitsvaid ja -puhastavaid funktsioone, on vajalik teatud mikrokeskkond, milles on healoomulised bakterid. Need likvideerivad soovimatuid mikroorganisme ja selleks, et see õigesti toimuks, on vajalik intiimpiirkonna vastav pH-tase, mis naisel on vahemikus 5,5 - 4,5 pH. Ph-taset aitab hoida madalana Lactobacillus acidophilus, mis kuulub vaginaalse mikrofloora koostisesse. Lactacyd emulsiooni pH on väga kehasõbralik 5,2.

Regulaarne LACTACYD pesuemulsiooni kasutamine tagab püsiva ja tasakaalustatud pH taseme intiimpiirkonnas ja väldib ebameeldiva lõhna teket. 

LACTACYD pesuemulsioon ei sisalda tensiide ega muid keemilisi ühendeid, mille jäägid on potentsiaalsed nahaärrituse tekitajad. Lactacyd pesuemulsiooni on kerge veega maha loputada, see ei jäta nahale ärritust tekitavaid jääke. 

 

LACTACYD intiimpesuvedeliku kasutamisjuhised
Igapäevaseks intiimhügieeniks

Koostisosade loetelu
Vesi, magneesium-naatrium-laurüülsulfaat, dinaatrium-laurüül-sodiosuktsinaat, kokamidopropüül-betaiin, glütserüül-lauraat, glükool-distearaat, naatriumlaurüülsulfaat, PEG-7-glütserüülkokoaat, fenoksüetanool, piimaseerum, propüleenglükool, PEG-55-propüleenglükool-oleaat, lõhnaaine, kokamiid MEA, Laureth-10, piimhape, 5-bromo-5-nitro-1,3-dioksaan.

LACTACYD emulsioon sisaldab piimhapet (0,07%), pH on 5,2.

Toodetud Belgias

7.40 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.