Hemorroidide raviküünlad HEMOMAG

Hinnangud (4) | Jaga kasutuskogemust
69.00 €
Hemorroidide ravi pärasoole veritsus

HEMOMAG on maailma esimene korduvkasutatav toode pärasoole hemorroidide raviks ilma ravimiteta. HEMOMAG  kasutusala - ägedad hemorroidid, kontrollimatu immitsemine või sügelemine pärakualas. 

 

HEMOMAG kirjeldus:

HEMOMAG on korduvakasutatav meditsiiniseade hemorroidide vastu. HEMOMAG reguleerib päraku versoonte verevoolu. Tulemusena tekib analgeetiline ehk valuvaigistav toime pärakualas, mis jätkub ka pärast kasutamist.

Pakendis on kaks seadeldist, mida tuleb kasutada vaheldumisi. HEMOMAG koosneb kõvasse plastümbrisesse suletud magnetstimulaatorist. HEMOMAGi magnetinduktsiooni tugevus varieerub 30 kuni 40 mT - ohutust tugevusest, mis on sobiv inimese anaalala stimuleerimiseks. HEMOMAGi kasutusiga pole piiratud. Seadmel on kliiniliselt testitud efektiivsus.

Hemorroidid vajavad ravi!

 Statistika järgi kannatab hemorroidide all 12-16% täiskasvanutest. Hemorroidid ehk veenikomud on  pärakuveenidel pärasoole lõpposa ja päraku piirkonnas tekkinud sõlmjad moodustised.

 
 Kasutamine

Puhasta magnetstimulaatorid enne kasutamist alati vee ja seebi või meditsiinilise alkoholiga immutatud vatitupsudega  Aktiivne ala peab olema kaetud vaseliiniga kuni piirikuni. Pärast seda on HEMOMAG valmis kasutamiseks. Seadme sisestamisel tuleb olla hoolikas. Raskema anaalse sisestamise korral tuleb HEMOMAG sisestada järk-järgult, st intervallidega vältimaks limaskesta kahjustamist. HEMOMAGi sisestamiseks lama külili. Kasutusaeg peab olema 30 kuni 45 minutit. Pole tähtis, kumma seadmega alustad ravi, ent neid tuleb kasutada vaheldumisi päevast-päeva.

Ravi tuleb sooritada 10 päeva järjest. Vajadusel saab kasutamist korrata pärast 10-päevast pausi.

Vastunäidustus:

 Me soovitame mitte kasutada HEMOMAGi patsientidel, kes kannatavad ägedate või krooniliste  südamehaiguste käes, nagu südamestimulaatoriga inimesed. HEMOMAG ei sobi kasutamiseks  raseduse ajal.

Kõrvalmõjud

Magnetravi võib põhjustada ajutist madalat vererõhku samuti ka ajutist kõhulahtisust.

Märkus:

Instrumendid või seadmed, mis on tundlikud magnetväljade mõjudele (kellad, andmetöötlussedmed, magnetlindid, heliplaadid, südamestimulaatorid) tuleb HEMOMAGist hoida vähemalt kümne sentimeetri kaugusel.

 Toodetud Saksamaal.

69.00 €

Tootekommentaarid

Mia

Esimesest päevast alates oli valu läinud. Juba 8.päeval oli kõik korras, igat senti väärt asi. Soovitan küll proovida

Mia

Esimesest päevast alates oli valu läinud. Juba 8.päeval oli kõik ok, igat senti väärt asi. Väga rahul olen, soovitan küll proovida.

Rein

Esialgu rahul, tundub töötavat.

Valentina

Hea asi, tõesti aitab.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.