GTNEB inhalaator. Kliendilemmik!

Hinnangud (8) | Jaga kasutuskogemust
99.90 €
104.90 €
Sinu võit 5.00 €

Vali endale sobiv värv

GT NEB inhalaator
GT NEB inhalaator 3 värviGTNEB inhalaator lapsele
-5%

GT NEB inhalaator on uuel võrktehnoloogial põhinev inhalaator, mis aitab sind hingamisteede haiguste, astma ja allergia puhul. 

GT NEB inhalaatori on valinud oma abivahendiks ka paljud astmaatiliste probleemidega inimesed, sest pihustatavad osakesed on nii väikesed, et ulatuvad ka alumistesse hingamisteedesse. 

Köha ja nohuga laps ei maga öösel ja on päeval viril. Köha puhul on hingamisteed kuivaks muutunud ja kui lisandub ka nohu, hingab laps läbi suu. Nii muutuvad limaskestad järjest kuivemaks ja see ajab omakorda veelgi enam köhima. Inhalaatorist tulev aur viib limaskestadeni rohkem niiskust, turse alaneb, ärritus väheneb ja enesetunne paraneb. 

 

GT NEB inhalaator on:inhalaatori toime

 • kiire ja tõhus - pihustatavate osade suurus on ainult 1,51 μm, mistõttu jõuavad need sügavale hingamisteedesse;
 • kasutatav nii soolalahuse kui paljude ravimitega (sh hormoonid);
 • täiesti hääletu;
 • kaitsefunktsiooniga - seade lülitab end välja peale 20-minutilist töötamist;
 • tohib kasutada, kui laps on pikaliasendis;
 • töötab ka juhtmeta, st patareidel - mugav kasutada lapse voodis, diivanil, õues, autos vms;
 • Eesti Allergialiidu tunnustusega.

 

 

GT NEB inhalaatorGT NEB inhalaator oli 2019. a. kevadel testimisel Tallinna Lastehaigla ägedate respiratoorsete infektsioonide osakonnas, kus  mõned astmahooga patsiendid said neid kasutada.
Dr Karin Puks, kes inhalaatorite katsetamisega tegeles,  jäi GT NEB ravitoimega rahule. Kuna GT NEB inhalaatori poolt pihustatavate ravimiosakesed on väikesed (MMAD 1,51 µm), siis jõuavad need piisavalt sügavale hingamisteedesse ning sobisid ka astmahoo raviks. 

 

GT NEB inhalaator kasutab võrktehnoloogiat. Millised on võrktehnoloogia eelised?

GT NEB inhalaator kasutab võrktehnoloogiat, mis ühendab endas kompresssor- ja ultraheliinhalaatorite tehnoloogia GT NEB inhalaator Allergialiit tunnustabparimad omadused. Võrktehnoloogiat kasutavate inhalaatoritega tehtud tehnilised uuringud on näidanud, et võrreldes kompressorinhalaatoritega on ravimi kasutamine efektiivsem - seadmesse jääv ravimi jääk on väiksem ja ravimit kulub vähem. Uuring ühe spetsiaalse astmaravimiga ning võrktehnoloogiaga inhalaatoriga tõestas, et selle meetodiga hakkab astmaravim ka kiiremini mõjuma. 

 

Milline inhalaator valida?

Kui kahtled, kas valida KIWI või GT NEB inhalaator, siis aitab sind kahe inhalaatori VÕRDLUSTABEL

 

GT NEB inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada:GT NEB inhalaatori puhastamine

 • puhasta seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust);
 • loputa ravimikamber destilleeritud veega ja pane detailid puhtale rätikule kuivama;
 • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla soolalahus peale kasutamist inhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust ja inhalaator püsib hügieenilisemana;
 • ära püüa kunagi ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv metallvõrk on õrn ja võib kergesti viga saada
 • NB! Inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. Inhalaatoris võib kasutada hormoone. 

 

GT NEB inhalaatori komplektis on

 • 2 maski (1 täiskasvanute mask ja 1 laste mask);
 • huulik;
 • kandekott;
 • patareid ja vooluadapter (GT NEB inhalaatorit saab kasutada nii patareitoitel (AA suuruses, Alkaline-tüüpi) kui ka võttes voolu vooluvõrgust.)

Kui soovid GT NEB inhalaatorile maske või ravimikambrit osta, siis ka need on meil laos olemas. Lisaks on võimalik juurde osta ka spetsiaalne mask imikule. Osta kaasa: inhalaatori mask imikutele, XS suurus

 

GT NEB inhalaatoril on 2-aastane garantii

Tervisetestid.ee on GT NEB inhalaatori ametlik maaletooja Eestis! Kui GT NEB inhalaatoril kasutamisel peaks sul vähemgi probleem tekkima, siis võta julgelt kohe meiega ühendust! Klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis. 

 

GT NEB inhalaatori tehnilised näitajad

Kaal: 96 grammi.
Töötab 2 AA patareiga järjepanu kuni 1,5 tundi
Seadme suurus:  5,8 (P) x 5,1 (L) x 12,5 (K) cm 
Pihustatavate osakeste suurus MMAD (EN 13544-1) 1.51 µm

Aerosooli väljumiskiirus 0,22 (ml/min) 1min
Aerosooli väljund 1.59 ml
Ravimi jääkmaht < 0,1 ml

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia

 

Humer soolalahus Inhalaatori kasutamiseks on vajalik ka füsioloogiline lahus!

Pane ostukorvi ka kõige populaarsema soolalahuse sooduskomplekt!

99.90 €
104.90 €
Sinu võit 5.00 €

Vali endale sobiv värv

Tootekommentaarid

Kätlin

Vaikne ja aitab nina kuivuse vastu suurepäraselt!

klient

Saime enda masina väga kiirelt kätte. kiidan toodet väga.
* tuleb päris paksult auru.
* väga väga vaikne masin. Laps alguses nuttis aga siis jäi tuttu.(ilmselgelt uus asi tema jaoks ja pahandas natuke). Seega saab kenasti une pealt ka öösel talle auru teha.
* töötab patareidega või saad ka juhtmega seina panna.
*me ostsime beebimaski juurde, sest oli soovitatav. muidu komplektis lapse ja täiskasvanud inimese maskid + huulik.
*kui pikali paned aparaadi, saad auru edasi teha. See tähendab, et lahus ei tilgu kuskilt välja.
*kerge puhastada.
*masin lõpetab ise töötamise kui 20 minutit on möödas.
*patareid on juba komplektis kaasas ning saab toodet koheselt kasutama hakata.

täname väga!

Liis

Tellimus jõudis meieni väga kiiresti ja kuna meie jaoks inhalaator väga vajalik, siis soetasin just selle kuna näitajad väga head, just rohtude manustamise koha pealt, sest selle puhul väga oluline pihustatavate osakeste suurus!!! On tõesti hea, soovitan

Deisy

Pisike, vaikne ja mugav kasutada. Kerge ja mugav vajadusel kaasa võtta. Hea hoiustada tänu kaasas olevale kotile. Paari proovimis korra järel võin öelda, et mulle meeldib.

Reelika

Mõnus pisike ja töötab hästi vaikselt.

Astrid

Eelnevalt oli kodus Kiwi, millega olime väga rahul. Paraku elas ta läbi palju kukkumisi ja lõpuks lakkas töötamast ning oli uut vaja. Saigi tellitud antud toode ja ta täidab oma funktsiooni 100%. Sama vaikne nagu Kiwi, aurab mu meelest isegi rohkem (võibolla Kiwi oli veidi umbes). Ainsaks miinuseks, mis oli ka Kiwi puhul on disain, see On/Off nupp on ees ja kui öösel/pimedas vaja lapsele auru teha, siis see sinine valgus vilgub lapsele silma - lahenduseks olen midagi talle ümber keeranud. Lihtne lahendus aga mugavam oleks ikka, kui ei peaks sellise asjaga tegelema. See on ainus väike "viga"

Kristi

Väga meeldib! Vaikne! Ravimikamber püsib ilusti kinni (kiwi puhul käsi läks vastu, tuli lahti), neljakandiline kuju, püsib paremini laual! Kõik meeldib! Patareid püsivad ka kenasti sees!!

Evely

Väga hea vaikne masin. Beebiga kasutades väga mugav. Ainuke asi mis häirib on see, et kui patareid sees, siis kinnitus ei hoia kaant ilusti kinni (vahe jääb sisse) ja patareid võivad poole kasutuse pealt lihtsalt välja kukkuda.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.