GTNEB inhalaator

Hinnangud (18) | Jaga kasutuskogemust
99.90 €

Vali endale sobiv värv

GT NEB inhalaator
GT NEB inhalaator 3 värviGTNEB inhalaator lapsele

GT NEB inhalaator on uuel võrktehnoloogial põhinev inhalaator, mis aitab sind hingamisteede haiguste, astma ja allergia puhul.

Köha puhul on hingamisteed kuivaks muutunud ja kui lisandub ka nohu, hingab laps läbi suu. Nii muutuvad limaskestad järjest kuivemaks ja see ajab omakorda veelgi enam köhima. Inhalaatorist tulev aur viib limaskestadeni rohkem niiskust, turse alaneb, ärritus väheneb ja enesetunne paraneb. 

Kui kasutad inhalaatorit soolalahusega, siis on see kõrvaltoimetevaba!  

 

 

 

GT NEB inhalaatori eelised:

inhalaatori toime

 • kiire ja tõhus - pihustatavate osade suurus on ainult 1,51 μm, mistõttu jõuavad need sügavale hingamisteedesse; 
 • kasutatav nii soolalahuse kui paljude ravimitega (sh hormoonid);
 • täiesti hääletu;
 • kaitsefunktsiooniga - seade lülitab end välja peale 20-minutilist töötamist;
 • töötab ka juhtmeta, st patareidel;
 • sobib ka astmaatikutele tänu kiirusele ja pihustatavate osakeste suurusele;

 

 

 

GT NEB inhalaatorGT NEB inhalaator oli 2019. a. kevadel testimisel Tallinna Lastehaigla ägedate respiratoorsete infektsioonide osakonnas, kus  mõned astmahooga patsiendid said neid kasutada.
Dr Karin Puks, kes inhalaatorite katsetamisega tegeles,  jäi GT NEB ravitoimega rahule. Kuna GT NEB inhalaatori poolt pihustatavate ravimiosakesed on väikesed (MMAD 1,51 µm), siis jõuavad need piisavalt sügavale hingamisteedesse ning sobisid ka astmahoo raviks. 

 

 

GT NEB inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada:GT NEB inhalaatori ravimikambri puhastamine

 • loputa seadet peale igat kasutamist destilleeritud veega (st ära kasuta tugeva joana langevat kraanivett ei külma ega kuumana);
 • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud lahust, siis kalla see peale kasutamist inhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust ja inhalaator püsib hügieenilisemana;
 • NB! Inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. Inhalaatoris võib kasutada hormoone. 

Kõrvaloleval pildil on näha, milline on puhas ravimikamber ja milline vähem kui aasta kasutatud ravimikamber, mida pole puhastatud destilleeritud veega ja on ilmselt torgitud vatitikuga või pühitud majapidamispaberiga.

 

Hoia inhalaatori mask puhtana ja desinfitseeri see peale kasutamist korralikult - eriti viiruste perioodil. Selleks sobib suurepäraselt Chemi-Pharmi Bacticid pindade desovahend.

 

GT NEB inhalaatori komplektis on

 • 2 maski (1 täiskasvanute mask ja 1 laste mask);
 • huulik;
 • kandekott;
 • patareid ja USB toitejuhe

Kui soovid GT NEB inhalaatorile lisamaske või ravimikambrit osta, siis ka need on meil laos olemas. Osta siit inhalaatori mask imikutele (XS suurus).

 

GT NEB inhalaatoril on 2-aastane garantii. GT NEB ravimikambri garantii on 1 aasta. Sagedase kasutamise korral soovitab tootja ravimikambrit vahetada üks kord aastas - nii tagad parema ravitulemuse.

Tervisetestid.ee on GT NEB inhalaatori ametlik maaletooja. Kui GT NEB inhalaatoril kasutamisel peaks sul vähemgi probleem tekkima, siis võta julgelt kohe meiega ühendust! Klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis. 

GT NEB inhalaatorile laieneb Tervisetestid.ee lisagarantii. 

 

GT NEB inhalaatori tehnilised näitajad GT NEB inhalaator Allergialiit tunnustab

Kaal: 96 grammi.
Töötab 2 AA patareiga järjepanu kuni 1,5 tundi
Seadme suurus:  5,8 (P) x 5,1 (L) x 12,5 (K) cm 
Pihustatavate osakeste suurus MMAD (EN 13544-1) 1.51 µm

Aerosooli väljumiskiirus 0,22 (ml/min) 1 min
Aerosooli väljund 1.59 ml
Ravimi jääkmaht < 0,1 ml

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia

 

Humer soolalahus Inhalaatori kasutamiseks on vajalik ka füsioloogiline lahus!

Pane ostukorvi ka kõige populaarsema soolalahuse sooduskomplekt!

99.90 €

Vali endale sobiv värv

Tootekommentaarid

Piret

Väga hea abimees. Mugav kasutada, tõhus, mahub reisi või käekotti. Igati väärt ost.

Kersti

Igati rahul ostuga! Väga kiire teenindus, super!Ainuke asi mis häirib on see, et kui patareid sees, siis kinnitus ei hoia kaant ilusti kinni.

Triin

Ise kasutanud oma lastel juba mitmeid kuid. Mugav kasutada igas olukorras.
Kingituseks õe beebile sai viimane masin soetatud.

Epp

Oleme tootega rahul. Ainuke, mis ei meeldi, on see valgustatud ON/OFF nupp, mis öösel pigem häirib, kui on abiks. Laps on ka sellest ärkvel olles liiga huvitatud, seega peab vanema käes olema selliselt, et sõrmega katta valgus ära. Tootjale väike mõtlemiskoht

Maarja-Chris

Väga rahul selle ostuga. Väga vaikne, tuleb palju auru ja on pisike. Aurutamised muutusid palju lihtsamaks selle aparaadiga.

liina

vaikne ja väike, auru tuleb hästi. ravimikamber kindlalt lukus ka pikali olles. sisselülitusnupp on valgustusega, mis pidevalt seadme töötamise jooksul vilgub - teeb beebiga öise kasutamise veidike tülikaks. adapterit kaasas pole, tuleb eraldi osta.

Kaire

Väga suurepärane masin! Väike ja vaikne, saab hõlpsasti kõikjale kaasa võtta. Lapsele meeldib!

Olga

Väga mugav, vaikne just nendele emmedele kellel püsimatud lapsed, liomulikult ka teistele sobib, laps magades saab rahulikult oma ingolaatorist ravi täies ulatuses kätte, kahe päevaga oli nädalane kuiv köha kadunud ja unustatud, tõsiselt hea toode, soovitan kogu südamest.

K6

Väike, hea kaasa võtta ja teeb mis lubatud. See mida otsisin.

Anne-Ly

Olen väga rahul. Hea igale poole kaasa võtta.
Hästi pisike ja töötab vaikselt.

Kätlin

Vaikne ja aitab nina kuivuse vastu suurepäraselt!

klient

Saime enda masina väga kiirelt kätte. kiidan toodet väga.
* tuleb päris paksult auru.
* väga väga vaikne masin. Laps alguses nuttis aga siis jäi tuttu.(ilmselgelt uus asi tema jaoks ja pahandas natuke). Seega saab kenasti une pealt ka öösel talle auru teha.
* töötab patareidega või saad ka juhtmega seina panna.
*me ostsime beebimaski juurde, sest oli soovitatav. muidu komplektis lapse ja täiskasvanud inimese maskid + huulik.
*kui pikali paned aparaadi, saad auru edasi teha. See tähendab, et lahus ei tilgu kuskilt välja.
*kerge puhastada.
*masin lõpetab ise töötamise kui 20 minutit on möödas.
*patareid on juba komplektis kaasas ning saab toodet koheselt kasutama hakata.

täname väga!

Liis

Tellimus jõudis meieni väga kiiresti ja kuna meie jaoks inhalaator väga vajalik, siis soetasin just selle kuna näitajad väga head, just rohtude manustamise koha pealt, sest selle puhul väga oluline pihustatavate osakeste suurus!!! On tõesti hea, soovitan

Deisy

Pisike, vaikne ja mugav kasutada. Kerge ja mugav vajadusel kaasa võtta. Hea hoiustada tänu kaasas olevale kotile. Paari proovimis korra järel võin öelda, et mulle meeldib.

Reelika

Mõnus pisike ja töötab hästi vaikselt.

Astrid

Eelnevalt oli kodus Kiwi, millega olime väga rahul. Paraku elas ta läbi palju kukkumisi ja lõpuks lakkas töötamast ning oli uut vaja. Saigi tellitud antud toode ja ta täidab oma funktsiooni 100%. Sama vaikne nagu Kiwi, aurab mu meelest isegi rohkem (võibolla Kiwi oli veidi umbes). Ainsaks miinuseks, mis oli ka Kiwi puhul on disain, see On/Off nupp on ees ja kui öösel/pimedas vaja lapsele auru teha, siis see sinine valgus vilgub lapsele silma - lahenduseks olen midagi talle ümber keeranud. Lihtne lahendus aga mugavam oleks ikka, kui ei peaks sellise asjaga tegelema. See on ainus väike "viga"

Kristi

Väga meeldib! Vaikne! Ravimikamber püsib ilusti kinni (kiwi puhul käsi läks vastu, tuli lahti), neljakandiline kuju, püsib paremini laual! Kõik meeldib! Patareid püsivad ka kenasti sees!!

Evely

Väga hea vaikne masin. Beebiga kasutades väga mugav. Ainuke asi mis häirib on see, et kui patareid sees, siis kinnitus ei hoia kaant ilusti kinni (vahe jääb sisse) ja patareid võivad poole kasutuse pealt lihtsalt välja kukkuda.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.