GTNEB inhalaator

Hinnangud (1) | Jaga kasutuskogemust
99.90 €
104.90 €
Sinu võit 5.00 €

Vali endale sobiv värv

GT NEB inhalaator
GT NEB inhalaator 3 värvi
-5%

 

GT NEB inhalaator on võrktehnoloogial põhinev inhalaator soolalahusega kasutamiseks ja ravimite inhaleerimiseks nii lastel kui täiskasvanutel hingamisteede haiguste ja allergia puhul. GT NEB inhalaatori on valinud oma abivahendiks ka paljud astmaatiliste probleemidega inimesed, sest pihustatavad osakesed ulatuvad ka alumistesse hingamisteedesse. 

Köha ja nohuga laps ei maga öösel ja on päeval viril. Köha puhul on hingamisteed kuivaks muutunud ja kui lisandub ka nohu, hingab laps läbi suu. Nii muutuvad limaskestad järjest kuivemaks ja see ajab omakorda veelgi enam köhima. Inhalaatorist tulev aur viib limaskestadeni rohkem niiskust, turse alaneb, ärritus väheneb ja enesetunne paraneb. 

GT NEB inhalaator on:GT NEB inhalaator

 • kiire ja tõhus - pihustatavate osade suurus on 1,51 μm, mistõttu jõuavad need sügavale hingamisteedesse.
 • täiesti hääletu;
 • kaitsefunktsiooniga - seade lülitab end välja peale 20-minutilist töötamist;
 • töötab ka juhtmeta, st patareidel - mugav kasutada lapse voodis, diivanil, õues, autos vms;
 • Eesti Allergialiidu tunnustusega.

 

GT NEB inhalaatorGT NEB inhalaator oli 2019. a. kevadel testimisel Tallinna Lastehaigla ägedate respiratoorsete infektsioonide osakonnas, kus  mõned astmahooga patsiendid said neid kasutada.
Dr Karin Puks, kes inhalaatorite katsetamisega tegeles,  jäi GT NEB ravitoimega rahule. Kuna GT NEB inhalaatori poolt pihustatavate ravimiosakesed on väikesed (MMAD 1,51 µm), siis jõuavad need piisavalt sügavale hingamisteedesse ning sobisid ka astmahoo raviks. 

 

GT NEB inhalaator kasutab võrktehnoloogiat. Millised on võrktehnoloogia eelised?

GT NEB inhalaator kasutab võrktehnoloogiat, mis ühendab endas kompresssor- ja ultraheliinhalaatorite tehnoloogia parimad omadused. Inhalaatoris muudetakse veeauru või ravimi osakesed hästi väikseseks ja nii jõuavad nad sügavale hingamisteedesse.  

Võrktehnoloogiat kasutavate inhalaatoritega tehtud tehnilised uuringud on näidanud, et võrreldes kompressorinhalaatoritega on ravimi kasutamine efektiivsem - seadmesse jääv ravimi jääk on väiksem ja ravimit GT NEB inhalaator Allergialiit tunnustabkulub vähem. Uuring ühe spetsiaalse astmaravimiga ning võrktehnoloogiaga inhalaatoriga tõestas, et selle meetodiga hakkab astmaravim ka kiiremini mõjuma. Kuna GT NEB inhalaatori pihustatavad osakesed on väga väikesed (1,51 μm), siis jõuavad need sügavale hingamisteedesse ja toovad ka astmaprobleemide korral kiiresti leevendust.  

GT NEB inhalaatoriga saab manustada paljusid ravimeid, kaasa arvatud hormoone! Inhalaatorit tohib kasutada ka siis, kui laps on pikali asendis (nt magamise ajal). 
 

Milline inhalaator valida?

Kui kahtled, kas valida KIWI või GT NEB inhalaator, siis aitab sind kahe inhalaatori VÕRDLUSTABEL

 

GT NEB inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada:

 • puhasta seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust);
 • loputa ravimikambrer destilleeritud veega ja pane detailid puhtale rätikule kuivama;
 • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla soolalahus peale kasutamist inhalaatorist välja - nii ei teki pihustusavas ummistust ja inhalaator püsib hügieenilisemana;
 • ära püüa kunagi ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida - selles asuv metallvõrk on õrn ja võib kergesti viga saada
 • NB! Inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. Inhalaatoris võib kasutada hormoone. 

 

GT NEB inhalaatori komplektis on

 • 2 maski (1 täiskasvanute mask ja 1 laste mask);
 • huulik;
 • kandekott;
 • patareid ja vooluadapter (GT NEB inhalaatorit saab kasutada nii patareitoitel (AA suuruses, Alkaline-tüüpi) kui ka võttes voolu vooluvõrgust.)

Kui soovid GT NEB inhalaatorile maske või ravimikambrit osta, siis ka need on meil laos olemas. Lisaks on võimalik juurde osta ka spetsiaalne mask imikule. Osta kaasa: inhalaatori mask imikutele, XS suurus

 

GT NEB inhalaatoril on 2-aastane garantii

Tervisetestid.ee on GT NEB inhalaatori ametlik maaletooja Eestis! Kui GT NEB inhalaatoril kasutamisel peaks sul vähemgi probleem tekkima, siis võta julgelt kohe meiega ühendust! Klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis. 

 

GT NEB inhalaatori tehnilised näitajad

Kaal: 96 grammi.
Töötab 2 AA patareiga järjepanu kuni 1,5 tundi
Seadme suurus:  5,8 (P) x 5,1 (L) x 12,5 (K) cm 
Pihustatavate osakeste suurus MMAD (EN 13544-1) 1.51 µm

Aerosooli väljumiskiirus 0,22 (ml/min) 1min
Aerosooli väljund 1.59 ml
Ravimi jääkmaht < 0,1 ml

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia

 

Humer soolalahus Inhalaatori kasutamiseks oleks hea ka füsioloogiline lahus!

Pane ostukorvi ka kõige populaarsema soolalahuse sooduskomplekt!

99.90 €
104.90 €
Sinu võit 5.00 €

Vali endale sobiv värv

Tootekommentaarid

Evely

Väga hea vaikne masin. Beebiga kasutades väga mugav. Ainuke asi mis häirib on see, et kui patareid sees, siis kinnitus ei hoia kaant ilusti kinni (vahe jääb sisse) ja patareid võivad poole kasutuse pealt lihtsalt välja kukkuda.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.