Flowflex antigeeni kiirtest enesetestimiseks, 25 tk karbis

49.40 €
antigeeni kiirtest Flowflex enesetestimiseks, 25 tk karbis

Antigeeni kiirtest enesetestimiseks (nn kodutest) võimaldab 15 minutiga testida, kas inimene on nakkusohtlik SARS-CoV-2 viiruse kandja. Test on mõeldud ja lubatud nn koduseks kasutuseks - testi võid teha ise, selleks ei ole vaja meditsiinitöötajat. Selles karbis on 25 koroonaviiruse antigeeni enesetesti (ei ole individuaalkarpides!)

Siin komplektis on parimad testid parima hinnaga! Võid muretu olla, sest saad kõik oma koosoleku või firmaürituse külalised või sünnipäevale tulnud sõbrad ja pereliikmed soodsalt ära testida! Nii ei pääse nakkus levima ja nõrgema immuunsüsteemiga inimese tervis jääb rikkumata!

 

Miks on vaja antigeeni kiirtesti teha? Isegi siis, kui oled vaktsineeritud?

Kui oled vaktsineeritud, siis on see väga hea - nii oled end kaitsnud tõsisema haigeksjäämise eest. Kuid teadlaste hinnangul võib haiguse läbi põdenud või vaktsineeritud inimene siiski:
•    ise uuesti nakatuda;
•    haigestuda (sh ei pruugi tal sümptomeid olla);
•    nakkust edasi levitada (ka siis, kui endal haigussümptomeid ei ole).

Flowflex™ antigeeni kiirtest enesetestimiseks tuvastab SARS-CoV-2-le iseloomuliku antigeeni olemasolu inimorganismis. Seda viirusvalku määratakse ülemiste hingamisteede limaskesta proovist. 

Hea teada!

 • Vaktsiin mõjub kõigile erinevalt ning ka haiguse läbipõdemise tulemusena saavutatud organismi vastupanuvõime tase sõltub paljudest teguritest. Seetõttu on kõigil meil nakkuse eest erineval tasemel kaitse ning nõrgema immuunsustasemega inimene võib viiruse muutuvate vormide tõttu tõsiselt haigestuda.
 • Uuringud näitavad, et vaktsineeritute hulgas väheneb nakkuse edasikandumine kõigest 50% võrra ja vaktsineeritu võib viirust levitada ka siis, kui tal endal haigussümptomeid ei ole.

Antigeeni testil on 3 suurt eelist:

 • viiruse aktiivset faasi näitab ainult antigeeni test ja see ei sõltu sellest, kas oled vaktsineeritud või mitte;
 • sobib ilma haigussümptomitete viiruslevitajate tuvastamiseks, kes kõrge viiruskoormuse tõttu on nakkusohtlikud;
 • antigeeni test annab vastuse vaid 15 minutiga, seega on võimalik inimesi testida kohapeal vahetult enne nakkusohtliku olukorra tekkimist (sünnipäeva, pulmapidu, koosolekut, firmapidu vms). 
   

Flowflex™ antigeeni enesetesti (nn kodutesti) eelised:

 • kodutesti tundlikkus: 97,1 %
 • kodutesti spetsiifilisus: 99,5%
 • kodutesti täpsus: 98,8%
 • eksimuste vältimiseks on katsutid (tuubid) testlahusega eelnevalt täidetud;
 • testproov võetakse vaid nina eesosast, kuni 2,5 cm sügavuselt ninasõõrmest ja see on valutu. Pildil on näha, et pulga vatiosa pikkus on 1,6 cm ja umbes nii sügavale pulga lükkadki (väikesed lapsed tunnevad seda testi lihtsalt nö ninanokkimistestina - sama sügavalt võetakse ka proov);
 • tuvastab koroonaviiruse erinevad tüved;

Mis kuulub antigeeni enesetesti komplekti?

Selles karbis on 25 testi (ei ole omaette karpides!)
Testialus, ühekordselt kasutatav vatitikk, puhverlahusega täidetud tuub (fooliumkattega), jäätmekott - kõiki 25 tk. 1 katsutihoidik, 1 kasutusjuhend
    

Säilivusaeg ja hoiustamine
Säilivusaeg: 24 kuud
Hoiustamine: 2-30°C

Edasimüüja: Selfdiagnostics OÜ 
Tootja: ACON Biotech (Hangzhou) Co., Ltd.

Vaata kodukasutuseks mõeldud antigeeni kiirtesti kasutusjuhendit (pdf, eesti keeles). NB! Selles videos on katsutil sinine kork, kuid karbis olevad testid on ärarebitava fooliumkattega. 

49.40 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.