D-PÄRLID. D3-vitamiini kapslid 3000 IU 80 kapslit

Hinnangud (1) | Jaga kasutuskogemust
19.90 €
400 €/kg
D-vitamiini pärlid

D3 vitamiini õlikapslid. Hea luudele ja immuunsüsteemile. Üks D3-vitamiini õlikapsel sisaldab 75 mikrogrammi (3000 IU) D3 vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning aitab hoida luid ja hambaid normaalsetena.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised.

Üks D3-vitamiini kapsel päevas. Kapsel võtta koos toiduga. Kapsli võib neelata tervelt või imeda. Kapsleid on soovitatav kasutada sügis-talvisel perioodil.

Sisaldus päevase annuse kohta Päevane annus sisaldab D3-vitamiini 75 mcg, mis on 1500% päevasest soovitatavast kogusest täiskasvanud inimesele.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) Mahuaine: oliiviõli; kapsli kate: zhelatiin; niiskusesäilitaja: glütserool, puhastatud vesi, vitamiin: kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Hoiatused

Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused

Hoida toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Säilimisaeg pakendil.

Netokogus 80 õlikapslit = 15 g 

Pharma Nord Eesti OÜ, Uus-Sadama 21, 10120 Tallinn.

Päritoluriik Taani

19.90 €

Tootekommentaarid

Urmas

Väga hea kvaliteediga vitamiinid.Tänan teid.

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.