Conceive Plus® rasestumist soodustav spermasõbralik libesti 75 ml + TASUTA supervarajane rasedustest al. 8. päevast!

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
19.90 €
29.90 €
Sinu võit 10.00 €
rasedaks jäämine
-33%

+ igale tellijale TASUTA viola supervarajane rasedustest al. 8 päevast väärtusega 8.90-

Conceive Plus® on teaduslikult tõestatud, unikaalse ja patenteeritud koostisega lubrikant, mis abistab rasestumisel. Lubrikant on mõeldud last planeerivale paarile igapäevaseks kasutamiseks seksi ajal. Esimene lubrikant, mis aitab rasestuda loomulikul viisil.
 

Conceive Plus® lubrikant on  loodud  tõstmaks sperma elujõulisust ja liikuvust,  soodustamaks munaraku viljastumist ja suurendamaks viljastumise tõenäosust.
Conceive Plus® on ainus eel- rasestumise lubrikant, mis sisaldab kaltsiumi- ja magneesiumiioone ning on disainitud jäljendamaks emakakaela sekreeti.

Omadused:

  • Suurendab sperma eluvõimelisust ja liikuvust
  • Soodustab munaraku viljastumist
  • Sisaldab kaltsiumi-  ja  magneesiumiioone, mis on viljastumisel esmatähtsad
  • Teaduslikult on tõestatud, et toode säilitab sperma elujõulisust pikema aja vältel, võrreldes lubrikandi mittekasutamisega
  • pH on tasakaalustatud ja keskkond isotooniline simuleerimaks emakakaela vedelikku  
  • Koostis on “sperma sõbralik”
  • Lõhnatu ja meeldiv
  • Mõeldud igas vanuses rasestuda soovivatele paaridele

Conceive Plus-st lähemalt

  • Sperma on lubrikantide poolt mõjutatav, just selliste, mis ei segune spermaga ja loovad barjääri sperma liikumise vastu.
  • Vastupidiselt teistele“ tavalistele“ lubrikantidele, mis spermaga ei segune ja loovad barjääri sperma liikumise vastu suurendab Conceive Plus® sperma liikuvust koos täieliku sperma segunemisega, juba mõne minuti jooksul.  Sperma koos  Conceive Plus´ga tõstab rasestumise tõenäosust,  luues viljastumiseks ideaalse keskkonna. 

Conceive Plus suurendab sperma ellujäämise võimalust ja elujõulisust.
Conceive Plus koostise  pH  on 7.5 ja osmolaalsus  357 mOsmol/L, mis on ideaalne keskkond sperma säilitamiseks ja viljastumise suurendamiseks. 

Kasutamine: kanna vajalik kogus Conceive Plus geeli enne vahekorda või vahekorra ajal ja lisaks vastavalt vajadusele. Ohutu igapäevaseks kasutamiseks. Sobib kasutamiseks ka sünnitusejärgselt. Sobib kasutamiseks nii kondoomiga kui ilma.

Koostis: deioniseeritud vesi, hüpromelloos, naatriumkloriid, glütserool, naatriumfosfaat, dinaatriumfosfaat, metüülparabeen, kaaliumkloriid, magneesiumkloriid, kaltsiumkloriid. 
 
Conceive Plus on kliiniliselt uuritud ja teaduslikult tõendatud lubrikant ning ainus mitte-spermitsiidne lubrikant Eestis!
 
Toode säilib avatuna 12 kuud.
ConceivePlus
19.90 €
29.90 €
Sinu võit 10.00 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.