CITROSEPT greipfruudiseemnete ekstrakt 50 ml

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
18.90 €
378 €/l
Citrosept greipfruudi seemnete ekstrakt 50 ml

Mis te arvate, miks kasutavad Citrosepti täiskasvanud ja lapsed, mehed ja naised, imikud ja rasedad? Miks leidub Citrosept igas apteegis ja ka igas koduapteegis?

Sest reaalne elu meie laiuskraadidel on selline: kaheksa kuud külma, lund ja niiskust. Aeg, kui kõik ümberringi mähivad end tekkidesse, aevastavad ja toodavad taskurätimägesid. Lapsed – kaks päeva koolis, siis nädal kodus. Tableti- ja pulbrikuurid saavad harjumuseks.

Meid saab kaitsta vaid immuunsus. Kuni see on tugev, ei kahjusta teid ükski mikroskoopiline ründaja.

Mõistes seda lihtsat põhimõtet, kohtume juba kümnendat aastat sügisega täisrelvastuses, võttes apteegist Citrosepti.

Lisaks bioflavonoididele, sisaldab Citrosept Organic päevane annus ka piisavas koguses vitamiini C.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised Kasutamine: 15 tilka (0,8 ml) 3 korda päevas, lahustatuna vees või mõnes muus joogis - mahl, tee, kohv või piim. Enne kasutamist segada.

Sisaldus päevase annuse kohta 45 tilka (päevane annus) sisaldab: 2 ml greipfruudi seemnete ekstrakti, 19,5 mg bioflavonoidide, 73 mg vitamiini C (NRV* 91,3%). *NRV - % päevasest võrdluskogusest täiskasvanule

 

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) Koostisosad: greipfruudi seemnete ekstrakt* (84%), niiskusesäilitaja glütserool, vesi, antioksüdant L-askorbiinhape. * mahepõllumajandusest, kontrollitud DE-ÖKO-024

Greipfruudi seemnete ekstrakt Citrosept Organic – see on suure bioflavonoidide sisaldusega greipfruudiseemnete ekstrakt, mis vabastavad teie organismi kaitsejõud. Bioflavonoidid on nagu eriüksus, mis tuleb teie immuunsusele appi, et kaitsta külmetuse eest aasta külmemal perioodil.

 

Ekstrakt saadakse biogreipfruutidest, see tähendab, et need ei sisalda mingeid jääke põllumajanduslikest kemikaalidest. Citrosept Organic ei tekita kõrvaltoimeid ega harjumust, on lastele ja rasedatele ohutu.

Kõik, mis te peate tegema, on võtta 15 tilka Citrosept Organic’ut 3 korda päevas ja kogu greipfruudi jõud on teie poolel! Nüüd on Citroseptil pehmem, meeldivam maitse ning seda võib juua lahjendades seda vees.

Citrosept on:

  • Biosertifitseeritud – ei sisalda keemilisi lisandeid
  • Kõige suurem bioflavonoidide kontsentratsiooniga, 800mg/ 100ml
  • Ohutu lastele ja rasedatele

Greifruudi seemnete ekstrakt Citrosept Organic –  külmade vastu parimas relvastuses!

18.90 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.