Chemisept 80 antiseptik, 1000 ml

13.45 €
13.45 €/L
Chemisept 80 antiseptik 1000 ml

CHEMISEPT 80 on alkoholi baasil käte antiseptik kõrgendatud hügieeninõuete puhul, kui käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks. Sisaldab pantenooli, mis aitab käte nahka pehmendada ja niisutada. Mugavas pumbaga pudelis on 1000 ml.

CHEMISEPT  80 käte antiseptiku eelised.

Vahend on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota).

CHEMISEPT 80 antiseptikus on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida hingamisteede ärritust. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. CHEMISEPT 80 on nahasõbralik ja sisaldab pantenooli, millel on nahka pehmendav, niisutav, raviv ja põletikuvastane toime. Remanentne toime kinnastatud kätele kestab 3 tundi.

Kuidas Chemisept 80 antiseptikut kasutada?
Hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operatsioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabi- nettides, haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.

 

Hügieeniline käte antiseptika:

kanna kätele a 3 ml CHEMISEPT 80 ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.

Kirurgiline käte antiseptika:
hõõru kätesse 2 korda 3-6 ml. (Oluline on jälgida, et kogu töödeldav pind oleks lahusega kaetud). Sissehõõrumine toimub kokku 1,5 minuti jooksul. Töötle nii käelabad kui küünarvarred.

Toode vastab EN 1500 ja EN 12791, EN 13727 nõuetele

ETTEVAATUSABINÕUD:
Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi! Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga! Vahend on väga tuleohtlik .Hoida eemale süttimisallikast - Mitte suitsetada!
SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida mahuti tihedalt suletuna.

Chemisept 80 koostis:

100g toodet sisaldab: etanooli 73,5 g (toimeaine), pantenooli 0,2 g

13.45 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.