Bio-Glucosamine FORTE 500mg/400mg 80 tbl

18.50 €
Bio-Glucosamine FORTE

Bio-Glucosamine FORTE on toidulisand, mis aitab hoolitseda su liigeste eest. Bio-Glucosamine FORTE sisaldab koostisosi, mis mängivad rolli kollageeni moodustumisel ja kõhrede ning luude funktsiooni toetamisel.

Noore ja terve liigese kõhr on kulumata, nii et see toimib põrutusi ja lööke summutava kaitsva pehmendusena. Parim moodus säilitada terveid liigeseid on neid töös hoida. Iseenesest on liigest koormates tekkiv surve kõhrkoele vajalik selleks, et vajalikud ained saaksid kõhre siseneda. Need ained toimivad tugeva ja elastse liigeskõhre ehitusplokkidena.
Terved liigesed ja kõhr on elukvaliteedi jaoks väga tähtsad. Mida paremini liigesed toimivad, seda lihtsam on jääda füüsiliselt aktiivseks ja nautida erinevaid tegevusi, mis aitavad olla nooruslik ja vormis.

 

Mis teeb Bio-Glucosamine'i heaks?
Glükoosamiin on looduslik aine, mida organism kasutab keeruliste molekulide (nt hüaluroonhappe) tootmiseks. Need omakorda on vajalikud liigeskõhre säilitamiseks ja parandamiseks (glükoosamiini esinebki kõigis liigesekõhredes). Kas teadsid, et vanusega glükoosamiini tootmine kehas väheneb ning glükoosamiini sa toidust ei saa? Bio-Glucosamine'i igas tabetis on 500 mg glükoosamiinsulfaat 2KCl. 

Kondroitiinsulfaat on samuti kõhrkoe oluline koostisosa. Bio-Glucosamine FORTE tablettidesse on lisatud ka C-vitamiini, mis mängib olulist rolli kollageeni moodustumiselKollageeniks nimetatakse võrkstruktuuriga valku, mis annab elastsust ja tugevust. Nii pakub see tuge mitmetele kudedele, sealhulgas liigestele. 

 

Bio-Glucosamine FORTE
- toetab koos C-vitamiiniga kõhrede ja luude funktsiooni
- lisaeelisena sisaldab ka 400 mg kondroitiinsulfaadi ekstrakti
- vastab ravimitööstuse standarditele ning on kontrollitud Taani Ravimiameti poolt

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Üks Bio-Glucosamine FORTE tablett päevas. Tablett võtta koos toiduga või pärast sööki. Tablett neelata tervelt alla.

Sisaldus päevase annuse kohta
Glükoosamiinsulfaat 2KCl - 500 mg, kondroitiinsulfaadi ekstrakt - 400 mg, Vitamiin C - 20 mg (25%*).
"*" - % päevasest soovitatavast kogusest täiskasvanule.

Bio-Glucosamine'i koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Glükoosamiinsulfaat 2KCl (KOORIKLOOMADEST), kondroitiinsulfaadi ekstrakt (KALADEST), L-askorbiinhape (vitamiin C); paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos, rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid, talk; stabilisaator: hüdroksüpropüülmetüültselluloos; toiduvärv: titaandioksiid, indigokarmiin

Hoiatused
Ei soovitata alla 15-aastastele lastele. Koorikloomade (krabid, krevetid jt.) suhtes allergilised isikud ei tohi seda toodet kasutada. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Päritoluriik
Taani

18.50 €
Soovitatud tooted: 

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.